Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 07:13:56
EUR 34.5460 07:13:56
USD 32.4083 07:13:56
ALTIN ONS $2282.2300 07:13:56

Grafiği gönderen: Dersu_UZALA

GramAltınTL

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

malesef öyle kardeşim :( risk alıp para yatırdıgımız bir piyasa hakkında o kadar bilgisiz ki bunuda bazı yorumlarda zaten görünüyor..

Suskun001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Gümüş için yorumunuz nedir

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaman için bir öngörüde bulunmuyorum

Hunter25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aynen ddginiz gibi.

Gramgold için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

benim farklı özel yazılım indikatölerim daha yukarıda verdi bu kesişimleri bu ölüm kesişmesi biraz daha geç sinyal verir 500 civarında benim göstergelrim dönüşü vermişdi. dönüşü görmeden uzak durmaya devam edirim. şimdi teknik olrak tepede görünen bir OBO göstergeler ile son yükselişi desdeklemedi uyumsuzluk da bir dönüş sinyali olarak degerlendirir 540 gelinen fibo hedef (direnç bölgesiydi büyük zamanlı gösterlerede aşırı alım bölgelerine geçilmişdi

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramgold ()

Ayı piyasasının başlayabileceğini gösteriyor sanırım. 50 ve 200 günlük hareketlerin ortalamasının kesiştiği yer. Altın piyasası için iyi değil. Gönül golden Cross istiyor. Doğru mu hocam tahminlerim.

0BeğenmedimŞikayet

Onsbuker ()

Sanada hayırlı cumalar dostum nasıl gidiyor günün neler yapıyorsun özlettin kendini valla:))

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hunter25 ()

Ne zaman biter düşüş peki bir öngörünüz varmi yada rakam

0BeğenmedimŞikayet

ÖZKANDSM ()

Trend döndüğünü nasıl anlayacağız

0BeğenmedimŞikayet

KarCepteGüzeldir ()

İyi hoş güzelde beklentilerin aksine alıcılı atakların gözlemlenmesi halinde 7.4934 direnci hedeflenebilirde. Olaya tek yönlü bakıp yorumlamak ne kadar doğru. ? Türkiyeyi göz önünde bulundurarak yorumlamakta fayda var...

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Death cross piyasalarda aşağı doğru gidiş demek oluyor şuan 50 günlük ortalama 200 günlük ortalamayı aşağıya kırmadı zaten sadecr yaklaştı tehlike başlamadı ama yaklaştı ytd

Efexorxr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben pek sebep aramam teknik analize inandıgım için sadece fiyata bakarım trend dostum olur yukarıysa bitene kadar onunla giderim dönüş görürsem kenarı çekilirim 100 civarından başlıyan yükseliş trendi bana göre bitti 540 lirada şimdi düzeltme zamanı bunun da bitişini gördügüm yerden alıma geçerim sebeb ne olur hiç bilmiyorum pekde ilgilenmiyorum inanki

Murat1414 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Ayı piyasası başlangıcı diyorsun yani

0BeğenmedimŞikayet

Suskun001 ()

Araştırmak! ne o öyle olmaz bizlere ters okumayı araştırmayı bilgi edinmeyi sevmiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Zaten kesişme aşağı kırarsa diyoruz kardeşim düşüş olur diye ytd

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onsbuker ()

Kim o kardeşim bosverin kişilik olmadıktan sonra yatırımınin ne anlamı var en önemliside yardımlaşmak kibirden Allah uzak tutsun bizleri Amin kardesim

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

2015 ten beri defalarca kesişime yaklaşmış ama asagi kırmayıp devam etmiş. Bu sefer farkli olan nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Kardel daha önce 1929 1938 1974 ve 2008 bu dönemlerde olan büyük satış dalgalarında death cross oluşmuş yani 50 günlük ortalama 200 günlük ortalamayı aşağıya doğru kırmış buna biz ayı piyasası diyoruz dersu uzala grafik atmış ama açıklamasını yapmamış ama bdn uyarayım olur yada olmaz ama olursa ölüm kesişmesi piyasalarda sert satış dalgası gelir sadace ons değil tahviller borsalar kriptolar hepsi patlar

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Bu tehlikenin sebebi nedir?

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

çoktan baktım ve kafamı olasılığa hazırlamaya başladım bile. ama umarım olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

KarCepteGüzeldir ()

%80 nin acemi olduğu platformda anlaşılamayacak türden mesajlar paylaşıp ortadab kayboluyor genelde :) ikili ruh hali yaşıyor. Ama emin ol başka nickle ortalıkta geziniyordur.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

onun ne oldugu bilen kaç kişi varki acaba yada merak edipde araştıran olmuşmudur.. tehlikenin farkında degil çogunluk malesef işde :(

0BeğenmedimŞikayet

Efexorxr ()

Simdi sizin çok bilgili olduğunuzu anladık. Fakat bunun siteye yararı nedir. Death cross yazmış bırakmışsin. Sitedekiler ne anlayacak bundan

Altın_Mucidi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hildegard ()

Burda olma amacının sadece bilgi paylaşımı olduğunu düşündüğü için samimiyeti gereksiz görüyor olabilir. Film de Dersu, ıssız bir kulübeye kibrit ve tuz bırakmıştı birilerinin ihtiyacı olursa diye. Bizim Dersu da bilgileri bırakıp gidiyor faydalanın diye. Herkesin tarzı ve tavrı farklı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Kimmiş psikolojik sorunları olan kişi

KarCepteGüzeldir için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum