Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:10:33
EUR 34.8238 07:10:33
USD 32.3379 07:10:33
ALTIN ONS $2301.8900 07:10:33

Konu: adausdt haftalık

Ada usd t takip edenlet icin. Haftalikta canak formasyonu mevcut.
Iki ihtimal var ya canak kirilacak , ya da fincan kulp yapacak.
Fincan kulp seviyesi 0.19$

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Aaa niye hocam ya :)

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

orra vade mesela 6 ay falanmi 3 ay mi

Nasipmiş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Bir de hocam demeyin Allah aşkına demeyin :/

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

sepet için eos ve neo yeterli mi sizce ve şuan neo almak için geç mi kaldık?

Crypto_00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

zaten dalamam bir terste bırakır mahveder

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Neoda acele etme orta vadede neoda x3 bekleniyor minumum bende bunları satarsam eos 22 altında bir daha yakalarsam direkt neo ile eos alıcam arkama yaslanacam

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Adaya artık burdan dalmayın bekleyin haftalık kapanışı bi görelim ondan sonra gerekirse yüksekten alırsınız ama az riskli alırsınız haftalık kapanış güzel gelmezse başka senaryolar devreye girecek çünkü üzülmeyin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Ben zrx i sattım şimdi ada aldım 1-2 ay bekleyelim. Zaten ben eos a 15 dolar hedefi için girmiştim :) bekleyeceğim umarım gelir sabreden kazanır hem çok güzel proje araştırdım:)

0BeğenmedimŞikayet

HeisenBerg~ ()

kalan 20 bin tlylede mi neo aldın? Sana yazmıştım 2-3 böl diye :/

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

3 4 gundur neocu olarak yerimizde sayiyoruz haklisiniz valla

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Size kaç defa söyledim sepet yapın diye dinlemiyorsunuz ki beni hiç :)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

kac gundur yerimizde sayip duruyoruz

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

o değilde ben full neodayim 500 kartim var pişman oldum keske 3 e bölüp ada eos ve neo yapsaydım

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Hocam bende ilk fırsatta ekleme yapmayı düşünüyorum bu sefer 19.80 yihi yakalamayı hedefliyorum TL bazında, yükselirse de eldekileri şutları artık :) Ya aslında ben eosla ada arasında kaldım şansa onu seçtim güzel kar kaçtı orada :)

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Bekle bekle 1-2 ay bekleyelim bence madem yatırdık güzel bir kar alalım. Ben az az eklemeler yapmaya devam ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Hocam eos biraz sabırsızların parasını yiyecek gibime geliyor

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Umut var yani :)

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Xlm de bir flama olusumu var ama net birsey soyleyemem. Eos icin 2.50 e kadar toplanir die günlerdir soyluyorum.

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

xlm de 2,10-2,15 lere inince alıp 2,25-2,30 larda satacaksın. Son günlerde bu döngüde hareket ediyor.

Rikebube için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Hocam paranı tek yere bağlama. Totalde kardaysam beni sınır eden coini satıp kurtuluyorum. Değilse terste kalmışsan bekletip duruyor ve sinir ediyor. Belki birkaç tane daha coin koyabilirler ama bana göre sayısı yeterli.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Yerli borsa dostum ama ben memnunum açıkçası orta vade işlem için iyidir yeterlidir hacim olarak yerli borsalar çok iyi sayılmazlar ve karımıza ortak olmak için her yolu denerler kısa vade işlem için yabancı borsaları deneyin orta bade de yeterli gelir ytd saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Rikebube ()

xlm denen sey benı ahvettı abı yaa baska guzel seyler olsun ısterım . bın kazadnım 10 bın kaybettım

cladius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Bereketli olsun dostum bol şanslar

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Neresiymiş orası ben sadece burada yazı yazıyorum dostum taklitlerimiz de çıktı desene :)))

jaw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rikebube ()

thodex de bınance gibi buyuk mu ab ı bınance kımlık ıstedı olmadı

0BeğenmedimŞikayet

jaw ()

Baska bir sitede senin yorumunu başkası kopyala yapıştır yapmış. O yüzden sordum.
https://invst. ly/thood

1BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Bende btc turk kullanıyorum. Diğerlerinin olmamasının sebebi seçici davranmalariymis. Geçmişi olan, güvenilir coinleri gosteriyorlarmis

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Slm üstad öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kar zarar kardeştir adayı senden ilk duyduğumda 2 tr den aldım 2k kadar uzun vade için bu yıl sonuna kadar bekleyip görecem sonucu tekrardan teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ben yerlide Thodex kullanıyorum yabancı olarak binance dostum diğer borsaları hiç bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Rikebube ()

hocam parıbu mu bınance mı yoksa baska bır uygulamamı ıı ya ben btc turkteyım pek bır coın yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum