Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:10:37
EUR 34.7748 19:10:37
USD 32.4684 19:10:37
ALTIN ONS $2337.9850 19:10:37

Konu: ONS ALTIN WXY devam ediyor.. (22.11.2020)

⭐⭐prajna ()
Ons

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Evet doğrudur ama ben analizde kanalları dikkate almıyorum.. ( Elliot wave) yapı zigzag beklediğimden buralardan yukarı hareket beklentim var..

kendi_çapında_bilgili_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

kardeşim, 1850 kırılınca 1750 ye kadar yeni bir kanal açıldı diyebilir miyiz? Sabah tv de altın finans uzmanı bayan buna benzer bir cümle kurdu.

prajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Tam tersini yap

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Henüz diyemeyiz ama beklentimiz o yönde..

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

hocam merhaba,
182x ler göründü, şimdi yukarı hareket başladı diyebilirmiyiz yavaş yavaş. bunun göstergesi nereye doğru yapılan bir hareket olur.

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Mavi ok ilk dönüşünde de alt sınıra değebilir mi? 1760 lar falan var sanırım.

4BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Şimdi mavi ok u takip ediyorum.. ytd..

1BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Kardeşim bir parça 1892 den dolara geçiş yaptım sonra dedimki umarım 1892 yi aramayiz. dedigim oldu 1892 arar olduk. bubons şuan iflah olmaz yeni haber dışında malesef aşağıya gidiyoruz. en kotusude gideceğini bilmeme rağmen bozmamk

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Gereksiz panik yapiyosun bence mesela ben bu hafta 1903 bekledim. Ana trend çizgisinin üzerine atamadi. Ve düşüş gerçekleşti. Bu ay kapanişi önemli bize yol gösterecek.

0BeğenmedimŞikayet

balta_ali ()

Tamamdır hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Üstad, Biraz önce yazdim aslinda yükseliş için 1850 üzerinde kapanişlar yapmasi gerekir aksi taktirde destekleri takip edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

EMLAKÇI_35 ()

Gram altin alayim mi abi

0BeğenmedimŞikayet

Dr_White ()

Eyvallah :)

_dolores_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Kesinlikle öyle haklısın yok c bitti a başladı bilmem ne Itri falan sonra arkasından baktık ki ne baktık. Zarara satıp 316 lardan bi baktık ki soluksuz 480 leri gördü en son 540 ları düşün yani zararımızı

Boyno2727 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Gram alimi yaptinizmi

_dolores_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Dedikleri hiç çıkmadı ama grafiğe göre 1750 görüp 2200 leri işaret ediyor. Altın 317 den 300 e düşmüştü bizler panik yapmıştık sonra bir kaç nokta atış yaptı, tekrar 315 leri görünce son satış fırsatı demişti hep birlikte zararına satıp arkasından bakmıştık. Ara ara gelip yine satış fırsatı dedi kimse giremedi cesaret edip soluğu 400 küsürlerde aldı gr

Dr_White için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

prajna ()

Ben de öyle yaptım..

balta_ali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Nerelerdesin? Gr almıyorsun galiba artık

adım_gibi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dr_White ()

17xx leri mi beklıyorsunuz siz

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Dostum bilirsin günlük bakiyorum ben ; Bir kaç gün içinde 1885 yukari yönlü kirip 1903 satiş yemesi ve 1850 kirilmasi ile 1830'a dokunmasi ihtimali idi. 1877 test edip 1885'i geçemediği için 1830 destek oldu. Ve 1850 şimdi direnç konumunda bakalim günlük kapanişi bir yapsin.

0BeğenmedimŞikayet

balta_ali ()

Hocam dikkatli olalım derken? 1830 lardan aldık bir kisimda 182 lere biraktim

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ooo ustad hg sayfamıza... grafıkte 1829-1816 arasını işaret etmişssin.. aşağı sarkmlar musait gibi.. abartırsa y yi önce görmek isterse.. malum senin lafın.. "ons abartıyı sever"

0BeğenmedimŞikayet

adım_gibi ()

Borsaya bir daldık buralardan uzak kaldık . Değerlimis neredesin :)

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

adamı kusturduler 18 ayar sayfasında yazıyor artık

adım_gibi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

önce 1914.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum