Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 22:50:53
EUR 34.6735 22:50:53
USD 32.2510 22:50:53
ALTIN ONS $2308.8950 22:50:53

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş

gümüş onsta icmoku bulutunda boğa figürü ne ? :))

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş şu an hangi yönde bilgilendirseniz sevinirim. Teşekkürler

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Söyle 29 ons gelseydi süper olurdu ya

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ablacım ons 29 olsa dolarda 8.5 olsa zaten 8 oluyor yaptırım yapılmış dolar yine 8in üstüne atar kendini ama ons da hayır yok

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba aciklama icin tsk icmoku bulutunda görünüyor gördüm :)gercekden olabilirmi böyle birşey?

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Eger paran acele degilse 6.5 degil 5 ayda allah izin verirse 8 gelir dünya çökmez dengeler alt üst olmazsa gecen yil Ben mayısta 7 gelecek dediğimde herkes gülmüştü 2 ayda 7 geldi; ))

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Boğa piyasası (bullish market), piyasanın yükseliş trendinde olduğu yani fiyatların gelecekte iyimser bir ortamda seyredeceği ve yatırımcıların alıma geçeceği dönemdir. ... Ayı piyasasında ise durum boğa piyasasındakinin tam tersidir. Yani piyasa aşağı yönlü düşüş trendindedir ve piyasada kötümser bir hava hâkimdir.

0BeğenmedimŞikayet

Efsane_Detlax ()

6.50 ilk etap sonrası 7 Istediğin Yerden Istediğin pasta :) sorun yok

-1BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Peki kac tlye anlaşıyoruz krokanli cikolatali olacak markasi ozsut isterim

Efsane_Detlax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efsane_Detlax ()

Benim pasta sözüm Var Sözüm söz Ben Sözümü tutarım ama bir el atacaksın gümüşe:)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ya çikolata sana kurban olsun şu bu 6.5 filan gelseydi keşke

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Abla onu demiyorum şu ayı boğa meselesi :)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

5.50de sitede moraller kötüydü destek olmak adına sözleşmeli ve elif arkadslar serpil abla gümüş al dediler 10 bin liralık aldim ertesi gun 6.10 lar geldi bana çikolata sözü verdiler onun esprisini yapıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ne demek oluyor hocam bu rica etsem söyler misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Nedir bu abla?

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Cesaret etsem şuan ful tldeyim

Elifmedikal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifmedikal ()

He valla ne zaman dönücen star abla :)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ablan star 10 bin lirayla 5.59den 6.17 oldu ful alırsak direk 8 olur degilmi ama o gece çikolata sözü veren 5.50de battik diyenler çikolatamı almadi

Elifmedikal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifmedikal ()

Gel gel hadi bekliyorum. Bu arada beni etiketlemeyi unutma

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim abla çok şükür iyiyim Allah razı olsun sen nasilsin?

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Aaaa hiç öyle düşünmedim süpersiniz

1BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Abi nasilsin geleyim mi artik ful gumuse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum