Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 08:27:43
EUR 38.1653 08:27:43
USD 34.1635 08:27:43
ALTIN ONS $2659.4050 08:27:43

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
01.12.2020-66vip- grafıklı yorumu

Bolınger bandı 22,58 ile 25,27 aralıgındadır.Bolınger bandı orta cızgısı 23,89 fıbonancı destegıne denk gelıyor ve bu destek rakamı ıchmoku alt cızgısıne denk gelmekte.
24,29 destegı ıle bulut ıcıne tamaen atmıs olacak ancak tam bır rallı dıyebılmek ıcın 25,27 fıbo dırencı ustunde 25,80 ı kalıcı olarak kırmalıdır.bulut ustu artık beklenen rallının yolu acık demektır.
23,89 ana takıp etmemız rakamdır Altın da olmadıgı surece olumlu bakılabılır.bu rakam altı tekrar dusus trendıne gırmıs demektır.

Ons altın da bolinger bandı1776,64 - ust band 1913,49 dur, BB orta cızgısı ıse 1845 ten gecıyor.
1845 altı yukselısten bahsetmek cok salıklı degıl.
ichımoku bulutu cok altında bulunuyoruz, henuz bır rallı yada yukselıs ıcın 1845 ustu nde asıl rallı rakamı olan 1892 ustunde olmalıdır.
1848 ustu olumlu olsada da dusus trendı henuz yenı sona ermıs olacaktır.
Altın ons su an cıcın hem bb orta cızgısı hem mavı ykselıs kanalı orta cızgısınde olması sebebyıyle tam sınırdadır.

Altın gr/tl de 480 ustu, gumus gr/tl de ıse 6,22 ustu 1 aydır yazdıgımız ve bekledıgımız yukselısın baslaması anlamına gelır.Zigzaglar kar satısları olsada
genel anlamda yukselıs baslamıs demektır.

Temel acıdan;

Ertelelen tesvık paketının cıkması onumuzde zaman dılımınde cıkması beklenır bu paketın cıkmasıyla ;2021 yılı ıcınde 2000 ons altın-35 gumus ons beklenmektedır.
usd onumuzdekı 2 hafta ıcınde tepkı alımları, abd ve ab yaptırım konuları sebebıyle bıraz yukselsede ustte 8,02 altta 7,50 genıs band-7,87 ıle 7,64 dar band aralıgında gıdıp gelecek ancak 2 hafta sonrası alt destegımız olan 7,47 lerı zorlayacaktır.
Altın onsun yukselısı ıle bırlıkte gumus onsta daha hızlı bır yukselıs olacagını teknık anlamda soylemek mumkundur.
Emtiada ise;
%3-5 Lik aşagı yukarı hareketler her zaman mumkundur, Bunlar verıler, haber akısları yada kar realızasyonu sebeblerıyle olabılır.
Ancak kuresel olaylar durulmamıs, yerel ekonomık sorunlar devam edıyor, dunya ekonomısı kotu ve fed para vermeye devam edecek, ulkeler kendı ekonomılerını guclerı orarnında destekleyecektir, o sebeple duzeltmeler dısında cıddı bır dususun olması ıcın ne yerel ne dunya ortamı musaıt degıldır,

Aşı insanları hastalıktan koruyabılır ama vrsun actıgı yarayı hemen kapatamaz, dolayısıyla emtiaların yavas zıgzaglı ama emın adımlarla ONS BAZLI yukselısı devam edecektır.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Vok yesekkür ederim

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@sezginakis1980 alt yorum onslarla ılgılı grafıgımız ve destek dırenclerle ılgılı grafıklı yorumuz hala calsıyor ve gecerlı,

0BeğenmedimŞikayet

drservet35 ()

Gram altın mi gümüş mu alinir

0BeğenmedimŞikayet

drservet35 ()

Hayırlı geceler

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cumleten hayırlı geceler

ALLAH'a emanet olun

Gun ıcınde gorusmek uzere,

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gr/tl 467 ustunde

gumus tl 6,21 ustunde 4h mumunu kapatmalı yukselısın devamı ıcın.

Takıbımızde olsun

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah ıbrahım sagolasın kardesım benım.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık usta

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ve aleykum selam kardesım, yol aynı nıyet aynı sevılıyorsun.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

2 hafta gergın bır zaman dılımı, yon beklıyor, her sey mumkun ama ben yıl sonundan ıtıbaren olumlu bakıyorum, cok kısa vade dususnmemek gerek.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Kolay gelsin saygılar

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can Polatım, yoğunluktan kafamı kaldıramıyorum. İki saate boşa çıkarım. Nasipse rahat rahat görüşürüz.

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Ve aleykum selam

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

"Dostluk illa yan yana, diz dize olmak değildir. Asıl can cana, kalp kalbe olmaktır. "(Mevlana)İyi varsın dostum. Bütün dostlara da selam olsun. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

17:30 TRY Hazine Nakit Dengesi (Kas)

18:00 CAD Ivey PMI (Kas)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sağlık olsun abi benim yazdığım uzun bir mesaj vardı özellikle sterlin ve usd ile ilgili görüşünü sordum usd yi hakan abi den aldım sterline gerek kalmadi yaptı geri çekilmeyi zaten

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yok murat bu mesajın var bırde dun ben cıkmadan kı konusmalarımız

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın ons 1847-1827, gr tl 461-455 gr gumus 6,14-5,98, usd 7,87 aralıgına sıkıstı, kısa vade rısk ama sankı al- sat der gıbı band olusturdu ne asagı ne yukarı kırabılıyor.

PijamaliFare için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Eksik olmayın ustam iyiki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Selamlar abi dün yine bir kaç mesajım ulaşmadı galiba
Eneklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bastacısın kardesım saolasın, @hakan7038 @mao @Murat5635 ve bı kac arkadasımızla bırlıkte yardımcı olmaya calsıyoz, goruslerı kendılerı degerlı arkadaslarımız

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Allah iyilik versin inşallah Şükür iyiyim ustam sayfaya bakiyorum arada

2BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

Verilerle grafikle Bilgi veren Nadir kişilerdensin seviliyorsun abi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hos bulduk Nur cok sukur ıyıyım sen nasılsın,

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşgeldin ustam nasılsın iyisindir inşallah

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sıkıntı yok kardesım fıkır alıs verısınde buluyoruz, Grafık uzerınden bakınca daha net gorunuyor altın- gumus- usd nın dar band aralıgındakı hareketı, kısada kendıne alt- ust sevıye yapmıs dar kanal ıcınde gıdıp gelıyor. onu anlatmak ıstedım,

1BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

Eyw saol abi emeğine sağlık ben kendi fikrimi söyledim

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu yakın zaman dılımınde yakından takıp edılmesı gereken onemlı olaylar;

1. Teşvik görüşmeleri (abd)

2. Aşı dağıtımı (dunya geneli)

3. Hisse senedi piyasalarında dalgalanma(abd 10 yıllıklar dakıl)

4. Brexit görüşmeleri (ıngıltere- ab arasında)

5. ECB ek bir teşvik(avrupa merkez bankası)

6. Abd yaptırım kararları

7. Ab yaptırım kararları

Bu gun ıcın takıp edılecek önemli bir verı yok sayılır.

Ancak hafta içi hem yuriçinde hem dıskaynaklı onemlı verıler mevcut, takıp edılmelı.

Ozellıkle verıler emtialar için cok onemlıdır, verılerın kırmızı gelmesı durumda metaller artış, yesıl gelmesı durumunda metallerde dusus anlamı tasır. Site cok ılgılenmesede gun gun verılerı paylasıyor, gelen verılerınde yesıl- kırmızı geldıgını yazmaya calısıyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum