Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:16:36
EUR 34.7339 07:16:36
USD 32.5072 07:16:36
ALTIN ONS $2392.1450 07:16:36

Konu: saatler kala-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
saatler kala-66vip

İç piyasamızdaki yatay hareket hatta biraz asagılara dogru hareketı faız kararının acıklanmasını beklıyor.
Ons boyutu ıse aşı haberlerının belırsızlıgı ve arka arkaya gelen acıklamaları beklıyor.
Faizde degısıklık olacakmı, olursa ne oranda olacak, usd nereye kadar cekılecek nerden donecek, ons kanal dıbını gorecekmı gibi belirsizlikler nedenıyle hareketı kısıtlı ve volalıtesı dusuk emtıalar, acıklama sonrası yon bulacak.Acıklamaya gorede hareket alanı grafık ıcındekı destek dırenc noktalarına goredır ve rakamları vermeye calıstım.
Faiz kararı sahsı kanatımce hıc olmayabılır yada 200-300 cıvarında kalabılır ustunu ongormuyorum, ancak bana suprız sayılacak ust rakamlar gelırse dusus derınlesbılır, ama tahmınlerım ıcındekı hareket alt destekten donup bızı yukarıları tasımaya baslayacaktır.

kısacası her ıkı sekıldede onumuzde ay ıle bırlıkte gordugumuz dıp her neresı olursa olsun yukarı hareketler baslar.2-3 ay ıcerısınde ıyı yerlere gelecegı ongorum devam edıyor.
saygılar...

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Hocam birşey soracaktım. musadeniz olursa

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bazıları sessiz filmi izler film üstüne senaryo ve replik yazarken, bazıları film cekılmeden senaryosunu ve repliklerini hazırlamıs olurlar...

Şimdi sesi kısık izlesede senaryoyu ve filmi bildiginden konuyu anlar.

Sessizce izlemeye devam,

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Etme bırak kafanı dinle nasılsa çıkacak üzme kendini sakin

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

çok sağol kardeşim... teşekkür ederim... herkes için hayırlısı olsun inş.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

son tl nizi henüz yatırmadınız gümüşe sanırım değil mi?

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Belkı altına kucuk ıgne atabılır, ben faız kararının pıyasa beklentısı altında olacagını beklentıyı karsılamıycanı belkıde teget gecebılecegını dusunerek, temel verılerle bırlestırıp teknıgı o sekılde paylasmaya ve o yunlu cızmaya calsıyorum,

Yanılabılırım ınsanız ama sahsı dusuncem metallerın ıyı yere gelecegı yonunde ve ve haftalardır aynı gorusteyım

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Cok takip edemiyorum emirde yok

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Piyasa beklentısını karsılamayacagını soyleyebılırım. ya teget yada cok dusuk bır rakam olacak ve metallere yarıycak dıye dusunuyorum

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Eline sağlık kardesim

1BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Sende saol

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeşim...

2BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Benim. sahsi görüşüm 250 ama bu sadece benim görüşüm kimse bilemez

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

inceliyorum herzaman... emeklerine sağlık sağolasın... sadece kaç puan arttırmasını bekliyorsunuz diye sormuştum... teşekkür ederim..

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıklı yorumlarda detayları yazdım beklentım yonunde, bı ıncele kardesım uzunca yazmıstım

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

merkez bankası kararı beklentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

mb kararından beklentiniz nedir hocam... dolarda düşüş beklemiyorsunuz anladığım kadarıyla..

1BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Kesinlikle kardeşim sonunda gulen bizdik millet hep zarara bozdu ve yine kısmetse aynisi olacak

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Gökhan77 hatırlıyormusun kardesım bu durumu bırlıkte gecmıste yasamıstık, nedense bana o gunlerı anımsatıyor, yıne dıeyımı

Sabır degerımız kazancımızla eşdeger olacak

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Sizin grafik işlerse kanal dibi görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

power_of_the_money ()

düşünelim adam dolar getirdi ülkede dolar geçmişte olduğu gibi o kadar fazla oldu ki artık 1 tl / 1dolar sloganlarına geldi bu adamlar bu sefer çıkacağı zaman şuankinden daha fazla zarar verecekler ülke ekonomisine şuan mevcut borçlar için dolar sıkıntısı adına geleceği daha da karartma adımı inşallah atmazlar diyeceğim ama ne yazık ki olacak gibi

burak06c için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

evet bu açıdan merkezden çok hazine bakanı neler yapacak o önemli

power_of_the_money için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

burak06c ()

1000 baz puana zorluyor yabancı yatırımcı faiz 400-500 lerde artış olursa baskı devam eder kafamıza sıkıyoruz resmen

power_of_the_money için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

power_of_the_money ()

yabancı yatırımcı 600 baz puan artırı olsa da güven hissetmezse yatırım yapmaz ancak iyi bir güven ile 300 puan ile de yapabilir genel bakış sadece rakamlar olmadığını ve de sürekliliğini arıyor

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

geçen hafta merkezin elindeki döviz rezervi neden artmış

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

piyasa aykırı hareketlerı sevmıstır her zaman, hanı hep derız, herkesın bıldıgını bılen para kazanamaz.

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Böyle daha güzel sanki faiz artırmadan güzel iniyor dolar demekki müdahale yapmadan da oluyor

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hatırlatma;

Bedava peynir fare kapanında bulunur.

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;
Sabır- Şükür- Kanaat...
Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eyvallah hocam bu ara piyasa bizi çok terse yatırıyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum