Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 03:01:11
EUR 34.8640 03:01:11
USD 32.5513 03:01:11
ALTIN ONS $2323.1400 03:01:11

Konu: ons altın..

ons Altın da..

1821 önemli seviyemiz ..
üzerine çıkmamız önemli olacaktı ve henüz başarabilmiş değil..
bir hesabımız vardı.. hatırlarsanız..

2073-1566 /2 ..2073-253= 1820 ..
yaşandı..

2073 -1452 /2..= 2073-310= 1763..
bekliyor..

bu ıkı sevıyeden bırınden dönüş beklediğimi yazmıştım..

daha önce..son olarak , 1890 seviyesini eklemiştik..

şu kesin bilinemez..1763 kesın yaşanır dıyemız..ancak..

belkide bu aralıktan döneceğiz..

30 kasımı işarek eden kesişme yaklaşıyor..

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hayırlı geceler hocam
5 parçadan 3. parçayı kactan almamı önerirsiniz. 441 emir vardı gerçekleşmemiş. 441, .. den döndü. Emir gerçekleşir diye bekledim gerçekleşmedi bende ısrarcı olmadım. Nasip dedim geçtim.
1. Alımım 462
2. Alımım 452
3.?

mao için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Bendekide en fazla 1763 yani %50 yi görmeli. Altında formasyon iptal olur. 1763 dalgasından sonra 1883 üzeri kapanış gelmeli burası C olacak formasyona göre. Sonra D için tekrar aşağı. Onun gitmesi gereken yeri yazmıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık dostum.

2BeğenmedimŞikayet

mao ()

evet, ıkı ıhtımal olmasının sebebı de budur..

daha oncekkı dıpler yenı düşen dıplerı belırleyeceği için..

1694 de var orada.. ama benım beklentım oraya gıtmeden donmemız..

1763 cevresınden donecegıne ınanıyorum .. bıraz yatay kalmalıyız once kalıyoruz..

son bır sılkeleme gormelı daha olmadı..

bır panık olmalı 1763 altını göstere de bılırler..

ama çok fazla uzağa gıdemez..

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

@mao hocam alt yorumda bahsettiğim formasyonda sizin son attığınız grafik benzeri. 1763 sonrası dönüş olmalı. Ama bu dönüş bir ara yükselme sonra yön aşağı. Grafiği daha erken diye atmadım millet durduk yere paniklemesin diye :)

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Sebepler veriler şimdi belli olur mu, sırayla verirler bunu piyasaya zamanı gelince gözlerimizle takip edemeyiz bunu; )bu hep böyle olmadı mı?

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Sen ne yapıyorsun arkadaşım sabah akşam karalar mi baglican yani? herşey olacağına varır? agustostaki zirveye bak, gecenki 539 üzerine ne koymuş?

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Bı zahmet bakiver esaretci

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Alt yorumda yazdım arkadaşım, üstad mi? yok sağlık personeli, sıradan bı yatirimciyim

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Niye olmasın? boşver bırak gitsin)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

İyiyim arkadasim sen nasılsin? yazdım alt yorumda. olacaksa tam olsun. ben beklerim:)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Peki senin beklentin ne gramcısın dimi hedef fiyatın ne diye sorsam sakıncası yoksa Düzceli üstadım

Ayşegül_81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Remzi bak altın 2250 üzeri gümüş onsun da 35.00 olduğu zaman satış yapacağım bununda buraya yazdım, gelirse; )ayrı zamanlarda olacak bu

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

İnşallah bekliyoruz.

Pussat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Bol kazançlar geliyor beklemesini bilene, hosgeldin

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Ben aldım bekliyorum.

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Beklenti diyelim, inan diye demedim ki zaten:) iyiyi bekle diye dedim

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Alırım bende zarar edersem karışmam)))

Ayşegül_81 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum