Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0700 17:00:07
EUR 34.6502 17:00:07
USD 32.3620 17:00:07
ALTIN ONS $2291.7900 17:00:07

Grafiği gönderen: super_conqueror

Son düşüşler...

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Ellerinize sağlık şahsen ben yükselişin aralık ayı 2. yarısıyla başlayacağını düşünüyorum.21 aralıktan itibaren.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Açılışlar kapanışlar beni pek ilgilendirmiyor. Bunlara takılmayın.

Kırkharamiler58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Selam hocam Avrupa açılışı ile yükseliş bekliyormusunuz gümüş için?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Bütün çalışmalarını yakından takip ediyorum . her grafik düzeltmeye işaret ediyordu. bû grafik biraz umut dolu

0BeğenmedimŞikayet

Trademan ()

Ancak dolar yükseldiği müddetçe altın ons ve gümüş dusmeyecektir zaten düşmüyor yerinde sayıyor.

gumus_seven için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DmrDemir ()

Zaten herkes yükselsin diye bekliyor sen düşüş bekleyip tabloda çıkışa seviniyorsun enteresan

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

gumus_seven ()

Bu grafiği görünce rahatladım çünkü nerdeyse herkes yükselecek diye bekliyor öyle olunca korkmaya başlamıştım. Usta grafiklerini takip ediyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dogru söylüyorsunuz. Ama ne yapalım revize edilmesi gereken yerlerde revize ediyoruz. Ons altının bu denli düşüşüne gümüş eşlik etmedi. Bunu tahmin edemedim.

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

O zaman dedigim noktaya çıkar işte aşı onayı ile kısada düşüş aşının fiyatlanmasıyla yani düşüşün bitmesiyle yükseliş :)bu günki ons altın ın 1825 lere kadar düşüşü fiyatlanmış mı fiyatlanmamış mı bu gün belli olur. Ayrıca bunlara inanma diyorsun ama altın ve gümüş yaklaşık 4 aydır sabit bir kanal içinde hareket ediyor kanal ın tepe noktasına deger degmez ne hikmetse hep düşmüş hiç düşmediği olmamış bu tesadüf olamaz. Küçük yatırımcı işini şansa bırakır büyük oyuncular, oyun kuranlar hiç bir zaman işi şansa bırakmaz

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Bu tür şeylere fazla inanma dünyayı haberleri takip et karlı çıkarsın bak abd aşıyı onaylamiş

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Şimdi grafige baktım düzeltme yapmak istiyorum kısada obo oluşumu mevcut 1820 lere kadar sarkma olabilir fakat uzun 4 aylık grafikte Tobo oluşu mu mevcut yükseliş görünüyor kısada düşüş uzun vadede yükseliş görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Emeğinize saglik ustad. sizinle birlikte ne guzel selale modunda engin denizlerde Y dalgasına (dusus) dogru yelken açacaktık ama şimdi sizi "istikbal goklerdedir" deyip bir astronot misali gozunuzu yıldızlara dikmiş rokete binmek için geri sayim modunda yolcu beklerken goruyoruz.. uzay denizlerden daha çekici gibi geldi teşekkürler. )

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Korkutmuyorum ki grafigi yorumladım gördüğümü söyledim

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Yatırımcıyı korkutmayın

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Grafige göre obo oluşumu mevcut eger gerçekleşirse belirttiginiz noktaya kadar yada 1770 e kadar da düşebilir mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Capirosi ()

Altın yükseliş demişsiniz gümüş de aynı şekilde altın la beraber mı olur

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Nolur gelsin bu grafik :)

10BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Oboyu bilmiyorum.Ama yukarı hazırlanıyor gibi.

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

O şekil bir düşüşte alım önceligi altın olacagı için muhtemelki 8x rakamlar diye düşünmek gerekir hoca ya sorma ihtiyacı var ytd

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

1785 dip bence
grafik lordu daha iyi bilir

Beyazgul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Emeğine sağlık yine obo mu var hocam

Tobo grafiği çizin artık yav ::)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

rasyo 75-77 arası olduğu takdirde 23.6 -23.4 arası gümüş ons gelebilme ihtimali var demektir ytd.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1800 civarı olabilir . YTD

Beyazgul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyazgul ()

Sizce kaca kadar geri çekilme olur

0BeğenmedimŞikayet

Hhhhh ()

Ustalar yanlışmıyım

0BeğenmedimŞikayet

Caylak3572 ()

Hâlâ duser mi yoksa alim yeri ki şuan

0BeğenmedimŞikayet

Hhhhh ()

Ya bu altın grafiği değilmi

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rasyoyaya daha sonra bakalım.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1900 hedef bile olamaz.

Pashazadee için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum