Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:10:41
EUR 34.8238 03:10:41
USD 32.3379 03:10:41
ALTIN ONS $2301.8900 03:10:41

Konu: adausdt haftalık

Ada usd t takip edenlet icin. Haftalikta canak formasyonu mevcut.
Iki ihtimal var ya canak kirilacak , ya da fincan kulp yapacak.
Fincan kulp seviyesi 0.19$

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

algo tavsiye edildi evet orta vade. avax ve ada da. bende en çok neo var. link sattım dün düşerse alacağım tekrar. neo ve link seviyorum. ETH leri sattım aşağı çekilme olursa o zaman alacağım tekrar. ltc var elimde bir de ama emin değilim hiç ondan. Sadece üç ürün istiyordum en başında şimdi şu hale bak :)

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Bence eos şu an çok iyi fiyatı ben 3,40tan almıştım çoğunu sonra 2,80den ekleme yaptım biraz :)

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Tamamdır çok teşekkürler

Mustafatk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Tamamdır teşekkürler :)

Nasipmiş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Aklını karıştırmak istemem ama ptesi günleri genelde kriptolar da az olda düşüş olur ha yarın bi baktık ki aksi olur orasını bilemem yine de karar sizin

0BeğenmedimŞikayet

Mustafatk ()

Sevgili arkadaşım bu işte yeniysen eğer ilk haftanı şuan ilk 15 teki coinleri araştırmanı tavsiye edrim sahipleri varlıkları falan bende yeniyim ama kazanmanın tek yolu emek sarf etmek

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

eos için alım rakamları nelerdir sizce alım yapacağım ama şuan geç mi direkt alsam sıkıntı olur mu onu düşünüyorum yoksa haftalık kapanışta düşüş mü bekleyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Evet ben de çok umutluyum nakitim oldukça eosa ekleme yapacağım bir de algoya tavsiye ederim. Bu arada benim en büyük pay ethde :)) Linki satmadın mı?

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

benim büyük yatırımım Eos ve Trx :)) beklemeyip napacağım :) ama öyle şeyler okuyorum ki sanırım en çok da o güldürecek yüzümüzü. git gide umudum artıyor Eos a dair :) atom dan ben dün gece çıktım. linki kolluyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Rica ederim bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Rica ederim bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

yorumlarınızı baştan okuyayım teşekkürler

Crypto_00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Kapanıs gece 03.00 de evet en azından 0.37 üzeri kapanış gelmeli neo da çok yorum yaptım tercih sizin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Ben de hem eos hem atoma büyük yatırmıştım atomdan çıktım. Eosun da vakti gelir bence boğa zamanı çok çıkarmış neden olmasın erken ayrılmayı düşünmüyorum bekleme payı da olmalı :)))

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Tamamdır kapanış 03:00 da mı peki ama hala neo da kararsızım alacağım ama şuan mı alsam 20. 50 de mi kafam karışık biliyorsunuz burda yeniyim zarar kapatmaya çalışıyorum bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Beğeni hakkım bitmiş çok teşekkür ederim hepimize bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Tebrik ediyorum seni bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Kendi adıma söylüyorum Suan için ada alınmaz ben riskli alım yapmam beklerim az pahalı alırım ama sağlam alırım bekleyin kapanışı görelim kapanısa kadar yürüse sonrası da yürüse bile illa ki geri çekilme olacak ozaman alırsınız ya da kapanıs güzel olur yine alırsınız az pahalı almak riskli almaktan daha iyidir bunu unutmayalım ytd

1BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Teşekkür ederim bana hakaret etmişlerdi çok üzülmüştüm amacım sadece bir şeyler öğrenmekti hakaret edilmesini kabul edememiştim ama sağolsun diğer arkadaşlar destek oldular umarım hep beraber bana destek olursunuz güzel yerlere geliriz sağolun.

Jaykep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

eos a büyük yatırım yaptım ben gelir gelmez biliyorsun 4 dolara bile razıydım sen 15 diyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Jaykep ()

Bakın sayfada bazıları taşlamıştı. Terk etmeyi bile düşünmüştünüz. Şimdi çoğu kişiye umut oldunuz. Doğru bildiğiniz yolda pes etmeden ilerleyin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Yok estağfurullah öğrenmeye çalışıyorum. Sizlerin desteği ve bilgisiyle kendim de araştırıyorum grafiklere bakıyorum. Umarım sizler gibi olabilirim çok sağolun ama daha gidecek çok yolum var :)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Orta vade 4-6 ay uzun vade 9-12 ay kısa bade 1-8 haftadır ytd ben öyle kullanıyorum

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

ada geri çekilim hedefi nedir neo 22.50 den alım emri vereceğim ve ada dan kaç versem onu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

ooo Biriyim hocam hoşgeldiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Hadi bakalım Umut olmaya devam ediyorsunuz Hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Valla bence hoca olma yolunda ilerliyorsun akıllı hamleler yaptın hep bazı arkadaşlar örnek almalı çoğu kişiye hoca olursun :))

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

@Crypto_00 hocamı takip edin

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Çünkü hoca değilim de ondan :)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Bence geç kaldığın bir şey yok ama hareket etmeyenlerden kullanalım ya da kapanışı bekleyelim ada kapanışı güzel yaparsa geri çekilmelerinde alım yapılabilir yapamazsa uzak duralım neo 21 önemli seviye ve 30 önemli seviye eos hareket edecektir zamanı var ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum