Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0812 17:26:48
EUR 34.9063 17:26:48
USD 32.2620 17:26:48
ALTIN ONS $2350.6400 17:26:48

Grafiği gönderen: Manga

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Vala haklisin kendi adima demiyorum gercekten milete yazik hersey pahali gercekten milete bakiyorum uzuluyorum gunden gune pahalaniyor hersey

Tufan28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tufan28 ()

Ya inşallah gelir yükselmesini dört gözle bekleyenlerde değilim eminim insanlarda değil. Herşey eskisi gibi olsa 100 lirayla 4-5 poşet doldurabilsek kenarda ki paranın kaybını düşünmez kimse çünkü altınım var der paramla da yine alırım düşükten der değerli maden sonuçta. Yeterki üretelim tuketmeyelim şuan ondan tükeniyoruz. Bu ülkede uzun dönemde hiç bişe düşmüyor. Herkes yatırımında uzun vadede kazandı. Bu yıl olmaz iki sene sonra olur.

Ahmetyentur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Insalah dediginiz gibi olur tersten cikar milet bene arastiriyorum coksey var kisaca ben once yukselisler bekliyorum sora ons bazli sert dususler

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Senin paran varsa ala bilirsin miletin tum parasi giramda belki cok uzun bir sure bekletexeklerdir demiyorum 500 lerde gelecek ama onsta cok buyuk dususler gelir diye dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Neyse anlatsam uzun surer izleyip gormek daha iyi

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tufan28 ()

Yahu param çöp olacak alacağım tabi 600 olsun param varsa gene alırım. Şartlar şuan da faiz gemisiyle çalışıyor. Marketlerde her hafta fiyatlar artıyor altın da artacak şuan kurlarla oynuyorlar belli bir süre sonra güç yetmeyecek sende bende biliyoruz bunu.

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Dostum bn seni anliyomda yanlış kişiye tavsiye veriyorsun onu anlatmaya çalıştım sen konuyu hep sapıtırdın 3 ay sonra veya pandemi biterse bunu zaten herkes biliyor düşeceğini

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Tm sikinti yoksa iyi yazmam ozaman

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Arada yanislik oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ona bakarsan 530 alanlar hergun dua ediyor gelmesi icin herkez canindan bezmiş durumda bi soylesene sitede herkes terste sorsana memnunmusun 500 den giram almisin

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Yapma yahu dostum bn gümüş al sat yaparım vede iyi takip ederim sıkıntı yok yani bnde:)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Pardon 1770 yazmisim 1970 gorude oyle doner

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Sen bunları bana yazma istersen tam adamına yazdın :)

0BeğenmedimŞikayet

Tufan28 ()

Türkiye de zengin daha da zengin oluyor isterse 2bin olsun altın yine alınır. Önemli olan paranın değeri 350lerde iken de çok yükseldi nasıl alacak insanlar diyorduk bakın sitede bir dünya alım yapan insan var. Size katılmıyorum parası olan her zaman alır. Sen ben bile 100gram alacaktık o zaman da 10 gram alırız misal

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Gümüş hizli cikiyor bu ayi 26 dolarlar uzerinde kapatsa ocakta 28 dolarlari goruruz

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Galiba altından cıkıp gümüşe dalacam full

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Heh Tm adamına rahat ol dedin bn gümüşü 675 ten satmadım vede çok rahatım zaten

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Insalah dikatli olmakta fayda var

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Olacak yukselisler rahat ol artik bir ay sorami uc ay sorami olacak bakalim 1700 leri gorecez ons ta bekliyorum bu düşüşü bakarsin once 1770 yapar oyle duser bakalim ne olacak 300 dolarlik bir düşüş

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Aslında o günkü duruma göre haber akışına göre karar veririm

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Hım bunu söylediğin iyi oldu zaten söylemiş olduğun zamanlarda dünyada pek kötülük kalmaz

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Aynen oyle talepte azalacak kimse gidip 500 550 giram almaz sen alirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Yorumlari okumadin bence onsta once yukseliler olacak ben bu uc aylik surede onsta sert dususler gelecek

1BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

İnşallah yükseliş oldumu bu sefer kimse daha yükselecek diye beklemez yoksa sonu yine husran olacak

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Diyorumya once yukselislerini yapacaktir sora bu uc aylik surede yine sert satislar onsta bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Konu O degil bnde 586 yukarı doğru cok parçalı var fikrin neden değişti

0BeğenmedimŞikayet

Bjk03 ()

Yanıt için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Aynen abim bu teşviktwn sonra bilden geldiginde söz verdigi daha büyük bir teşvik daha var oda cıkacak

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

620 guzel yerden almisin

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Evet abim ons cıkar

Bjk03 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum