Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 02:01:02
EUR 34.8782 02:01:02
USD 32.5488 02:01:02
ALTIN ONS $2334.4950 02:01:02

Konu: Görselim

Profil resmini merak eden arkadaşlar için paylaşmak istedim. Yanlış anlaşılma olmasın... Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha doğrusu 05'ten itibaren artış olmuş aslında sabah

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün de ayın 11 sabah 05 de bir düşüş olmuş gibi gümüşte. Tevafuklar devam ediyor bir de 17 den sonrasını merak ettim şimdi hem ABD de var. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün Gümüşte Piranalar Balinaları yedi arkadaşlar. Lakin unutmayın her şeyin bir rövanşı olacaktır bana göre.
Ha bugün yarın diye demiyorum ama ne zaman olursa olacaktır diye düşünüyorum... ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı pazarlar hocam :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam teşekkür ederim iyi geceler :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah şifa versin hocam dikkat edin kendinize

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş sizce çıkış devam edermi ön görünüz nedir teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elimizden geldiğince hocam fikir açısından yardımım oluyorsa sevindim. Teşekkür ederim. Lakin kararlar siz değerli arkadaşların. Yatırım konusunda uzman olarak tavsiye değildir asla yorumlarım yine hatırlatmış olayım. Bereketli kazançlar hayırlı günler dilerim

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Çok kişi takip etmiyorum toplamda 19 kişiyi takip ediyorum işin inceliklerine dikkat ederim meslek gereği oradan kalma bir alışkanlık olsa gerek siz diğer 18 hocamı düşen grafik ve yorumlarını severek takip ediyorum sagolun takıldıgım yerde soruma hemen donus yapıyorsunuz çok tesekur ederim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geçmiş olsun :/ üşütme mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele hocam, siz de kendinize iyi bakın sağlıklı huzurlu günler dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Siz de baya dikkatlisiniz maşallah :) Teşekkür ederim.
Bu önceki yorum yaptığınız resmimi biliyorsunuz. Düşüşten önce koyduğumuz süreç içinde başladığımız noktaya döndük ama daha değişik başladığımız bir çok nokta var. Kendi içerisinde sürekli sirküler halinde. Benim felsefemi yansıtan bir bir güzel tevafuk...

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Emek karşılığı olan bir şey bereketli olur zaten hocam maşallah daim olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam hayırlı günler profil değişmiş hayırlı olsun diyelim mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bilmukabele inşallah sizden de :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Belki parçalı almak adına iyi olabilir yine de fırsat olabilir şu an için altında... Dip seviyelerden biri sayılabilir ama dolar da etkiliyor tabiki hem gram altını hem gümüşü. Altın Ons tarafında ise 1870 ve üzeri kapanışlar geldiği taktirde olumluyum altta da 1834 üzeri tutybdukça ama doları unutmayın bizim işlemler 2'sini de içerdiği için. Kar beklerken yerinde sayıyor o yüzden çoklukla ya da hacimli olmuyor gümüş ya da altın için TL bazında ki yükseliş istemez. Eğer dolar 7.50-60 da olsaydı gümüş TL 6.55-65 rahat görmüştü yani mantık böyle teknik anlamda. Rica ederim hocam bereketli kazançlar dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım hocam cevap verdim ama yorumlarım düştü mü size ya da sayfaya bilmem

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sterlin konusunda biraz olumluyum.
Derin çalışmalarım olmadı pek ama
Değişik dövizler değerlenebiliyor bazen
Trendi yakalamak gerekli diye düşünüyorum. Kesin iyi olur mu bilemem ama İngiltere haberlerine göre işler iyi giderse ben de düşünmüyor değilim. Orada bir kulp vardı bakamadım tamam oldu mu, hedefine yürür mü. Çanaklar dan pek haz etmem ama genellikle. Lakin bildiğim sterlin biraz daha pozitif ayrışıyor diğer dövizlere göre. Bir çok sebebi var bunların tabi. (Söylediklerim kendi fikirlerim olup kimseye yatırım tavsiyesi ya da yönlendirmesi değildir)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam altın düşünüyorsanız altın/gümüş rasyo şu an 68.50 civarında falan daha aşağıya da inmişti. Bu gümüş güçlü demek şu an için.
Denk geldiniz mi bilmem, çoklukla yorumlarımda rasyo 71.35 altına inerse ilk olarak sonra 69 daha sonra 68.50 ve altına inmesi durumda ralli gerçekleşebilir gümüş için demiştim kaç haftadır. 75 üzerine çıkarsa altın güçlenmiş olur diye de söyledim. Bunu söylediklerimde rasyo 75-73 arasındaydı.
Son 2 gündür Bu dediğim durumlardan rasyo gümüş lehine oldu.
Aynı zamanda bu rasyo tekrar 75 üzerine çıkarsa altın güçlenmiş olur gümüşe karşı. Ve benim altın alacağım seviye rasyo da üste yazdığım seviyeler tekrar tersine doğru çıkıp 75 üzerine atar da kalıcı olursa işte o zamandır.
Altın ETF'ler de satışlar sürüyor bu arada. Ama oyun her yerde olabilir. ytd tabiki fikirlerim bu yönde ama bilemem...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum