Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 17:44:09
EUR 34.9197 17:44:09
USD 32.5096 17:44:09
ALTIN ONS $2338.2650 17:44:09

Konu: saatler kala-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
saatler kala-66vip

İç piyasamızdaki yatay hareket hatta biraz asagılara dogru hareketı faız kararının acıklanmasını beklıyor.
Ons boyutu ıse aşı haberlerının belırsızlıgı ve arka arkaya gelen acıklamaları beklıyor.
Faizde degısıklık olacakmı, olursa ne oranda olacak, usd nereye kadar cekılecek nerden donecek, ons kanal dıbını gorecekmı gibi belirsizlikler nedenıyle hareketı kısıtlı ve volalıtesı dusuk emtıalar, acıklama sonrası yon bulacak.Acıklamaya gorede hareket alanı grafık ıcındekı destek dırenc noktalarına goredır ve rakamları vermeye calıstım.
Faiz kararı sahsı kanatımce hıc olmayabılır yada 200-300 cıvarında kalabılır ustunu ongormuyorum, ancak bana suprız sayılacak ust rakamlar gelırse dusus derınlesbılır, ama tahmınlerım ıcındekı hareket alt destekten donup bızı yukarıları tasımaya baslayacaktır.

kısacası her ıkı sekıldede onumuzde ay ıle bırlıkte gordugumuz dıp her neresı olursa olsun yukarı hareketler baslar.2-3 ay ıcerısınde ıyı yerlere gelecegı ongorum devam edıyor.
saygılar...

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet bazen dusmuyor bazen ıkı defa cıkıyor, herkeste olan yıldız degerı benım profılımde gorunmuyor, anlamadıgım seyler oluyor,

Hayırlısı dıyelım.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MrGrAltın ()

Aleyküm selam hocam hoşgeldin

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Selamlar, yorumlarım düşmüyor diyorsunuz ya üstadım ekranda aynı yorum iki kere çıkıyor bilginize saygılar

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İlgiyle okuyorum;

Şu an dusus oldugu ıcın herkes nakıtte ve daha asagıları alım bekler oldu,

Yukselmeye baslayınca herkes zaten almıstım satım beklıyorum olacak,

Reelcilere ve helalınden kazanc ıcın cabalayanlara selam olsun..

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

456,47 düşünmek dahi istemiyorum; görünen köyde kılavuz istemiyor gibi

1BeğenmedimŞikayet

OptimumPro ()

Tşk, fazlasıyla açıklayıcı ve bilgilendirici olmuş kardeşim. Biraz gram altın vardı. Elimdeki TL yi daha iyi getiri sağlayacağı düşüncesiyle gümüşe geçirdim. Nasip artık. Her zaman kenarda da biraz TL var olmalıda zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_Halo ()

Eline sağlık hocam. Emeğin çok. Hadi hakkımızda hayırlısı olsun bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

abk1 ()

Emeğinize sağlık. Grafikten pek anlamayan biri olarak yorumla açıkladığınız İçin ayrıca teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık dost, Rabbim senden razı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Elinize sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

fbonder ()

bence gayet açıklayıcı ve anlamlı olmuş teşekkürler katılıyorum aynen yazdıklarına ons 1850 -1860 arası iner çıkar, pek fazla hareket etmez dolara bağlı herşey bugün

1BeğenmedimŞikayet

Murat71 ()

Bu saatten sonra beklemekten başka çare varmı 530 ve 530 un altındaki rakamlarara bozmadıysam bu rakamlara gramları bozdurmak matlıksız diye düşünüyorum 66VİP

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Tşk ederiz hocam emeğinize sağlık inşallah yükselen kanal içerisine girerde kurtuluruz:)

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Okuduk hocam benim terste kalışım ne ilki ne sonu alıştık gümüşte de gramda da bekleyecegiz

1BeğenmedimŞikayet

BulgariaRazgard ()

Eline koluna yüreğine sağlık bi tek seni ciddiye alıyorum şu sitede

1BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

emegine sağlık hocam kanal alt destegi 456,47 çalışıyor

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Uzun oldu ama;

Biraz uzun ve acıklayıcı oldu, okumayı seven bır mıllette degılız

o yuzden pek bakan olmadı sanırım, oysa grafıkten anlamayanlar ıcın acıklama yapmaya calıstım:))

kolay gelsın...

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Kardeşim emeğine sağlık bu grafiğin çalışmasını faiz kararı etkiliermi

1BeğenmedimŞikayet

ercu ()

Tebrik ederim hocam çok güzel grafik ve yorum için

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

hocam nokta atşı apmışsınız 456 da takılıyor

0BeğenmedimŞikayet

SARRAF$ ()

Aynen selamlar..

0BeğenmedimŞikayet

SARRAF$ ()

Hocam saygilar bende ayni dusunceleri paylasiyorum sizinle faiz sabit yada cok az olabilir su konjekturde..

UMK177 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Teşekkürler biraz umut ışığı oldu paylaşımınız.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafık ıcınde acıklamalar rakamsal olarak mevcut, alım bekleyen arkadasların ıncelemesını tavsıye ederım.

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

emegıne yuregıne saglık dostum

0BeğenmedimŞikayet

kkartal ()

Emeğinize sağlık. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

kkartal ()

Emeğinize sağlık. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yon bellı olunca grafık ve yonler cogalır, bız ustumuze dusenı sımdıden yapalımda.

ZAZA24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eline sağlık kardeşim. Gramda 456 desteği kırılırsa nerede durur. Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum