Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:09:57
EUR 34.9777 01:09:57
USD 32.5367 01:09:57
ALTIN ONS $2332.6800 01:09:57

Grafiği gönderen: strategicaltrade

gümüş gram/tl - 1g gann analizi

yarın için günlükte ana trend noktası 5,8303. bu noktanın Altın da kaldıkça düşüş devam edecektir. ema_100 = 5,7853 altında kaldıkça da altta destekleri 5,5523 - 5,4159 ve ema-150=5,4099'dur. ema-150 destek olaya çalışacaktır ancak tutmama ihtimalinde bunun da altında 5,2429 - 5,0168 - ema-200=4,9102 ve box orta bandı 4,7745'tir..

yükseliş için ise 5,8303 ana trend noktası üzerinde 5,9418 ve 5,9838 dirençlerini geçip pembe ve kırmızı bölgeler geçmesi gerekmektedir.

haftalıkta ana trendi kırmıştı hatırlarsanız ve alt desteklerini vermiştim haftalık bazda. yine paylaşayım görmeyenler için..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

Açıklamalarınız ve tüm isabetli çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.

Rachel25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antalyalıvet ()

Tepki için dönecek yeri tahmın edebiliyor musunuz?

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TP44 ()

şu saatten sonra bizim için zarar kes değil zarar katla olur.

Karamelli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

malesef çok geç tepki bekleyin derim

Karamelli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Bu durumdayım ben de, zararkes için çok mu geç artık

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

@strategicaltrade
Hocam grafiklerinizi beğeniyle takip ediyorum ama bazen yorumlamakta güçlük çekiyorum. Gümüşte 5,7853'ü günlükte mi saatlikte mi takip edeceğiz? Şu an gümüş 5,72'de. Yani 5,78'in altında. O zaman bu 5.55'in geleceğinin bir işareti midir? Eğer gelecekse bunun yaklaşık kaç gün veya kaç saat içerisinde olacağı belli midir? Yani daha doğrusu biz bu grafiği kaç günlüğü baz alarak değerlendirmeliyiz?

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dolardaa düşüş beklentisi var sanırım.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam kırılan ana trend rakamı tam neydi biraz daha yukarı değilmiydi 6.03 trendde kırılan rakammıydı

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

TL tarafında olumlu gelişmeler olursa olabilir olumsuz gelişmeler yaşanırsa nasıl gelecek 9 Lara çıkmasın sonra bu seneyi 2018 ile kıyaslamak dogru olmaz şimdiki verilerle o zamnki veriler çok farklı gönlüm çıkmamasından yana açıkçası ama 8 üzerinde günlük kapanışlar başlarsa olumlu gelişmeler yaşanmazsa sıkıntılar başlayabilir

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Faiz oranları aynı degil aralıkta faizi artırırlarsa o dedigin seviyelere iner

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Altta bekliyorlar derken yön aşağımı Hocam

0BeğenmedimŞikayet

karman ()

Aynur Hanım o son nokta ons olarak neresidir?

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

öncelikle 5,83 bölgesi ve sonra ardından 5,94-5,99 bölgesi olabilir.

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

İyi akşamlar hocam. Cuma günkü düşüşün düzeltmesi bir miktar oldu ama yarın tepki yükselişi kaçlara kadar olur? Tekrar nerelerden salar diye kestirebilmek amaçlı soruyorum. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

geçen hafta dolar alt trend destekleri grafiğini paylaştım hocam :) boşuna paylaşmadım onu :) hepsi altta babalar gibi bekliyo ama bugün ama yarın gelecek oralara.

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Üstad
Dolarda ki oyunu gördün mü
Nasıl da 2018 e benziyor
7.17 den 6.12 ye oradan 6.64 e
6.64 den 5.17 lere kadar saldı
Şimdi ise 8.53 den 7.51 e
Ordan tepki ile 8.04 e
8.04 den nereye peki?

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

trend kırılımlarından sonra belirli bir kademe düşüş yapar ddaha sonra kırdığı trendi test etmek için geri döner buna re- test deriz. elbette tepki yükselişi gelecek.

Beyazgul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

kurtarırsın hocam inş kısa zamanda

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim. hep bir ihtiyat akçesi bulundurun mutlaka. dibin dibi var derler.

0BeğenmedimŞikayet

gulummm ()

Teşekkürler üstad, dönüş sinyali hissettiğinizde yazarsanız minnettar oluruz emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladim. Ben çoktan pozisyon almiştim. Terste şu an. Emma gördüğüm son noktaya gelirse yerin altından nakit bulup alacağım yine. :). Dilerim gelmesin oralar. Teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ellerinize sağlık, sağolun... Aç gözlülük ve iş bilmezlikten, korkudan satmadım 7. xx lerden::((Düştükçe de, ya ben satınca düşer korkusuyla gene satmadim çoğunluk gümüşteyim, geri kalan usd, altın ve hisse... :(

1BeğenmedimŞikayet

Beyazgul ()

Sizce haftaya tepki yükselişi ilemi başlar. siz alım için ne dusunuyordunuz

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

dönüşü belirlerken kademe kademe tüm grafikleri incelemeniz lazım aylıktan başlayarak haftalık günlük 4h vs vs.. grafiklerde kademeler belli sinir noktaları belli evet ama dönüşü net görebilmeniz için anlık indikatör takibi de yapmalısınız. şurdan alırdım diyemem açıkçası, indikatörlerdeki dönüşü de görmek lazım.. ema-200 altında çok kalamıyo evet ama şunu gözden kaçırmayın lütfen, gittiği yerde ne kadar derinleşebilir? :):) örnek veriyorum ema-200 altına gider çok kısa sürede 5-6-7 dolar düşer kısa sürede de ema-200 üzerine toparlar. bu da var yani :) arada ne kadar kaçıracaksınız fırsatı bunu bilmiyosunuz.. ha orta vadeciyseniz eyvallah ema-200 altı gelmiş alıyım dersiniz beklersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Sizin nakitte olduğunuzu biliyorum.
Ons altın 200 emanin altında kapanış yaptı. Ons gümüşünde oralara çok az kaldı ve orayı yoklayacak diye düşünüyorum. Gördümki gıram gümüş henüz 200 Ema dan uzakta. Eğer siz alim yaparsınız nerden almak isterdiniz. Nerde nerden döndüğünde yada hangi destek ten ve yada hangi dırenç i kırdiğinda alim yapacaktiniz ? Yada henüz düşünmediniz mi?

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

tabi paylaşıcam zaten.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

iyi akşamlar... gram ve ons için de düşünceleriniz var ise paylaşabilir misiniz acaba? şimdden teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam gayet güzel izahat için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize sağlık guzel paylaşım . benim bakkal hesabına uygun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum