Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 17:47:00
EUR 34.8016 17:47:00
USD 32.5275 17:47:00
ALTIN ONS $2325.5550 17:47:00

Konu: Aşağımı yukarısı mı ? Amatör bi calışma

Yorumlar (3079)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Evet zümreniz . Sosyal medyadan takip ediyorum orda daha aktif ara sıra buralara da uğruyor :). Eğitim camiası ekonomiye de el atmış :) çok geç farkettim ama @ulu_dağ hocamızı

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam:) siz de hayrını görün:) Onu sosyal medyadan takip ediyorsunuz sanırım ben sosyal medya kullanmıyorum hocam:) Değerli zümrem @ulu_dağ hocamın hedefleri erken gelmesi ile meşhurdur hocam bakalım bu sefer yine öyle olacak mı :)

Serkan__bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Mart 2020' den beri. Hocam şuanda tepe değerlerde alım yeri değil sattım yeri buralar. 18 kasımı bekleyin ona göre işlem acabilirsiniz.

Gümüşcü_Anne için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Hayrını görün hocam :) 3 te 1 gümüş sattım. Emrah hocayı takip ediyorum. 8.56 hedefi vardı gelirse 8.50 den bir parça daha satmayi düşünüyorum. 1 parca da birakacam artık.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşcü_Anne ()

Ne zamandır gümüşle uğraşıyorsunuz .. ben başlamak istiyorum ama kar edeyim derken zarar etmekdende korkuyorum

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

InşALLAH hocam:) Elimde bir şey yok cuma günü bütün hedeflerim geldi son parçalarımi sattım:) 18 kasıma kadar yükseliş devam edebilir. 18 kasımda umarım faiz indirimi yapmazlar. Geri çekilme olursa alım yapmaya başlıycam. Siz ne durumdasiniz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Kesinlikle hocam motivasyonumuzu yükseltip geri döneriz:) yeni haftadan beklentiniz ne gümüşle ilgili var mı elinizde :)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam mutlu olmanıza sevindim:) Çok yorulduk bir haftalık tatil hem öğrenciler hem de bizler için iyi olacak inşALLAH:)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Merhaba hocam iyiyim teşekkür ederim yeni okuldan geldim. Haftaya tatil biliyorsunuz mutluyum su an :)siz nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam nasılsınız? Halınızı hatırınızı sorayım dedim:)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sizin hesaplamalar doğru oluyor bunu bir çok kişi anladı diye düşünüyorum:) Âmin ALLAH razı teşekkür ederim hocam :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

18 kurus :) tskler . ytd

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Tebrikler ama yukarı biraz fazla gitti 20 krş beklemiyordum

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

22,800 geliyor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Abdulhamithan onsları görüyorsun degilmi ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Doları kim çıkardı böyle yine enflasyon mu! Yandı memleket. Ne FED miş @M_yıldız! Onslar daha akşam olmadan satış yemiş. Şimdi bi de coniler satarsa vay ki ne Vayy! Gramların kurtarıcısı dolar oldu son 1 aydır.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Matematik işte . doğruysa mutlu oluruz sadece . ytd
Sizede allah zihin açıklığı versin . basarılar.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Benim şuanda yaptığım tek hesaplama sınav kağıtlarının puanlanması hocam:) yoğunluğum geçsin bakıcam artık:) Bu arada yine like verilmiyor hocam bu faydalı çalışmanıza:(

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tabiki sizde hesap edebilirsiniz :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

8 e iki kez inat ettim olmadı artık olsun hocam nereye dusecekse düşsün sonra kırsın 8 leri

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ellerinize sağlık hocam müsadeniz olursa not alabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Acelemiz yoktur herhalde :) ytd

Demir_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

Emir verdinizmi hocam

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Nasılda yazmısım be . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Sağol üstad sanada

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İyi Kazanclar kardesim.

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Haklısın üstad ben şahsen dolarda az biraz da TL deyim ytd tabiki 6.72 gelirse gümüşe geçerim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yani suan ki cıkısa göre hesaplama bu . :) düzeltme yerlerini alım noktası belirleyip beklemek mantıklı olan iş bu bence. zararı minimize edebilir . ytd

Extra bir durum olursa da yapacak birşey yok tabiki . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Üstad o da 6.73 yapıyor ki önemli destek noktası orasi

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

6.10 ten 7.70 cıkıs için 1.60 kurus cıktı .

%38 duzetlme 60 kurus 7.10 yapar

%50 düzeltme 80 kurus 6.90 yapar .

%61 düzeltmeye bakmak lazım . ytd

Değerler ihtimal :) ytd

basit matematik . ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum