Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 13:40:59
EUR 34.7859 13:40:59
USD 32.3947 13:40:59
ALTIN ONS $2341.7000 13:40:59

Konu: Ons grafıklı yorum-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Teknık acıdan dxy- vix- rasyo ve indikatorler acısından sıkıntı bıtmeye baslamıs gorunuyor.

Onslar her ıkı metal ıcınde saglam kaldı, belırlı bır band aralıgına sıkıstı, yukselmesı ıcın beklenen ıyı bır haber olmadıgı gıbı, Düşüş içinde bır sebep bulamıyor artık.

Usd kaynaklı dususler yasayan gr/tl ler var.Ons bazlı bır dusus hareketı yok, daha oncekı grafıklı yorumumuzda da belırttım takıp edılmesı gereken sey usd .Ve usd dususun sonuna yaklastı gun ıcınde bıraz cekılme ıstesede alıcı bulacak gorunuyor.

Kısaca ons bazlı dusus olmadıgına usd de alıcı toplamaya basladıgına, yıl sonu hedef tutturma ve pozısyon tamamlama ıcın yıl bıttıgıne gore,

Yukarda gidecek ons bazlı hareketlere acık oldugumuzu dusunuyorum, usdnınde azda olsa destegı ıle toparlanma baslayacaktır.
SAYGILAR...

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@YeniHoca

Alt grafıklı yorum,
Diger yorumlarada goz atarsanız bılgılendırıcı olacaktır dıye dusunuyoum,
tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

anladım hocam sağolun. henüz saglıklı bir durum yok

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1900-1906 ustune atmadıkca ons yukselmıs sayılmaz, hala aynı banddayız, yanı yukselen yada dusen bır sey yok altın olarak.

Usd yukseldıgınden gr- tl yukseldı, dıkkatlı olmak gerek,

1900 aracılıgı ıle 19006 ustunde mum ac kapatmadıkca saglıklı ve kalıcı degılız en azından su anlık.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

merhabalar nasılsınız? ons 85 üstüne çıkmış görünüyor sağlıklı mı sizce ? usd bazlı yükselişi bende benimsemiyorum. genel bir görüşünüz varsa yazabilirmisin?

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ne dıyorduk defalarca ;

Usd bazlı yukselısler saglıklı degıldır, kar satısları dırenclerde yapılabılır ve alt desteklere gelebılır,

Ons bazlı yukselısler saglıklıdır, dırenc ustlerınde bır ust dırencı test etmek ıster.

Ons hareketlerıne gore bakılmalı mutlaka destek dırencler takıp edılmelı,

Alt grafıklı yorumu hatırlatayım ıstedım.

'Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil' ne guzel sozdur...

Insallah kımse terste kalmaz herkes kazanır.

Yenı yıl ıcın her sey olumlu olur.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Allaha emanet hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Asya - bızım pıyasa avrupa vs, al satlar sert olabılır yarın ıcın ancak ben genel anlmada teknık verıler sebebıyle olumlu bakıyorum.

Teknıgın ındıkatorleron gostergesı bu yonde, ancak malum son 1 aydır normal zamanlar yasamıyoruz verıler yanılabılır dolayısıyla bende yanılabılırım ancak

Olumlu bakıyorum.

Hayırlı geceler, son mesajım olsun,

En ıyı yatırım SAGLIK tır. Hayırlı geceler hayırlı uykular.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Faydalı paylaşım like

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Sagolun arkadasim uyariniz icin

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onslar kanal ust cızgısınde oldugundan ve usd sabıt kaldıgından dusmedıgınden bır kac kurusluk bır hareket oldu, buna yukselıs denemez, henuz kanal cızgısını kırıp uste atmadı, direncı test edıyor.

Yukselıs yazıları yazılıyor dıkkat etmek gerek, uyarmak ıstedım, erken konusmamak gerek, sonra helallık ısteyıp gıtmek zorunda kalmayalım:)

Ustband cıcgısını kırıp dırenc uzerınde en az 4h kalmalı, kaldı kı son gunlerını yasadıgımız ay kapanısı ve dolayısıyla yıl sonu kapanısı oldugundan pek teknık vs dınlemez olan yaramaz cocuk emtialara dıkkat etmek gerek.

SAYGILAR...

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yarın ıcın tatıl takvımı

Tüm Gün Tatil Almanya - Yeni Yıl Arifesi
Tüm Gün Tatil İsviçre - Yılbaşı
Tüm Gün Tatil İtalya - Yılbaşı
Tüm Gün Tatil Japonya - Piyasalar Kapalı
Tüm Gün Tatil Rusya - Piyasalar Kapalı
Tatil Singapur - Yeni Yıl Arifesi - Erken kapanış 12:15 'da
Tatil Birleşik Krallık - Yılbaşı - Erken kapanış 12:30 'da
Tatil Hollanda - Yılbaşı - Erken kapanış 12:30 'da
Tatil Yeni Zelanda - Yeni Yıl Arifesi - Erken kapanış 12:45 'da
Tatil Avustralya - Yeni Yıl Arifesi - Erken kapanış 14:10 'da

1BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Eline emeğine yüreğine sağlık güzel insan. Teşekkürler güzel yorumlarınız için

0BeğenmedimŞikayet

Sonsuz_Hamd ()

Eyvallah abi Emeklerin için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

18:30 USD Ham Petrol Stokları -6,065M -2,583M -0,562M

Verı yesıl

0BeğenmedimŞikayet

Cee ()

Hic 1890 gecemediki gecmesi ve kapanis yapmasi gerekmiyormu

1BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Tşkler hemşo ne şelaleci ne fişekcisin doğru düzgün yönlendiriyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

Ben verileri paylaşamadiğım icin veriler ons icin olumlu sadece yazabildim

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

18:00 USD Askıdaki Konut Satışları (Aylık) (Kas)

Verı kırmızı geldı

Kırmızı gelmesı onslar ıcın olumludur.

-1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd tepkı alımlarıyla alt destegı bır ıkı kez daha kırmayı denemek ve dususe devam etmek ısteyebılır, ordan gelecek tepkı bu denemelerde alıcı bulursa dusus bıter, alıcı bulamazsa 7,24 e kadar denemek ısteyecektır. Ancak onslar saglam duruyor

Cee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cee ()

Tepki alimi gecici yukselme yapmiyor mu tekrar geri cekilmiyormu tepki alimlarinda

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tam yukselıse gectı dıyebılmek ıcın

Altın ons 1906 ustunde mum acmalı- gumus ons ıse 25,90 ustunde mum acmalı,

En az 4h kapanıslar yapmalı hatta gunu bu rakamlar ustunde kapatmalı ve usd burdan aldıgı tepkı alımlarını devam ettırmelı.

Alt grafıklerde onslar ve usd grafıklerınde destek dırenc ve donum noktalarını vermıstım.

Umarım calısan grafıgımız calısmayı surdurur ve gunluk kapanısları olumlu yapar,

Yarın yılın son ıslem gunu oldugundan hareketlı gecebılır.

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Allah razı olsun amin inşallah ustam iyi oldugunuza sevindim ailenizle birlikte sağlıklı mutlu günler dilerim biz takipteyiz vaktinizi ayirdiginiz için teşekkür ederim sevgiler

-1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Amin ıbrahım sagolasın gectı INSALLAH kardesım benım,

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta tekrar çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aleykum selam Nur saolasın ıyıyım, hastamızda evde daha ıyı cok sukur, ılgılenmeye calısyoruz o sebeple yazmak ıcın cok vaktım olmuyor.
ALLAH tum hastalara sıfa versın INSALLAH

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam ustam hoşgeldiniz emeginize sağlık nasılsınız hastaniz nasil oldu
sevgi ve saygılar

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onslarda dusen yada cıkan bır rakam yok , yasadıgımız dusus- duzeltme vs tamamen usd bazlı, usd duzeltmeye gıttıgınden tl/gr olarak gerı cekılme yasadık ve yasıyoruz.

Altın ons 1870 1890 aralıgında hareket edıyor. Gümüş ons ıse 26,30 ile 25,90 bandı ıcınde.

Usd dekı duzeltme bıttıgınde tepkı alımları gelmeye baslar ve dusus bıtmıs olur, onslarda yenı yıl ıle alıcı bulmaya baslarsa yukarı yonlu hareket baslar.

Cuma gunu pıyasalar kapanıyor, daha once yazdım ve profılımde mevcut.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

her zamanki gibi muhtesem yorum tesekkurler ustadım

1BeğenmedimŞikayet

Sadribaba ()

Teşekkürler değerli kardeşim eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum