Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 12:17:37
EUR 34.8027 12:17:37
USD 32.5896 12:17:37
ALTIN ONS $2383.2750 12:17:37

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

Tfx anlik

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Derdimiz herşeyden önce Rıza- yı İlahi bu platformda sonrası ticaret 66vip kardeşin dediği gibi yok öyle dedin böyle ile uğraşacağımıza hepimiz kazanalım insan bu şaşar beşer yorumları okuyup parmaklarımızı ona göre kullanalım ben tersteyim fakat bir naktim geldi onuda değerlendirmek istiyorum. Yorumları okuyorum. Ona göre tavrımı belirledim. Şu anki halimle %50 terste olan gmüş ve tl var bu şekilde beklemeyi düşünüyorum ama bu düşüşler cezbetmiyor değil Onursals'ın dediği gibi 5,9x civarları gelirse alttan alım yapmak istiyorum. Gelmezsede nasip. Sonuç fikirler grafikler bu platformda prmak ve akıl bizde aklın hükmeder parmak yapar herkes için hayırlısı olsun.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Vermiyorsa mabud neylesin mahmut

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Helâl olsun

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Adam kardan zarar biz tümden zarar

Acemi_yatırımcı_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Tskler hocam sağolun saygilar

Memur006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memur006 ()

yav hocam bunlar sizi hatasiz ve sanki bu işin buton dugmesini sizin elinizde zannediyorlar yıllarini bile vermis ekonomistler yaniliyor burda bi ters kose olur akli basina gelir seviliyorsun bil bunu

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yazsin hocam sorun dgl site taniyor o kişiyi eglensin kndince ona baskasi yazdırıyor

cmdmrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Dogrudur sağolsun düşüncesi icin

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatırımcı_55 ()

ensar eline kahvesini alıp seni izliyormuş galiba diyomuşki yarın 620 olsa çılgınlar gibi sevinir 1 tl kar etmişcesine diyormuş :)

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Konfor iyidir

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@RiCHiE__RiCH__ @MANTOŞ
Yazdığınız şartlar bana uymuyor, yani hesabımda o kadar para yok; ama kur farkı ortalama 2,5(0,025)kuruş...

4BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Ne guzel gülmek iyi birseydir

90 kurus dgl 1.5 tl olsa sorun dgl şükür alip sattigimi en dgru sekilde yaziyorum

Yalan dolan yok sizin amaciniz farkli ama yine bu kdr yazdim

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatırımcı_55 ()

sende hiç makas olmasa ne farkederki hep terstesin 90 kuruş terste kalmışın 2 kuruş degil 4 kuruş makas olsa ne degişecekki alacagın yeri bilmen satacagın yeri bilmen :)onunla kendini avut gece gece yemin ederim koptum gülmekten

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Kuveyt 500 bin ustune yapariz dedi orta bir makas

1 milyon ve üstüne yapiyor guzel birseyler

Karamsar_Tilki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karamsar_Tilki ()

Bende gittim bankaya özel kur istedim ne kadar para isterseniz getiririm dedim ama en az 6 ay bizim müşteri olmanız lazım denildi (kuveyt) 5 ay 2 hafta kaldı :)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Evet özel kur icin sartlar var

450 bin 750 bin

1 milyon 2 milyon
3 milyon ve üstü

MANTOŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MANTOŞ ()

merhba tfx özel kur icin 2milyon demişlerdi müdürle konuştuk sonradan bu sınır gelmiş sanrım 1. 250 bin icin bile almadık özel kur cünkü

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

450 bin tl

Splinter_usta_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkelisiyaset ()

Sizde özel kur olduğunu düşünmüyorum. Bende şu an 1.9 makas

Kararsizimytrmc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Splinter_usta_ ()

En düşük ne kadar meblağ istiyorlar özel kur için

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Bu makas yüzünden günlük alım satımlardan faydalanılamıyor

0BeğenmedimŞikayet

S_Y ()

Hocam yarın için düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Kararsizimytrmc ()

Bende de 400/500 arası makaslar aynı banka. sozde özel kur

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

2.20 2 35 arasi gumus makas bnde 2.3 gndur arada bi aciyor

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Bende 2.3 gundur makas az yuksek

Gumus makas 2.20 2.35 arasi

Ozel kur var bnde

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Pardon ben bunu gümüş tl zannetim gerçi senin gümüş tl makasında iyiydi geçen görmüştüm.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Gardaş sende 2,62 gözüküyor, bende 4,62 aradaki fark neden

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Bu makas ancak kıdemle ve yapılan işlemle olur ancak diye düşündüm ama başka bir şey varsa paylaşırsan bizde işin aslını bilelim. Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum