Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0914 06:34:45
EUR 35.1530 06:34:45
USD 32.1864 06:34:45
ALTIN ONS $2389.3950 06:34:45

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın Gümüş Dostları: Kısa Dört saatlik gümüş ons grafiğimizin benzerini dün de paylaşmıştım, dört saatlikte toparlanmanın devamında günlük toparlanmanın da gerçekleşebileceğini düşünüyorum. Şu an için 24.1087 olan dört saatlik pivot üzerinde fiyatlanmamız devam ediyor, 24.20 üzeri kalıcılık durumunda kısa vade için hareketin yukarıya devam etmesi ile gidebileceğimiz ilk direnç noktamız 24.4910 ve devamında da 24.6903 hedefim olacaktır. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımız da. Hayırlısı, sabırla beklemeye devam edeceğim, Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

mehmetbartumsn ()

Sayın @uzmn hocam çok teşekkür ederim. Hepimize bol kazanç olsun :)

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tebrikler hocam maşallah hedef 12

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Olası geri çekilme de Destek arayacağımız ilk rakamlar, sn. @mehmetbartumsn arkadaşım, bereketli kazançlar.

mehmetbartumsn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mehmetbartumsn ()

@uzmn Hocam belirttiğiniz rakamlar kısa vade için destek mi direnç mi

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam alım satım kısmında usdag şeklinde simge varsa direk dolar ile gümüs alıp satmıs oluyorsunuz,
Küvette o şekilde var

Ftmkyildiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Hocam emeğinize sağlık. Dolar bozup TL ile gümüş almakla direk dolardan gümüş almakla fark varmı. Öğrenmek için soruyorum. Tşkler

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam Hayırlı Bereketli bir gün olsun

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alım satım islemini ben usd ile yapıyorum. Müşteri temsilciniz ile görüşmeniz de fayda var, size katkı sağlayacaktır. Bereketli kazançlar.

Guler571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sizin işlem yaptığınız banka veya finans kuruluşunu bilmiyorum ancak Bir çok banka da direkt usd ile gümüş alıp satılabiliyor. Müsteri temsilciniz size bilgi verecektir. Bereketli kazançlar.

Ftmkyildiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam asıl kırılması gereken direnç kaç

1BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Uzmn hocam bu işlemin mantığını çözmüş değilim.
Dolar aldığımda bir vergi
Dolar ile gümüş aldığımda, ikinci vergi veriyorum.
Gümüş ü bozduğumda tekrar TL ye geçmiş oluyorum. ?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Var @135011n arkadaşım, bende vakıf katılim ile işlem yapıyorum. Satış işlemi sırasında usd hesabını seçer iseniz direkt usd olarak alır veya satarsınız, daha detaylı bilgi için gerekirse de müşteri temsilciniz ile görüşün. Bereketli kazançlar.

135011n için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alt yorumda 2 gün önce direnç olarak belirttiğim ve an itibari ile kırdığımız dirençler olan (24.49 ve 24.20 ler) bana göre kısa vade için desteklerimizdir. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

135011n ()

Üstat parite nas yapiliyor sanırım. vakif katılımda USD ile ons Parite yapmansansi yok USD Euro var ama USD ons yok nasıl yapacağız

1BeğenmedimŞikayet

Ftmkyildiz ()

Bilmedigim için soruyorum yani gümüş bozup tlye gecip oylemi usd aldiniz parite nasıl yapılır

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben yıllardır gümüşü usd ile ons olarak alır, satarım. Yani amacım gumüşü ons olarak veya karşılığı usd yi arttırmak. Bereketli kazançlar.

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın, hocam düzeltme gelirse nereye kadar gelir. Ben 6.10 da satış yaptım. Tahmini beklediğiniz rakam nedir

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Hocam şuan gümüşten dolara parıte yapılı o halde gümüş yüksek oldugu için dolar düşük öylemi

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam zaten 4 saatlik uyumsuzluk var sanirim bir kar satışı yapmak uygun sanki ytd

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Günaydın Gümüş dostları: Alt yorumda belirttiğim hedeflerim gerçekleştiği için, kendi yatırım stratejime uygun olarak kısa vade için 2/6 parça gümüşte kar al işlemi yapılarak usd'ye parite yapılmıştır. Kalan dört parça ile devam. Tüm arkadaşlara bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Aklınıza emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum