Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 21:10:40
EUR 34.8420 21:10:40
USD 32.4465 21:10:40
ALTIN ONS $2342.0550 21:10:40

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın Gümüş Dostları: Kısa Dört saatlik gümüş ons grafiğimizin benzerini dün de paylaşmıştım, dört saatlikte toparlanmanın devamında günlük toparlanmanın da gerçekleşebileceğini düşünüyorum. Şu an için 24.1087 olan dört saatlik pivot üzerinde fiyatlanmamız devam ediyor, 24.20 üzeri kalıcılık durumunda kısa vade için hareketin yukarıya devam etmesi ile gidebileceğimiz ilk direnç noktamız 24.4910 ve devamında da 24.6903 hedefim olacaktır. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımız da. Hayırlısı, sabırla beklemeye devam edeceğim, Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

Sn. @uzmn nezaketiniz ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum. Kazancınız her daim bereketli olsun.

Selametle kalın inş.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Dilerim sizin için Hayirlisi olur inşallah, @ESF26 arkadaşım, profilimde son üç gündür direnç olarak paylaştığım ve kademe kademe kırarak bu güne kadar geldiğimiz dirençlerin artık destek olarak çalışabileceğini öngörüyorum. Karar takdir sizin. Bereketli kazançlar. Iyi akşamlar.

ESF26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@BERO55 arkadaşım, Yıllardır usd ile ons (Altın- gümüş) alır satarım. Usd veya ons gümüş artırmaya çalışırım, kısa vade usd'nin TL karşısında geri çekilmesini takip etmiyorum. Ancak şunu ifade edebilirim geçen ay merkez bankası faiz açıklaması yaptıktan sonra gördüğümüz 7.50 ler güçlü destek bölgeleri olarak çalışır, diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar.

BERO55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BERO55 ()

hocam usd dib düşüncenız nedır .. dolara full gırdınızmı

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Hocam merhaba. Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz.
Sizin stratejinizi uygulayarak ben de 26 usd gibi çıkış yaptım. Düzeltmeyi ons bazında kaç dolara kadar olacağını bekliyorsunuz.
Hayırlı akşamlar. Saygılar.

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kısmi de olsa düzeltme- kar realizasyonu- (32-34 ons/usd çıkışı için)güç toplamak için destek bulma çalışması olabileceğini düşünüyorum. Son üç günde hızlı çıktık ve beklentim olan kısa vade kar beklentim gerçekleştiği için kar al işlemini tercih ettim. Yani tümüyle benim kendimi bağlayan yatırım stratejime sadık kalmayı tercih ettim. Sn. @theologİST arkadaşım. Bereketli kazançlar, iyi akşamlar. Saygılar.

theologİST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BERO55 ()

bu işin uzmanısın aynı harekete ortak oldum uzman hocam hayırlı akşamlar.. grafıkler ortada şükür cebımızdekıne

0BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

Sn. @uzmn çıkış nedeniniz nedir?

Hürmetler..

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tamamını sn. @Lawyer61 arkadaşım,

Sn. @Yalçınay_57 arkadaşım Rabbım tüm arkadaşlarımızın gönlüne göre güzel kazanç versin inşallah.
bereketli kazançlar, iyi akşamlar. Saygılar.

Lawyer61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Hocam gümüşlerin tamamını yoksa 3/6 mı çıktınız?

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Bereketli olsun üstad.

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

İyi Akşamlar Gümüş Dostları:Sabah alt yorumumda belirttiğim haftalık üst direnç hedefim geldiği için kalan gümüşlerimi de usd ye parite yaptım, tüm arkadaşlara bereketli kazançlar. Şimdilik benden bu kadar, kalın sağlıcakla, iyi akşamlar, saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Günaydın hocam hayırlı bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Doğru rakam 25.4497 arkadaslar.

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Günaydın Gümüş Dostları: Takip eden arkadaşlarım için Alt yorumumda belirttiğim haftalık ta ikinci direnç rakamım olan 24.4497 rakamına da hayırlısı ile ulaşmış oldum. 1/6 gümüş dolara kar al parite yapıldı. Kalan gelir ise haftalık son direnç olan 26.03 3/6 gümüş ile beklemeye devam. Tüm arkadaşlara bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gün içi kısa vade destek ve dirençleri paylaşan arkadaşlarımız oldu ancak bir kez daha değinmekte fayda var; Bana göre Haftalık ta bir sonraki ilk direncimiz 25.4497 ve aşağıda da destek 24.1137 sn. @Hyusuf arkadaşım.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Teşekkürler O?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bu gün diye biliyorum sn. @Usamr arkadaşım,

Usamr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

24.69 sonrasında direnç tahminleriniz var mi

1BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Açıklaması bugün demi?

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi yeni ABD başkanının açıklamasında nelere değineceğini tahmin etmek çok zor, ancak parasal genişleme, destek söylemlerinde bulunması durumunda malum ons'larda yukarıya atak olacaktır diye düşünüyorum, Bereketli kazançlar.

Usamr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alpmer ()

zamanlama harika tebrikler.

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Teşekkür ederim. Ben de USD gümüş parite yapıyorum.0.82 ortalamam var. Paylaşımlarınız için tesekurler

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Valla anlamadım :)

ferit007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Üstad biden tahmini ne açıklama yapar sizce?

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Selamlar @Hyusuf arkadaşım, ben etiketlemeyi tercih etmiyorum (Arkadaşlarımızın farklı yatırım stratejileri ve beklentilerinden dolayı) ben genel de alım- satım paylaşmıyorum, sadece geçen hafta ons gümüş 23.50 lere düştüğünde zarar kes düşünen arkadaşlara dolaylı olarak 23.50 lerden tepki olabileceğini belirtmek için tepki yükselişin de kar al yapmak için parça gümüş aldığımı paylaştım ve hedef belirterek te aldığım gümüşleri kısa vade hedef rakamlarımdan kar alarak çıktım. Bereketli kazançlar.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Selamlar beni etiketlermisiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum