Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 12:47:53
EUR 34.7799 12:47:53
USD 32.3804 12:47:53
ALTIN ONS $2342.3100 12:47:53

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın .Dönüş için erken olabilir. 1724 ihtimal dahilinde.

Yorumlar (149)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Benim kullandıgım analiz'Elliot' dalga analizi. Ben'de bu işlere 2013 yılından sonra başladım. Uzun zaman grafiklerle ilgilendim. Birçok site gezdim videolar izledim. Formasyonlar, mumlar , indikatörler hiçbiri Beni tatmin etmedi. Hep biryerlerde tıkandım. Çunku çalışmayan formasyonlar, mumlar indikatörler ve Hareketli ortalamalar tek başlarına birşey ifade etmiyorlar.
Elliot ise ülkemizde çok kullanılmayan bir yöntem. Çok zor ve yeterli bilgi kaynagı olmadıgı için ögrenmek isteyenler genelde yurtdışına gitmek zorund kalıyorlar. Bizim ulaşabildigimiz bilgiler ise biryere kadar... Bence mantıgını anlayabilmek bile çok önemli. Bakış açınızın çok degişecegine eminim.

Rachel25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

Çok teşekkür ederim, Sayın Conqueror. Grafikte elbette siz bütünü gösteremezsiniz. O zaman asıl vermek istediklerinizin ölçeği çok küçülürdü. Ben de bütün olmayınca nereden geldiğini ve niçin bu şekilde kullandığınızı bir türlü anlayamıyordum. Ama şimdi çok iyi anladım. En azından bunların geçmişten gelen dalga boylarıyla ve her bir rengin farklı bir dalgayı temsil ettiğinin farkına varmamı sağladınız. Tekrar teşekkürler... Bununla ilgili İnternetten daha geniş bir bilgi edinmek istiyorum. Acaba bu tam olarak hangi konu oluyor? Alakanız için tekrar çok teşekkür ederim. İnternetten mumlara ve formasyonlara biraz çalışmıştım. Ama konular daha çok parçadan bütüne doğru ilerliyor, ben ise bütünden parçaya doğru anlatım tekniğinden daha çok istifade edebiliyorum. Çünkü şu anda olduğu gibi parçaları birleştirip büyük resmî her zaman kendim göremiyorum. Tekrar teşekkürler...

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Capirosi ()

Selamünaleyküm 24,70 sat yazmışsınız öyle mi yapalım

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Her dalga boyunda farklı renk kullanılır aslında. Ama bu kişiden kişiye degişir. Biz bir amatör olarak pek uygulayamıyoruz:)Misal siyah renk en büyük dalga. Sonra onu mavi kırmızı yeşil kahverengi takip eder. Grafiklerde her rakam ve harfin bir anlamı vardır ve olmalı. Rastgele konulmamıştır. Örnegin ''A'' ve ''C'' 5 dalgadır ve bir kuraldır.

Rachel25 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunlar olagan şeyler artık alıştık. Paylaşımlara devam edecegim.

Enessenay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Artıkciddiye almıyorum. Çunku aynı dili konuşmuyoruz :)

Jacobsaran için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Jacobsaran ()

Bu adamı çok ciddiye alıyorsun. Kibirli, egosu gereksiz yüksek bir zat. Hatta onunla ilk yazışmamda bana yazmaya şöyle başladı- Bu meşguliyetimin arasında seni ciddiye alıp biraz zaman ayıracağım- anlamında saçma sapan bir cümle:) Bu cümlenin ardından kendisini ciddiye almadım ve engelledim. Takılma böyle adamlara. Bilginle ve üslubunla forumun önemli üyelerinden birisin.

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Bilmukabele kardeşim

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Esteğfurullah
Baştacısın

Stratejikadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Eyvallah kardeşim düşünmen yeterli ne kırılması arada bir böyle takılırsak daha iyi olur ama benim tüm laflar gümüş efendiye yazdım demekki ifade edemedim eğer sizi kırdımsa yanlış ifade ettiysem özür dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Yok ben yanlış anlamadım
Sizi kırdım diye üzüldüm

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

İnan razıyım adamı delirtir bu gümüş :)

Muhtar01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

1821 destek olmus

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Yok abim sendemi yanlış anladın ben takıldınız devam ettireyim dedim ters oldu biraz galiba yanlış anlaşıldım niyet tamamen gümüşe laf atmaktı :)

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar01 ()

6.10 nedir ya:)

Hedefin daha yüksekler olsun

Bence..

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Yok be abim ne sakini felan benimki gümüş efendiye trip atmak sizle alakası yok tabiki muhabbet gırgır şamata olacak siz niye benim lafları alındınız ben de size takıldım kaymakam muhtar felan derken ooo olay tamamen yanlış Anlaşıldım :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Güzel haber:) tsk. ler, izleyelim

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Allah sizden de razı olsun Saygılar

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Evet çok yakında

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Sizin kadar naif bir kişiliğe niyet halis olmaz mı umut bey Her şey gönlünüzce olsun kaç kişi sayenizde zarar etmedi bu dualar yeter size eminim

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar01 ()

Ben sabırlıyım,
Benim nasibinde ne var,

Kısada:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sahi yakında görünüyor mu bu rakam arkadasim? :)

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar01 ()

Sakin kardeş,
Ortamı şakayla yumuşatıyoruz biz,
Sen yanlış anladın.

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Esteğfurullah Deniz bey
İsim önemli değil
Niyet Halis olsun

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

O işin şakası kardeş
Alındı isen kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Telefon gafil avladı 2. De; ) kusura bakmayın tekrardan umut bey

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Sorarmısın o arkadaşa ne zaman gelecekmiş :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yoo bozmam benim hedef uzun zaten, ama ordan aşağı gidebilir emareleri görürsem bozmayı düşünürüm. Zaten mantıklı olan da o olmazmi? 2 3 üstad bu oluşumu grafiklerle paylaşmışlar mesela, orasi gelsin de hele, durup bir bakmak lazım, istişare lazım dimi? :) ytd. tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Uğur yazanlar vardı kusura bakmayın Umut bey güzel haberleriniz ile inşallah şenlenir diyelim buralar

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

yok yanlış anlama... doğru söz gerçekten... arada insanın bu şekilde doğruları söylerek uyaranı olmalı ki kendine gelmeli... bu da bir lütuftur anlayan insan için tabi...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum