Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:31:37
EUR 34.8160 01:31:37
USD 32.4761 01:31:37
ALTIN ONS $2321.2550 01:31:37

Konu: Aşağımı yukarısı mı ? Amatör bi calışma

Yorumlar (3079)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bende daha asagilarda var ama suan grafik yukari duruyor

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

2-3 Kasım.. Bekleyip görelim.. Her daim olduğu gibi gerekli uyarıları yaptık.. Benden bu kadar.. $/TL de 9.35 i takip edeceğiz.. Muhtemelen Perşembe günü orayı görecek.. Kasım'da 9.50 üstüne bakacağız.. BENCE.. Asla YTD.. (Gümüş/TL de 6.05 dip.. Çok zor, imkansız asla değil.. ).. FED sonrası balinaların ne yapacağını kestiremeyiz.. YTD...

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Bekleyip görelim hocam dediğiniz gibi her ihtimali düşünerek.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet. Tmm. Biliyordum. Teyid için sağol ablam:)

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

02-03 kasım

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Evet bu ay fed toplantisi yok kasim ayinda var faiz ile ilgili aciklama

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu ay FED yoktu ki, Kasım başı diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin...

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bana arttirir gibi gelmiyor ama o ihtimali ben yok saymam matematikte bir ihtimal varsa onunda olma olasiligini hesaplamali. Yoksa yazin altin mi duser diyenler gibi bizde 6 ay dolarin arkasindan bakariz ama yine biz sansli oluruz :)

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

02-03 kasımda

Diye okudum nette

Ekim fed faiz kararı yok diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Bana da artırır gibi geliyor ama faiz kararından önce çıkış yaparım duruma göre riske atmam hocam.

-1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hmm bu yukselisin sebebi belli oldu desene :))

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

17 Ekim 2021 pazar Fed toplantısı :)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Benim dolardan yana suan icin bir korkum yok ama mb faiz arttirirsa is tehlikeye girer

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Fed ne zaman bilmiyorum ama fed oncesi dusen fed sonrasi cikar. Fed oncesi cikan fed sonrasi cakilir. Ytd

Buda burada dursun.

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ekim sonuna dogru kasim da bir tepeden once dip bekliyorum ama bu dip 21.3 den daha yukarda belki 22.1 olur belki 22.5 olur belki de 22.7 olur. Sonra 25.3 bekliyorum. Beklentimi karsilarsa alim yapacagim. Atiyorum pazartesi dolarda geri cekilme sezdim sattim. 9.3 de ons la birlikte geri cekildi atiyorum 22.5 geldi dolarda 8.98 gozum kapali full alir 22.1 kirilana kadar 25.3 gelmesini beklerim ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Pazar gecesine elimdekilerle girmeyi düşünüyorum ama inşallah kötü sürprizle karşlaşmam hocam. Satsam tekrar alamam diye bakalım dolar nolacak herşey muamma.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Onslarda FED öncesi "ayı tuzağı" na düşmemek lazım.. Tedbirli olunmalı.. Bu da burada kalsın.. Gramda olanlar $/TL yi takip edecekler.. İyi geceler.. Asla YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gecisi 29 ekimdemi yapacaksiniz

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Suan gordugum dususten once nim 24.85 25.3 arasina degmeli ama kimseyi de yaniltmak istemem. Altin ons da olumlu birsey gorseydim en azindan sebepleri sayabilirdim ama suan altin cok ic acici degil tek korkum o

@Cevahir8160 ben riske girmezdim yada pazartesi cinden sonra baktin dusmuyor o zaman belki abd ye dogru dusunurdum

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi ya:)))anladın sen onu napayim

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Hocam ilk defa sizin yükselişten bahsettiğinizi görüyorum değerlendirmek lazım )

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Simdi kimseyi yaniltmak istemem ama gumus onsun dusmemesi gerekir. Full dolardayim grafige baktigimda ons gumusun yukari cikmasi gerektigini goruyorum. Duserse sasiririm desem yeridir. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Los hocam şimdi size birşey soracağım. altin ons yüksek ama gümüş düşmedi sizce pazar gecesi bu gümüş dusmezmj. hep böyle yapıyor gümüş altın ons düşerken hemen dusmeyince ertesi gün kendini gösteriyor sizin düşüncenizi alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ilk telefon numarasi buldugumda yapiyorum :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bence senin adın "sabır taşı" olmalı:)
Yeni nick alırsan aklında olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Olucu adaşin )

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok ya . sadece sana dediğim bir flama vardı hatırlıyormusun. Acaba onu mu aktif edecekler diye dusunuyorum sadece!

0BeğenmedimŞikayet

ESRA42 ()

Teşekkür ederim @Murat5635 @_LegendComeBack_

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Milletin aklını alıcan bu gidişle:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Periyot burda yazmısım . zaman alır diye . bugün öyle diyor :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum