Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:31:25
EUR 34.7748 04:31:25
USD 32.4684 04:31:25
ALTIN ONS $2337.9850 04:31:25

Grafiği gönderen: babilonda

⭐⭐babilonda ()
Gümüş

Daha önce 2011de yaşanan çukuru atmıştık buda 2016 yaşanan çukur.
İkisi de benzer, aşağıya da 2011 i tekrar atacağım.
Burada 9 10 Aralık sonrası ilk kırılım da 1 dolar .
21 Aralık sonrası kırılım da Yarım dolar düşmüş bulunmakta.
Ve toparlamayı çıkışa geçmeyi
23 Aralık itibariyle yapmış.

Buda 2011 burda da 9 10 Aralık sonrası 3 dolar
21 Aralık sonrası 2 dolar düşmüş bulunmakta.
Burda da toparlamayı 28 Aralık itibariyle yapıyor.

Biliyorsunuz rakam tahmini yapmak benim işim değil.

Pazartesi açılışta bir tepki yapıp 24.50 bandına gitti diyelim.
Ki bu 2 yılda da bir tepki olmuş 7 8 Aralık gibi.

Basit bir matematikle rakam tahminin de kabataslak bulanacak olursak.
Onsun kaç dolar olduğuna bağlı düşüşler de.

2011 de ilk kırılım 3 dolar ikinci kırılım 2 dolar

2016 ilk kırılım 1 dolar
İkinci kırılım yarım dolar.

2020 için ise ilk kırılım da 2 dolar bekliyorum yani 22.50 gibi bir rakam.
İkinci kırılımda da 1 dolar.
Buda bize 21.50 yi verir.

Ayrıca Aralık başıyla beraber teşvik haberleri ons a olumlu yansisa da bence bu paket bana göre bu sene çıkmayacak, buda tezimiz güçlendiriyor.

Buna göre alım yerini 21 Aralık ile 28 Aralık gibi bir yerde tutmaya çalışacağız..
Risk almak istemeyen ise baktı ki ilk kırılım yaşandı diyelim ordan kademeli almaya başlar.

24-28 şubat 2021'de de ons fiyatını 25.80 üzerinde 26 rakam dolaylarına da bekliyorum.

Bunlar benim kişisel analizlerimdir, yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz, rakamlarda 3 aşağı 5 yukarı tahminlerdir.
Bol kazançlar.

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

garip61 ()

Gümüş dolar verse 7 yi geçecek halada dip bekliyorsun bence bu kadar iddialı konuşup milleti yaniltma

babilonda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MOZAH ()

Hocam 27, 3 seviyelerde gümüş onz yine de bir kırılım yaşanır mı alım için 24 aralığı mı bekleyelim. 27 onz dan sonrası 30 dolar deniyor. yönlendirmenizi bekliyoruz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

lim10cubaba ()

Aynen kendine has demek istedim bu 21 Aralık kırılımı olursa ne zamana kadar devam eder tahminince

6BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Milleti azarlar gibi derken, sanırım eksik yazıldı anlam bütünlüğü kaybolmuş olmalı :)
Milleti azarlamadan kendine has diyecektin sanırım, yani en azından cümlenin anlamlığından ve düşüncelerinden onu çıkarıyorum.
Teşekkür ederim.

Evet bu yükselişi kaçırmış olabiliriz ama Aralık ayı içinde 4 ayrı tur şeklinde tutan analizlerimiz oldu keşke bu yükselişi de öngörebilseydik, herşey nasip.
Zaten gün gün her hareketi tutturabilsek ihya olurduk.
Kendi halinde yatırımcıyz elimizden gelen bu.

Şimdi Aralık için son turumuz kaldı.
21 Aralık itibariyle başlamasını beklediğimiz kırılım. Umarım gerçekleşir.

Çünkü bu analizi 45 gün önce vermeye başlamıştım.
Şuana dek tutturamadığımız gün analizimiz yok.

Sadece konusu geçmeyen, görmediğimiz düşüşler ve çıkışlar var buda normal, tıpkı bu hafta içinde olduğu gibi.

Eğer bu son analizimiz tutmazsa, ilk yanlışımız olur ve bu ilk yanılmamız da bizi çerçeve gibi duvara asacaklar bundan artık eminim :)

Ayrıca;
Yaptığımız analizler başka şey,
Dost meclisin de konuşurken kendi kanaatimizi sunmak başka şey.

Zaten 2 gündür çarmıha gerilmemin sebebi de dost meclisin de söylediğim şu cümle,
Bu ay açıkcası 25 li rakamları beklemiyorum, eğer olursa büyük yanılmış olurum diye, daha cümlede yanılmış olacağımı dile getiriyorum daha ne kadar berrak sunabilirim ki kendimi?
Buna rağmen, neyse çok uzatmayalım..

Biliyorsunuz çok yazan, forumu bunaltan bir yapım yok.
Herkese iyi hafta sonları.

lim10cubaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lim10cubaba ()

Öncelikle tek takip ettiğim yorumcusun milleti azarlar gibi kendine has bi tarzın var çoğu zaman seni dinlemediğim için pişman oldum ama buz kez dinlemeyip full tlye geçtim görüşlerin gerçekten benim için saygı ve emeği hak ediyor. bol kazançların olsun

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Bunun kararını başkasına bırakmak son derece yanlış.
Hem kendiniz araştırıp inceleyip akabinde yine güvendiğiniz kişilerin görüşlerini harmanlayıp ona göre karar vermeniz.

6 Kasım'dan ki yükselişten sonra ki senaryomuz tutmuş ve düşüş tarihini o vakit tutturmuştuk.
Görüşüm belli, umarım tekrar tutturma şansımız olur.

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam iyi gunler. 6.33 ortalama ile kardayim su an. siz derin bir dusus mu bekliyorsunuz yoksa belirli periyotta bir cikis mi. Sizce bir dusus olursa bu derin mi olur yoksa on yirmi kurusluk bir dusus seklinde mi. Gecen yukseliste sayenizde dusmeden bozabilmistim. Fikirlerinizi goruslerini merak ediyorum. Saygilarimla

1BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Sizden ve zihniyetinizden şükür ki uzaktayz ancak bu insanları bu sekilde yanıltmaya devam etmenize de elimizden geldigince musade etmiycez.
Engel butonu bir tık otede

2BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Yahu neyi yanıltmışız hanımefendi ısrarla bu iftiralarınız nereye kadar sürecek?

Verdiğim tarih analizlerin de tutmayan, yanıltıcı hiçbir şey yok iken sayfamda tırım tırım arayıp bir arkadaşla olan sohbetim de bu ay 25 rakamı çok uzak şahsen beklemiyorum, gelirse büyük yanılmış olurum dediğim cümleyi çıkarıyorsunuz karşıma, amacınız nedir?
Nerede yanıltıcı bir durum var?
Hangi çalıştığım verdiğim analiz gelmemiş?

Ayrıca art niyetlerinizi kenara koyup Ağustostan bu yana verdiğim gelmiş tarihleri de Aralıkta dahil karşımıza çıkartırmısınız bakalım onlara da.

Ben hergün oluşan düşüş çıkışı nasıl gözlemleyebilirim?
7 8 Aralık çıkışını görmüşüz, söyledik
9 10 Aralık düşüşünü gördük söyledik.
Arkasından da 21 aralıkla beraber takibinde ki tarihlerde düşüş bekliyorum diye söylemişim.

15 16 aralıkta oluşan bu çıkışı söylemediğim göremediğim için nasıl yargılayabiliyorsunuz?

Her çıkışı düşüşü görebilmek mümkün mü var mı böyle bişey?

Söylediğim tarihlerde, verdiklerim olmuş neyin peşindesiniz?

Yeteri kadar haksız bir şekilde nefretinizden kininizden ve art niyetinizden nasibimi aldım.
Sizin de birgün bunlardan nasibinizi alacağınız zamanlar olmasını dilerim ki empati yapmayı öğrenmiş olursunuz.

Bu kadar art niyetli olmasaydınız, verdiği tarihlerde hiç yanılmamış birine haksız yere bu ağır ithamlarda bulunmaz, burada terste bırakan ve yanıltıcı insanları eleştirirdiniz.

Artık lütfen uzak durunuz.

Zeynocuk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Beyefendi bunlar nasıl ithamlar. Bakin siz burada soyle duser boyle cikar yapmiyorsunuz. Siz profesyonel bir yanıltıci gibi davraniyorsunuz. Dusukten alıp simdi satıp 21 araligi beklerdim diyorsunuz tam da nokta bu zaten eger bunu yaptiysaniz ve buraya profesyonelliginiz geregi aksini yazdiısaniz bunu yapmayn diyorum daha acık ne diyeym. Buradan kotu niyetli oldugu bariz insanlar çok gonderildi niyetinizi okumaya calısmadıgımı da defaten belirtiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Ben kimseye dayı da demen ayı da sizde hatlar karışmıs

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kim nefret kusuyor anlayamadım yaptığın paylaşımlarda vebal alacak bir durum yok. Boş yapmıyorsun enmeğini paylaşıyorsun. Sonuç ne olursa olsun önemli değil. Kimseye gel şöyle yap böyle et demiyorsun bilgini analizini paylaşıyorsun. Bütün ustalarımızı okuyoruz sizi de.

2BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Yok kardeşim aynı düşüncedeyim.
İnşallah yanılırım.
Yanılmayı da çok istiyorum.
'21 Aralık ve sonrası'düşüşü olmasın.
İlk defa bir gün analizimiz tutmasın herkesin başı göğe ersin, rahatça gelip bel altını vurabilsinler.

fındık32 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Ah kardeşim!
Daha yanılmadan art niyetli bir şekilde bunları yaptı.
Ağustostan bu yana onlarca gün analizi verdim hiçbiri şaşırtmadı.
Burda da daha yanıldığımız birşey yok ki.
4 gözle 21 Aralık ve sonrası olan analizimin olmamasını bekliyor.
Olmasın da, kussun içinde ki nefreti.
Başı göğe ersin eğer oluşmazsa ilk defa gün analizim de yanılmış olacağım.
Ve tanışmayı çok istiyorum, mutlu olsun, keyfi yerine gelsin.

Çünkü çok büyük art niyetli, kime bu kadar eleştiri yapabilmiş, insanlar defalarca yanılırken onlara karşı nerdeymiş, daha yanılmamışken bu nefret niye?

Normal sohbet ediyoruz bir vatandaşla soru sordu, valla 25 rakamı gelirse beni yanıltır hiç beklemiyorum dediğim şeyi önüne koyuyor, belaltı vuracak ya. Sohbet yahu o analiz değil bişey değil, hiç mi fikir beyan etmeyeceğiz.

Ama yanılmayız o kadar çok istiyorum ki artık, mutlu olsun bu art niyetli insan.

Gelsin göğsünü gere gere, noldu babilonda vebal aldın, herkesi yanılttın diyip, içinde kalanları da döksün.

fındık32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fındık32 ()

Ama elbette yemişli ağaç taşlanır... Siz olumsuz yorumlara aldırmayınız.. Eğer daha iyi biliyorlarsa onlarda yazsın görelim..

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Kardeş seni bilen biliyor
Takma kimseyi
Bilgilerin icin ne desek az

0BeğenmedimŞikayet

fındık32 ()

Ben sizi 1 aydır takip ediyorum. Açıkcası insanlar yanılabilir sonuçta kimse geleceği Allah bildirmesse bilemez. Ancak analizleriniz oldukça tutarlı geliyor bana.. Yol gösterici niteliğinde... Kimseyi alın veya satın diye empoze eden biriside değilsiniz kendi analizinizi yapıp paylaşıyorsunuzki bunun arkasında da duruyorsunuz. Daha önce biri vardı 7 gelecek diye öyle paylaşımlar yaptı ki insanlar ona güvenip yüksek rakamda gümüş aldılar.. sonra u dönüşü yapmıştı.. şimdi ortalarda gözükmüyor.. siz onun aksine analizlerinizi paylaşıyorsunuz doğru veya yalnış olabilir ama sonuçta ortada bir emek var. sonuçta insanlar yatırımlarında kendileri araştırıp kendileri karar vermesi lazım. zarar veya karlarının sorumluluklarını almalılar..

3BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Ayrıca dayı dayı sürekli soru sorduğun eleman kaç kişiyi terste bırakıp, onlarca defa yanılıp siteyi terk etti, ama siz art niyetli olduğunuz ve adam kayırdığınız için hiç kimseye bu nefretinizi kusmadınız.

Ben hiçbir gün analizim de yanılmamışken burada art niyetli bir şekilde üzerimden prim yapmaya çalışıp sitenin önüne atmaya çalıştınız.
Dost meclisin de söylediğim bu ay 25 rakamı olursa büyük yanılmış olurum çünkü hiç beklemiyorum dediğim cümleyi koz olarak kullanıp önüme getirebiliyorsunuz. Siz bunu önüne getirmeden yazdım ben merak etmeyin, hiç beklemiyordum bu rakamı, yanıldım açıkçası diye.

Hangi egolu üstadınız ustanız, analiz olmayan sadece sohbet esnasında da söylenmiş birşey için yanıldım diyebildi?
Ben bunun için bile yanıldım diyebiliyorum, çünkü analiz değil, normal sohbeti o, kişisel düşünceydi.

Eğer biraz vicdanın varsa, sayfamda 24 Eylül düşüşünü yazdığım
24 Eylül sonrası çıkışı
9 Ekim çıkışını
28 Ekim düşüşünü
6 Kasım düşüşünü
22 25 kasım düşüşünü
1 Aralık sonrası çıkışı

Yazdığım yorumları da çıkarıp önüme koyacaksın.

Var mı biraz böyle vicdanın?

5BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Hiç hırçınlaşmıyorum bilakis sizi yerle yeksan ediyorum.
25 beklemediğimi ve yanıldığımı yazdım kimde gördün bu durumu?
Ayrıca dikkat ederseniz benimle tartışma bana yazma imkanı veriyorum size, bu sitede kime bu kadar sataşıpta engellemeden durabilirdi?
Efendi kelimesini bile hakaret adlediyorsunuz, tuhafsınız.

Nerden vurayım nerden çirkinleşeyim diye büyük çaba içersindesiniz.

Benim analizlerim netti.

7 8 Aralık yükselişi
9 10 Aralık düşüşü
Ve sonrasın da beklediğim 22 Aralık ve sonrası düşüş.

Bunun dışın da bu ay 25 beklemediğimi ve yanıldığımı şaşırdığımı da dile getiriyorum, kim bunu söyleyebildi bu sitede.

Sen şimdi 4 gözle 21 Aralık ve sonrası düşmemesini ve ilk defaya mahsus gün analizim de yanılmamı bekliyorsun.

Ki bugune kadar enaz 15 20 defa gün analizlerini verdim 1 tanesi bile şaşmadı, bu şalabilir mi elbette bu piyasa şartların da mevcut.

Ama sizin bu art niyetli tutumunuz, hayatınızın bir yerinde size de tezahür etsin.

Ama unutmayın ki burada bu şekilde hiçbir üye size bu konuşma fırsatını vermezdi, ben gayet nazik bir biçimde özgür düşünlerini kullanmama müsade ediyor ve hiçbir şekilde engelleme yoluna gitmedim.

Sabah akşam dua edinde son gün analizim tutmasın, tutmasın ki sana fırsat doğsun, sende tüm kin ve nefretini buraya boşaktabilesin.

5BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Babilonda hanım mı diyeyim ben de size uslubunuza dikkat edin siz bana efendi adam vs garip tabirlerde bulundunuz ama ben bu sekilde davranmayacagm. Hırçınlaşmanızı anlıyorum çünku aşırı iddiali şekilde aynı şeyleri tekrar edip durdunuz. Cımbızla cektiginiz verilerle insanların teveccühü sonucu yıldızları taktınız. Ama siz3 son cumlem kendi tabirinizle olsun; ons 25 ustu olursa ben yanılmış olurum dediniz ve yanıldınız. Herseyi bilemem diyorsunuz dogru, ancak hata ettim bilemedim demek de dogrudur.
Niyetiniz kotü degilse Allah isinize bereket versin lakin kotüyse veya bir amaca hizmet icin burdaysaniz Allah mustehakınz neyse onu versin.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@babilonda suanki yorumun nedir gumus icin düşüş mu yada çıkış ytd

6BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Gel bakalım @Zeynocuk efendi.

Bu yaptığımız analiz de ne yazıyor?

7 8 Aralık tepki yükselişi olur, peki ne olmuş?
23.90 dan 24.85 e çıkış.

9 10 Aralık düşüş gözüküyor demiş bu analiz, peki ne olmuş?
24.85 ten 23.75 e düşüş.

9 10 Aralık sonrası düşüş olmamış diyorsun olmuş, yalan konuşuyorsun.

Sonrasın da ki yorumları mı da okudun mu?
9 10 Aralık sonra ilk kırılımdan sonra riske girmek istemeyenler kademeli alımlar yapabilir ama ben risk alıp 21 Aralık ve sonrasını bekleyeceğim dedim.

Kusura bakma ben her çıkışı düşüşü biliyor olsaydım burada seninle münakaşa etmez parayla oynardım.
15 16 aralıkta ki bu yükselişi öngöremediğim için mi bu serzeniş, ithamlar?

Bu analizde ne yazıyor, iyi okuyun ve öyle suçlayın insanları. Söylediğim hangi şey gerçekleşmemiş?

Benim kendi aldığım risk seni niye bağlıyor?
7 8 Aralık yükseliş
9 10 Aralık düşüş demişiz.

Ve sayfamda ki yorumlarda riske girmek istemeyenler buradan kademeli alımlara başlayabilir sonuçta emtia bu ne zaman ne yapacağı belli mi olur, ben risk alıp 21 Aralık ve sonrasını bekleyeceğim dedim.

Şimdi burada ki insanlara soruyorum, beni okuyup takip edenlere bunun dışında herhangi bir cümlem oldu mu?

Bu hanımefendi 15 16 Aralık yükselişini nasıl bilemezsin diye yargılıyor bildiğin, ben her çıkışı yükselişi hergün tahmin etsem burada ne işim var?

0BeğenmedimŞikayet

Bachikooo ()

Bu verdiginiz rakami 30 kasimda verdi 21.50 ve suan duzeltmesini yapti varsayim olarak zor gibi gorunuyor

3BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Sabırla metanetle yaptığımız analizler doğrultusun da beklemeye devam edeceğiz.

9 10 Aralık sonrası düşmesini öngörüp ay sonuna yakın tarihe kadar devam etmesini beklediğimiz bu kırılımların oluşmasını bekleyeceğiz.
24.80 den 24.00 lere kadar geldik, umarım daha da ineceğiz. Analizlerimizin tam anlamıyla gerçekleşeceği bir ay olması temennisiyle.
Hayırlı geceler.

2BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

Dolar 8.00 zorlarken atılan yükseliş grafikleri artık yerini düşüş grafiklerine bırakır.
Ah sen yok musun sen?

Dünkü toplamyı'nın konusu görüşülmesi ancak bu kadar yükselir sonra tekrar geri döneceğini burada dile getirdik.

Dolarda ki asıl yükseliş Abede' nin yapttırımıyla ancak başlar buda 2021 başında olur.

1BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

O yaptırım haberinin şuan herhangi bir etkisi yok. O yeni yılla beraber etkisini gösterir. O yaptırımdan sonra bu kadar küçük hareket olmaz. Bu dünkü Ab'nin ültimatomunu fiyatlıyor ve geri çekilme olur yani anca bu kadar etkisi olurdu oda oldu sayılır.

Benim şuan takibinde olan şey ons ve görüşlerim net, umarım yönümüz tek hedefimiz net olan bu yolda yanılmadan gideriz.

MOZAH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MOZAH ()

Hocam bigilendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz. CAATSA yaptırımları haberinden sonra dolar yükselişe başladı. Bu durum gümüşte düşük seviyelerden alım fırsatı veriri mi

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

2013 ağustos grafiğini inceleme şansınız olmuşmuydu o zamanın grafiği ile şimdiyi benzeten biri vardı ben baktım ama anlayamadım

3BeğenmedimŞikayet

babilonda ()

7 8 Aralık tepkisinden sonra geri çekilme belli düzeyde oldu lakin bu geri çekilmenin sitede ki kanaatin aksine devam edeceğini düşünüyorum.
Genel itibariyle hem altın da hem gümüş onsta yorumları okuduğumuz da yükseliş bekleyenlerin çoğunlukta olduğu görülüyor.

Ben tam tersi taraftayım ki bu analizimiz 9 10 Aralık 'sonrası' diye belirttiğimiz için şuan o günlere girmiş bulunuyoruz.
24.80 den 24.00 a geldik bu 2 günde daha da geri çekileceğini düşünmeye devam ediyoruz, bakalım zaman kimin tarafında olacak.
Hayırlı geceler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum