Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:28:32
EUR 34.9839 19:28:32
USD 32.2051 19:28:32
ALTIN ONS $2414.8350 19:28:32

Konu: <@kıncı> Gram..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_atmaca ()

Şuanlık Şubat ayı için 520 sonra tekrar 490 ve ardından 472 beklentim var. Gerçekleşirse o zaman başka rakamlar konuşuyor oluruz.

Hknkaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

düzeltme artık 11/12 aralıgından gelebilir.. akbank 8 garan 12 ye kadar ciddi düzeltme olacagını sanmıyorum bakalım

dogukan07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogukan07 ()

Hocam garantiden 3.000 kazandım ama devede kulak. geçen ay faiz kararını göze almayıp çıktım kalsaydım 10.000 olacaktı kar . kısmet artık düzeltme bekleyeceğim

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Size siz diyor, siz sen diyorsunuz ! Kusura bakmayin, araya girdim, saygilar

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

haklısın ayar oluyorum demek çok saygılı bir cümle

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ezbiderli ()

güzel insan görüşemiyoruz:))

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

488 den 430 a düştü daha düşecek dedin 545 oldu hatta @66vip ile sohbetiniz bile olmuştu 430 dan 545 e gitti sen buna yanılma demezsin çünkü kârı begenmiyorsun.. En son ki 440 dan 470 e vurdu kısa sürede ee simdi bu kâr da küçük senin için burdan 500 ee yürüse onu da begenmeyeceksin ne bekliyorsun sen ben anlamadım 100 liradan alıp 25 milyara mı satacaksın gramı vallaha senle ugrasılmaz hep bi saçma sapan bahane iyi günler borsacı akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

düşüşün devam etmesini bekliyorum

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

keşke alım yapıpda takip etseymişiniz rallide % 90 ne alsan kazanırsın kardeşim bu yılık bir düzeltmenin patlaması yaşanıyor 2018 den sonra 2 yıldır süründüren borsa kimsenin beklemedigi herkezin kararmsar oldugu anda ralliye başladı hep böylee olmusdur altında da 500 üstünden halkın kuyumcular önünde sıra olması gibi çoşkuda altının orta vadeli yükseliş trendinin bittigi gibi.. bende akbank garanti eregli var havacılık sektründe thy tav. güzel geri çekilmelerde arçelik toasa orta vadeli gideri var migros da sıkışmanın sonuna geliiyor bist30 dan şaşmamak gerek bu aralar

dogukan07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Dolarda görüşün nedir tsk

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben kısa vadeli verdigim hedeflerde yanılmadım sadece 400 den 330 demişdim 350 den döndü onun dışında yanıldıgım ne var ? altın 600 mü oldu haberim olmadann onda da 400 geçilirse 540 lira hedef olabilir dedim bunu sana daha öncede grafik olarak paylaşımımı gösterdim 4 parçalı alım stratejim diye ilk bölgede dönüp 540 gitti fiyat geçmişe bakabilrsin

0BeğenmedimŞikayet

dogukan07 ()

Bende 6 aydır borsayı takip ediyorum. Şuan gözünüze kestirdiğiniz kağıtlar hangileridir? Karar tamamen bana ait olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Düello yapan yok eleştiri yapıyoruz karşılıklı saygı çerçevesinde rahatsız olduysanız siz bizi engelleyebilirsiniz

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2 yıldır yükseliş trendinde olan bir ürün 3 4 ayda bitmez düzeltmesi 6-9 ay arası sürebilir acele ediyorsun 200 liradan başlayıp 540 2 yılda gitti şimdi bunun düzeltmesini 3 ayda bazıları 1 ayda bitmesini bekliyor.. tamam sensin bir daha altın alana kadar birşey yazmıcam vala

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Ee tam güzel kâr ediyorsun ama altında her düşüşte daha düşecek deyip yanıldıgını kabullenmiyosun neden ? Düzeltme diyosun 545 de 540 a düştü bu düzeltme değil mi 200 mü bekliyorsun gözünün nurunu yiyeyim mantıklı bir açıklama yap son cümleme sana daha yazmıycam

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Haklisiniz hocam borsa cok ragbet goruyor bilseydim bende girerdim. ama acemiyim cesaret edemedim

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

birbirinizi engelleseniz de şu düello son bulsa

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Bu konuda sana hak veriyorum dedin bankalar dedin eregl dedin bana dediğinde eregl ve bankalar uygundu.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben düşerken degil yükselirken gelip uyarıda bulundum hep düşerken herkez düşecek yada yükselirken yükselicek degil..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben altınlarıı sattıgım zamandan beri borsa diyorum büyük fırsat var dedim o zamanda gidene bakmayın gidicek olanlara geçin dedim endeks 95 bindi alım yaptıgımda hisseleride yazdım 9 ay geriye gidip bi bak profilime 7 liradan eregli dedim 15 lira oldu 2 liradan kardemir dedim 5,30 oldu 4,5-5 lira arasından akban dedim 6,70 oldu 7 den garan dedim 10 oldu ve halada söylüyorum, artık fırsat eskisi kadar cazip degil tabi..

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

haklısın :)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Ben bildiğimi savunmuyorum ki hiç bir zaman burda ki degerli arkadaşları takip edip onlardan birşeyler öğrenmeye calışıyorum neden her düşüşte daha düşecek deyip yükseldiğini kabullenmiyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

hakann ()

Adam kizgiñ :))) haklıda ?

-1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Evet biliyorum hepsini okudum ama senin düzeltme dediğin aylardır bitmedi bende onu diyorum işte 100 lira düşen altına hala düşecek deyip yanılıyorsun senin bu olayına 4. Kez şahit oldum

1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

İşte ben sana bu yüzden ayar oldum biliyor musun. Banane kardeşim senin hisseden kazandığın paydan her düşüşte altın daha da düşecek diyorsun her seferinde yanılıyorsun sonra altını getirisini begenmiyor küçümsüyorsun. Allah için senin bu savunduğun olayın neresi samimi bir kişi çıksın akıncı haklı desin senden özür dileyeceğim.
Madem bu kadar insanlara faydalı olmaya çalışıyosun hissede de cok kazanıyorsun paylaş da burda ki insanlar da kazansın?

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_zng ()

Düzeltme ne zaman biter hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sen benim yazdıklarımın hepsini incelemiyorsun sanırım onsda ve gramda düzeltme bittikden sonra nereleri bekledigimi biliyormusun ?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

engelle kardeşim öylese nefret ettirecek ne yaptım sana ? burada 9 10 yıldır varım ben kime zararına sat demişim aksine bana stop yapayım diyene sakın bekle diyorum. altını olmayan giremezmi siteye ? görende seni her yükselişde alıp tepeden satıp sürekli 30 -40 lira alırıklı trade ettigini sanacak bunu burda yapabilen kaç kişi var allah aşkına ? yada bu yıl içinde nerelerden alıp nerelerden sattın söylermisi kaç kere işlem yaptın ? kaç oranın nedir sen söyle bizde sana göre işlem açalım

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Ya onları kimse kaale almıyor ki akıncı en azından dışardan bakınca söyledikleri kaale alınacak gibi duruyor herşeyiyle ama hep düşüş beklenmez ki yahu adam 350 den bu yana düşüş deyip duruyor sonrada getirisini küçümsüyor altının görende 50 bin TL lik alıp 500 bin kazanacak sanacak ilginç bir insan

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum