Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1092 14:25:03
EUR 37.9670 14:25:03
USD 34.2038 14:25:03
ALTIN ONS $2649.0950 14:25:03

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar ons niye düştü peki? bakın yükselen kama 1906 civarının Altın a düşünce yükselen kama kırılıyor ve hedefine zaten 1820 ler giriyor yani rastgele düşmüyor

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam hoş bulduk

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Akif hocam hoşgeldiniz

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam ben grafikte gördüğümü sizinle paylaştım 7.32 benim hedefim değil orada görülen obonun hedefi daha öncede dedim dolarda 7.80 bekliyorsunuz doğru ama öncesinde düşüş sonra 7.80 bekleyeceğiz. Hocam açık net anlaşılır yazdığımı sanıyorum. şunu da söyleyeyim orada obo yok ikende 7.30 lar bekliyordum çünkü tobonun sol omuz seviyesi 7.30 larda geçiyordu

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sendende Allah razı olsun hocam

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Anlaşıldı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 7.5260 üzerine çıkarsa tobo çalışır yok burayı kıramzsa tam tobonun sağ bacağın olduğu yerde obo oluşuyor 7.5260 üzerine çıkamazsa 7.32 ye kadar düşme olasılığı olur

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

tobo çalışırsa hedefi 7.80 ama çalışması için 7.5260 üzerine çıkması lazım

Kuşçu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Hocam önce 7.56 dan aşağıyamı

1BeğenmedimŞikayet

Kuşçu_ ()

7.80 den önce nereden döner

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Allah razi olsun hocam hayirli bereketli gunler dilerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun söylediklerinize aynen katılıyorum Allah sizin de gönlünüze göre versin. Ailenizle mutlu sağlıklı bir yaşam sürmenizi temenni ederim

2BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam bir rakam belirtiyoruz arizali cikiyor dusus yapacak formasyon olusup belirtigimiz rakam olmuyor elmas diyoruz ucgen yapiyor yukselen ucgen diyoruz asagiya gidiyor biz sadece aradaki firsatlari herkez nasiplensin diye soyluyoruz diger turlu uzun vadede 8.50 den alan adam terste degildir 9.27 hedefi oldugundan sadece firsatlari kacirmis olur niyetimiz herkez ne kadar alttan alirsa bizim insamiz kazansin neden hep yurt disi kazansin mesela cin cok sisen urunlerde vatandasina aldirmiyor vatandasi bir nebze soruyor zirveden alipta terse dusmesin diye uzunken aldiriyor bizde ucuz malin pesinde kosmamiz lazim herkezin sattigi yerden alirsak piskoloji bozulan cok olur hemde sizi tekrardan cani gonulden tebrik ederim bu sitede cok yardimci oluyorsunuz allah gonlunuze gore versin size sükranlarimi sunarim daima ailenizle saglikli yasamlar diyerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sendende Allah razı olsun hocam

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

AlLAH razı olsun Akif hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

doğru anlamışsın 7.80 e gidecek tobonun sağ bacağında obo var o ise bizi 7.32 ye götürüyor durum bu

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Akif hocam dolar aşağı giderse tobo olur degilmi bunu demek istediniz. yani 7800gelebilmesi için öncelikle 7400/7300lere gitmeli diyorsunuz dogrumudr

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun tamamen aynı düşünceler içindeyim. Her zaman söylerim önemli olan niyetlerimiz yoksa beklediğimiz rakamlar değil

2BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Ben sizin kararina saygi duyarim hocam benim deger versigim 2 hocamdan birisi sizsiniz digeri aytac hocam dusus rakamlari farkli olsada hedef konusunda hem fikiriz 9 ustu hocam onemli olan bizim insanimiz zarar etmesin bu topraklarda yasayan herkez kardesiniz biz nereli oldugumuz onemli degil bu bayragin altindaki kimse zarar etmesin bana yeter hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam piyasada olmaz diye bir şey yok olabilirde yalnız benim beklentimde yok senin kararına saygı duyarım

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam ben suan beklemiyorum o seviyeyi 8.10 ile 8.40 arasindan bi yerden dondukten sonra bekliyorum 6.60 seviyedende 9.27 hedefini tamamlamasini bekliyorum. Tabi hersey olabilir biz 6.60 deriz tutar 6.70 ile 6.80 arasindan doner 7 alti kalici olmayacak hocam benim hesabima gore 9.27 gitmesi icin 7 alti gormesi lazim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam dolarda 6.50 6.60 ben beklemiyorum. dolar tl de 7.30 altına dahi düşse kalıcı olmaz nedeni 200 günlük hareketli ortalamaların altına ne zaman düşse kalıcı olmamış şimdi düşmesi için bir sebep göremiyorum

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

gece bayağı çalışmışsın akif hocam maşaallah diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Dolar için bu çıkış kalicimi ustam. yoksa dusermi

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Tamam kardeşim AlLAH razı olsun

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

@Akif44 Ellerine sağlık üstadım. Hayırlı günler dilerim

@Konyalimm
Hocam galiba benim yorumum hakkında konuştun. Biz bazen gündelik al- sat fırsatlarını önceden görmek/göstermek için grafik paylaşırız. Bazen bir elin nesi var iki elin sesi var niyetiyle diğer arkadaşlarla tartışmak, senaryoları netleştirmek bazen ise eleştirileri almak, bazen ise daha deneyimli hocalarımızdan yorum alarak eğitim amaçlı bir şeyler öğrenmek için paylaşırız. Yani söylediklerimizin kesinlik iddiası yok.

Mevzunun özü Ağustos'tan beri düşen trenddeyiz. Ancak piyasa tersten çıkmana son bir defa izin verecektir. Nedenlerini anlatmam uzun sürer. Tersteysen Ağustos'a kadar bekle derim hocam. Panik al sat iyi değil. Sakince bekle hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Su dolar olayi bide can sikiyor hocam 6.50 ile 6.60 en diptasi benim calismam ama erkenden geldi asagilara tepki bile veremeden ya burdan 2 ti tepe yapip asagi yapacaklar yada burdan saatlik formasyonlarla ildircekler bide su olayi dusunuyorum cok kisa dusen urun hem ulkemize zarar ihracam yatiyor sirketlerimiz 2 de borsamizin 160 hedefine giderken ordan dunusunde neden yabanci yatirimciya hem borsadan para kazandirip sonrada alin size dusuk kur hadin gidin diyelim sonucta yabanci borsamiza en az girmeye basladiklari kur 7.40lardaydi ve uzeri kur rakamlari o yuzden ben 7 alti suan gostermezler uyumuyorum borsa kur dengeli inis daha iyi ve mantikli olur 2 turlu ayni hareket kazandirir bize

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam söylediklerinizden haklısınız

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Evet hocam biliyorum ama aylikta ons fincana kulp yapmak isterse zaten 16xx geciyor fincan derinliginin 3.1 kulp yapmasi lazim benimde 2600 dan uzun yillar dususe gecegi ayni 2011 de zirve yapti o zirveyi 2020de gordu o yuzden insallah en tepelerden giren olmaz milletin ucacak kacacak laflariyla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum