Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0900 03:42:39
EUR 35.0879 03:42:39
USD 32.1694 03:42:39
ALTIN ONS $2392.7900 03:42:39

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın .Dönüş için erken olabilir. 1724 ihtimal dahilinde.

Yorumlar (149)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Boyle böyle küstüruyorlar üstadları:(

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

@super_conqueror bahsettiğiniz şekilde hareket etmeniz takipçilerinize haksızlık olur.

İlgili üyelerin kaos ortamından, sataşmadan, anormal durumlardan beslendiğini göremiyor musunuz?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Chtasci ()

20.000 e patladi

babilonda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

23.600 ü yukarıkırmasını bekleyin hocam gördüğümde şerh koyacaktım lakin, sitede kimse eleştiri kaldıramaz olmuş o sebeple çekindim

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

ÜStad o cevap verdiğiniz kişi bende engelli olduğu için ne yazdığını görmüyorum, ama siz boşverin teknik olarak ne gördüyseniz yazmaya devam edin.

0BeğenmedimŞikayet

=ceo= ()

Kardeş siteyi bırakacağına dengesizleri bırak Allah aşkına yahu engelle gitsin, onca takip edenin var...

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocammm lutfen yapmayın, biz sizi cidden sıkı sıkı takip vede takdir ediyoruz, rica ediyorum, lutfen

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Altında degiliz ama 415 420 guzel rakam gumus içinde 5.02 5.12 elimizdeki rakam :)
Devam ustad bir yere gitmek yok . grafikleriniz guzel

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim. Siteyi Siz ve Siz'in gibi degerli Analistlere bırakıyorum.

babilonda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Üstad emin ol sende daha iyi bilirsin sürekli ta 340 lardan beri terse kaldık fakat ben malımı kuruş zararına satmadım siz hep sabredin dediniz elime TL geçtikçe aldım en son 456 lardan aldıklarımı 535 den sattım sonra 477 ve 455 lerden tekrar aldım alttan aldıklarıma hiç dokunmadım ytd

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben full gramda oldugumu defaatle söyledim. Korkmuyorum. Dedim ya benim hedefim 2021 :)

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dip ve tepe kovalamak bu işin en riskli kısmıdır. Böyle düşüşlerin elbette çıkışı olacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

İnşallah kardeşim bereketini görürsün sıkma canını biz ne terslerde kaldık zamanında sağolsun Halil gibi üstadlar sabredin dediler iyi ki varsınız @super_conqueror ytd

Azer1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ilk önce 23.70 direnci var. Ama son palaştıgım grafikteki ''X'' karar bölgesi. Yani yapının ne oldugunun belli olacagı bölge.

symsfkck0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azer1 ()

Ben 3 kilo 7 den. 5 kilo 630 dan of of

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah Halil hocam tersteki arkadaşlar da bı rahata erse keşke ytd

1BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

O tam anlamıyla gösterdiği yer tam neresi oluyor :))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hiçbir hareket suni degildir. Buna şimdilik düşüşün düzeltmesi diyebiliriz. Ta ki hareket kendini tam anlamıyla gösterinceye kadar.

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Halil hocam sence suni bir yükselişmi ytd

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Anladım yani bir dip dalgasi daha olabilir teşekkür ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Son paylaştıgım grafigi dikkate alalım.

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Efendim grafikteki gibi kırmızı 3 dalgalı bir yükseliş hareketi olmalı. Ondan sonra yeni dip için aşagı tekrar gelmeli.

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam iptal oldu derken, düşüş sonlandimi yukselis kanalına girdi diyebilirmiyiz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu sayım 5 li dalgada sayım hatalı oldugu için iptal oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Shyl ()

@super_conqueror bir sonraki dalga ne zaman bekliyorsunuz

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

bir sonraki dalgada illaki gelir :)

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam bırak biraz ciksin 465 lere vursun satayim sonra insin :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum