Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 18:42:10
EUR 34.9213 18:42:10
USD 32.4925 18:42:10
ALTIN ONS $2330.7700 18:42:10

Konu: adausdt haftalık

Ada usd t takip edenlet icin. Haftalikta canak formasyonu mevcut.
Iki ihtimal var ya canak kirilacak , ya da fincan kulp yapacak.
Fincan kulp seviyesi 0.19$

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Saygılar benden bol şanslar

Tre42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tre42 ()

Tabiki saygi duyarim kimseyw karismak haddim. degil.. ne zaman guvenilir kripto paraya arkasinda devlen guvencesi olur o zaman heraey degisir.. ilerde her ulke iendi kriptosunu yapcak calusmalar var zaten turkiyede ile bi haber duydum yarin duruma bakalim ne. olcak btc ytd.. saygilar abim

Crypto_00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Dövizden çok farkı yok kardeşim. Normal zamanda teknik çalışır. Olağanüstü durumlarda da haber akışı

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Evet tabi ki bakacağım yasakladım derse diyelim düşüş oldu o düşüş hangi trend çizgisine denk gelmiş hangi hareketli ortalamaya denk gelmiş vs vs bakacağım bu benim fikrim dogru olan bu demiyorum ama ben 2017 de battım analiz öğrendim zararımı çıkardım ve 14 kat kar yaptım daha bir sene bile olmadı o yüzden böyle gideceğim Ben :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tre42 ()

Abi diyelim abd kripto parayi yasakladim dese gene teknigemi bakcan soruyom sana..

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

O kadar değil vadem malesef 2 ayım var

Mega38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Hocam kafan karışmasın, birinde karar ver ve ona odaklan, sürekli alım yap al ve ihtiyaç olmadıkça satma, bitcoin bence güzel seçim, geleceğin para birimi, ve ciddi hedefler var, hedefin sene sonu olsun

Hsynsr_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Benim düşüncem negatif değil zaten alımda yaptım bin dolar kar gördüm kaç defa satmadım zararı göze aldım bekleyeceğim ne olacağını bende merak ediyorum gerçekten ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

Bugün bor sa emti a kript o hepsi düştü çok fena kafam karıştı yükselen hiç bişey yyok :)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Estf dostum sen kararını ver zaten bizim analizlerimiz orta da çok değerli ustalar da var bir yerden başlarsın artık bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

Tavsiyelerin için teşekkür ederim hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Sağlıklı bir şekilde her yönü düşün aklına oturt sonra pişman olmayacak şekilde kararını ver dostum bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

Valla bilemiyorum ki nasıl yapsam

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ben sabır kısmını tercih ediyorum :))

Asi_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

Evet şimdi belki de DOT ezilebilir belli olmaz ama. Dik durdu durdu. Bakalım ne yapacaklar. Biraz sabırlı olmakta fayda var. Nakit tutmakta fayda var. Kâr görüp yarısını çıkmakta fayda var. Herşeyde fayda var.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Bu piyasaya ihtiyacın olmayacak bir meblağ ile girmek lazım vade sorunun olmaması lazım ki kazanabilirsin ozaman şimdi sen vadem doldu der çekersin zararla arkasından uzaya gider çok üzülürsün onu dikkate al sen

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Dot 135 lerden su an 119 larda nasıl düşmüyor

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ayrışmalar olabilir satış yemiyor olabilir alımlar güçlü geliyor olabilir ben dot trenini kaçırdım o yüzden dolayı düşünmüyorum almayı ayrı boğa yaşayanlar uzaya da gider yerin dibine de o yüzden o riske gireceğime suan btc riskini göze aldım ben ytd

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Tercihlere saygım sonsuz sen kendini ölç biç tart tekrar pişman olmayacak bir hamle yap yaptığından pişman olma o seni mutlu edecek

mehmet_shen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_shen ()

Ama aklım hala Gr altında zararkes yapıp btc ye geçmekte :))) içimdeki şeytan dürtüyor :)))ama yinede seni dinleyip Mart ayını beklicem.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ya ne saçma bir insansın adam kendisi bana soruyor bende ona cevap veriyorum durduk yere mi yazıyorum engelle ozaman bi bitmediniz engelle engelle ya ne tuhaf insanlarsınız

Sallamayinbosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Şefim iyi akşamlar bir sorum olucak dot neden düşmüyor onun özelliği ney btc den çıktım dot alimmi zararı çıkartmak icin

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

Bugün itibariyle çok yıprattı altın beni 5 bin oldu zarar hala daha altın alıyorum ort için paramın yarısını bassam BTC ye 35 bin de kara geçiyorum bu sefer içimde ki korku ya daha da düşerse 2 ay vadem kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Ya yeter arkadaş her msj da neredeyse nakit buldum nakit buldum ne yapalım bulduysn amma kafa utuledin

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ben hakkımı Btc den yana kullandım hatta btc alabilmek için nakit buldum nakitim yoktu çünkü tercih sizin olsun ytd saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hsynsr_42 ()

Usta ya 2 eth alacam yada hepsini BTC ye yatıracam önerin nedir alınır mı daha da düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

İnşallah yine gelir dostum hem kendim hem sizler zarar etmezsiniz bakalım utandırmasın allahım bol şanslar

mehmet_shen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_shen ()

@Crypto_00 dostum hayırlı akşamlar geçmiş günlerde yaptığın tespitlerin geldi.31bin den bir parça daha aldım yine kirarsa bu sefer 28bini beklicem. ordan da alıp yatisa gecicem ... teşekkürler tavsiyelerin icin

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Tek bir şeye parayı yatırmamak lazımmış ben de böyle bir sepet yaptım

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

vay beee baya yogun ben tek tabanca gidiyorum egld

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum