Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:22:02
EUR 34.7748 04:22:02
USD 32.4684 04:22:02
ALTIN ONS $2337.9850 04:22:02

Konu: Grafik ne diyor galyana gelmeyin diyor

Yorumlar (116)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

6x e degemiyor bie hayaller paris gerçekler somali

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Okadar zaman yok dost

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Ortalama düşürmeye çalışacam artık nerde satıp nerde alacağı mı kestirebilrsem

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip yaza gelir en kötü

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Malesef çıkmak için 6 90 olması lazım

-3BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Burdayım dost ben halen tepki yükselişi gördüm grafikte 7.18x 7.10x 7.0x 6.95x 6.90x 6.85x 6.80x 6.75x 6.70x 6.65x 6.6x 6.55x 6.5x 6.4x 6.3x 6.2x 6.1x 6.0x 5.9x tersodan çıktı mı?

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

İstifa etmiş ti

martinsen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Arkadaşlar marttada böyle olmuş tum ozaman ışık insanı diye bir arkadaş vardı onun sayesinde 70bin zarardan çıkmış tın iyi biliyor di bu gümüş işini Allah razı olsun ondan etayı takip ediyorum 20 gündür dediği olyo hep bugün hariç tabi şuan beklemek den başka çare yok galiba

Stratejikadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umuthilal ()

Vallahi 6.70 lerden ful girenler oldu eta hocam çok erken dedi ve dediği cıktı ben bekliyorum her düşüşte kafasının etini yedim alalım mı diye bekle dedi ve her seferinde de düştü evet çok beklerim belki ama kazanırim

Goktugbatin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bakim dost 200 kuruş salmış 24 gün inletmis 30 kuruş tepki vermiş inandırıcı gelmedi bana acelem yok

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umuthilal ()

Bende sizi bekliyorum alım yapmak için daha çok beklermiyiz

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Onlara uysak evin yolunu şaşırırız dost konfor atıp he diyip geçiyorum ")

Umuthilal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umuthilal ()

Yanındayız dost sen aldırma bunlara

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Acelem yok 4 musibet 1000 nasihat

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tl yatırırım var dost acelem yok

Fikko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bil mukabele 7.18x 7.10x 7.0x 6.95x 6.90x 6.85x 6.80x 6.75x 6.70x 6.65x 6.6x 6.55x 6.5x 6.4x 6.3x 6.2x 6.1x 6.0x 5.9x umarim tersolar kurtulur ne diyim keyfim yerinde acelem yok

IRasyonel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Etacarter fazla konuşmayı yazmayı sevmem, düşüşün 26 dan 22 ye olduğunu düşünürsek 4 dolar yapar bu 4 dolarlık düşüşün 1 dolarını kazanmışsa %25 ini geri almış demek bir günde . haftalık kapanışı 23.6 üzeri yaparsa bu kazanç %25 ile kalmaz artar , karar kişinindir. Yapılan stratejilerde kişiyi bağlar , bereketli kazançlar dostum..

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hala haklı bir yorum millet neden karşı çıkıyor anlamıyorum. He şu var 5.50 gibilerden alanlar şu an kar evet o ayrı ama daha henüz yükseliş başladı demek için erken. Henüz bir tepki bir tuzak hareketi olması ihtimali var. Büyük ihtimalle zaten kar satışları da gelecek o nedenle yükseliş biraz çetrefilli olacak gibi.

Esasında tam bir dibi henüz bulmuş oldu bile diyemeyiz 5.50 lerde. Lakin illa olacak illa düşecek de denemez tıpkı kesin yükseliş başladı diyemeyeceğimiz gibi.

Mamafih günlük 40 kuruşa kadar kar da yabana atılmaz tabi alttan yakalayabilenler için ama bu büyük bir yükseliş olarak algılanamaz tepkisel bir hareket olabileceği gibi birlikte kesin başladı demek de henüz doğru değildir düşüş.

Binaenaleyh temkinli olup galeyana gelmemek, panik hareket etmemek ve makul durumları da gözden kaçırmamak gereklidir. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum