Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0879 16:08:03
EUR 35.0327 16:08:03
USD 32.1785 16:08:03
ALTIN ONS $2378.3900 16:08:03

Konu: -66vip-

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Tünelin sonundaki ışıklar gorundumu yoksa.

Nakıtı bıtırmıssen benım gıbı, yaslan arkana izle, zamanı gelmiş demektir.

Saygılar...

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

05:00 NZD RBNZ Yöneticisi Orr'un Konuşması
16:30 USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık) (Eki)
16:30 USD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Çeyreklik) (3. Çeyrek)
16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları
18:00 USD Yeni Konut Satışları (Eki)
Belirsiz gbp Sonbahar Tahmin Duyurusu
18:30 USD Ham Petrol Stokları
22:00 USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Toplantı Tutanakları

daha oncekılerde onslara yon vermesı acısından çok onemlı oldugunu dusundugum ıcın hatırlatayım ıstedım,

takıpte olunmalı onslara etkılı olacak

1BeğenmedimŞikayet

Sevbarson20 ()

Tama teşekkür ederim saygılarımla kolay gelsin

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeginize sağlık ustam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gecmıs yorumlarda var bu gunun en onemlı verılerı saatlerı

Sevbarson20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sevbarson20 ()

@66vip verilerde neleri takip edeyim yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

tünaydın hoşgeldiniz emeğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Hazannaz ()

teşekkür ederim emeğinize sağlık artık yüseliş başlasın hocam ya

1BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Hoşgeldin abi, emeğine sağlık.. hayırlı kazanclarimiz olsun.. saygılar.. @66vip

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gr/tl de;

Bolınger band aralıgımız 454,42 ile 471,13 tür.

Alt destegımız 462,44 ve 458,66 direncımız 466,02 ve 471,13 tur.

471,13 uzerıne atabılırse duzeltme son bulmus demektır

4h de al vermıs gorunuyor.

Altın onsta direncımız

Gumuste

Bolınger band aralıgımız 5,87 ile 6,05 tir

alt destegımız 5,94 ve 5,98 dir. direncimiz ise 5,99 ve 6,09 dur.

6,09 uzerınde kalıcı olursa duzeltme son bulmus demektır.

4h de gumuste al vermıs durumdadır.

Altın onsta ve gumus onsta sınır noktalarındayız ancak dolarla ters orantısı sebebıyle tl bazlı rakamlar korunuyor.

Bu gunku onemlı verıler ons bazında karar noktası olabılır ogleden sonrakı abd verılerı ızlenmelıdır.
GECMIS YORUMLARDA VERI LISTESI MEVCUT.

SAYGILAR

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Teşekkür ederiz emeğine sağlık abim
SAYGILAR...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram altın 90 lire tl bazında,150 dolar ons bazında dusmus,
Gr gumus 1.20 kurus dusmus yanı %15 cıvarında bır dusus yasamıs metaller var.

Bu dunya ortamında pande mı devam ederken, ası haberlerıne pıyasa yavas yavas alısmısken, tesvık beklentısı varken, vs gıbı daha cogaltılacak faktorler mevcutken, bu oranda dusmus maldan korkulmaz, belkı %1-2 lık hareketler olabılır ancak genel anlamda 5,90 gumusun ve 460 gr altın altındakı rakamlar alım fırsatı parcalı olarak degerlendırılmelıdır dıye dusunuorum.

Sahsım adına soyledıgım rakamlar altında alımlarım tamamlandı, artık ufak hareketlere takılmadan beklemeye gecme zamanının geldıgını dusunuyorum.

Bu gunku verıler onemlı takıp edılmelı, zaten acıklandıgında etkısını hep bırlıkte gorecegız, ya bıraz daha sarkma yaptıracak yada artık dıplerde oldugumu onaylayacak kadar etkılı verıler var ızlenmelı, verılerı paylastım profılımde var.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Elinize saglık üstad

1BeğenmedimŞikayet

Boyka2 ()

Inşallah kardeşim

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dun 13 ten sonrakı 4h mumların tamamı her ıkı metal ıcınde volalıte cok dusuk ve kararsız mumlar seklınde kapanmış.

Gunlukte ıkı gundur kırmızı satış mumları olarak sonlanmıs.

bu gun sabah 5 mumları ve asya acılısına denk gelmesı ıle bırlıkte onem kazandı.

Satısla 4 h de 5mumlarının kapanması satısın derınlesecegı, yesıl olarak devam etmesı toparlanma olacagı gostergesı olacaktır.

Platın bakır gıbı metallerın yukselıste olması dıger metaller ıcınde yukselıs yonunde beklentıye sokması demektır, yazdıgım verıler ay sonu ve 3. ceyrek verılerı olması sebebıyle takıp edılmelı ve yon verıcı onemlı verıler olmasın kaynaklı onemlıdır.

Hayırlı geceler,

ALLAH'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Teşekürler üstad emegine saglık.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

05:00 NZD RBNZ Yöneticisi Orr'un Konuşması
16:30 USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık) (Eki)
16:30 USD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) (3. Çeyrek)
16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları
18:00 USD Yeni Konut Satışları (Eki)
Belirsiz GBP Sonbahar Tahmin Duyurusu
18:30 USD Ham Petrol Stokları
22:00 USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Toplantı Tutanakları

Bu gunku ay sonu ıcın onemlı 3 yıldızlı verıler,
takıp edılmesı gereklı

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Tunelin sonundaki ısigi iyi degerlendirecem bu sefer abi

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_talha ()

Üstad Vip 66 teşekkürler saygılar değerli üstadım

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynı sorular soruluyor cevap yazıyorum 10 yorum sora bırı yıne aynı soruyu soruyor, ya takıp etmıyor yada sahsına cevap olmayınca cevap kabul etmıyor, bakıyorum ben harıc herkesı takıp edıyor ama gunde soru soruyor,

Once bı profılden baksanız sordugunuz sorunun cevabı yoksa sonra sorsanız sayfa kırlılıgı olmaz en azından,

Yınede genel olarak yazayım;

Kısaca platın bakır vs gıbı metallerın yukseldıgı bır pıyasada dıger metallerden de bır yukselıs beklıyorum, alımlarımı tamamladım. Dip oldugunu dusunmesem alım tamamlamam, gerısının kararını bıreyler vermelı cunku kar zarar bıreylere aıttır, sonra aldırdın aldırmadın vs gıbı sacma yorumlar oluyor.
Anlamsız ve gereksız dayanksız yorum yapmam, dayanaksız gereksız tepkı yorumu yazanları artık engellıycem kımse kusura bakmasın.

Al sat tut kararı sıze aıttır cevap vermem hem kanunen hem sıte kuralları gereGı yasaktır.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

KARA_KEDİ ()

Bende 5 kuruş kalmadı :D ful altındayım 1 haftadır. Sonumuz hayrolsun, elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

uraltay ()

Ellerinize emeğinize sağlık. Dolar bazlı bir çalışmanız varmı. Karşılaştırma yapılabilirse daha bir netlik kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bittimi düşmesi ons da dahil inşallah dip burasıdır hocamm

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang7880_Fm ()

İnşallah üzerimize gelen trenin ışığı değildir o. Bir haftadır moral sıfır. Direnç destek hepsi yalan oldu. 530 dan beri parça parça alıyorum hep düştü. İnşallah dediğiniz çıkar

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Eline sağlık hocam

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

platın bakır vs gıbı tum uretım metallerı yukselıste, bu durumda dıger metallerden de bır hareket beklıyorum, özellıkle gumusten.
iyi aksamlar.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

1800 altına salmaz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

peki... hala biraz nakit varsa?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum