Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 06:34:37
EUR 38.1305 06:34:37
USD 34.1246 06:34:37
ALTIN ONS $2622.1000 06:34:37

Grafiği gönderen: RESSST

Hayal işte :)) kimse için YTD

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Aykutun dedigi gibi başsız tavuk gibiyim yolunu bulacz:)

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bırazda kasa kazansın :)) spk işi bozdu napakk :))

Ragnar_lotbrook için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Allah korusun. biz ne yapacaz şimdi sen ve dıgerleri olmadan alışmıştık

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

başkan öldü :))

Ragnar_lotbrook için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Başkan:(((

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kendımı gazlasam kazanırımda daha cok amme hızmetı benımkısı :))

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Bende senin gibiyim maalesef ustam :( düzeltme geldiğinde kat ve kat zararımızı çıkarırız inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Geçen 2.01 den aldım 2.10 lardan satmıştım cok tatlı. bir parası var iki ay önce 2.40 lardan almıştım 45 bin TL yi aşan bir zararla 1.95 lerde kendimi buldum az daha zarar kes noktasına gelmiştim ki. neyseki kademeli alımlarla 2.37 lerden karla çıkmıştım. Xtz nin tersi ağır olur farkındayım sabır ustam hayırlısı insalalh sizler kazaniyorsunuzdur ben resmen açlık orucuna gectim

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Öyle ustam öyle hayır dedik geçtik bu btcnin yönünü bilememek para kazanmayı geçtim Total da 3250 usdt paramın likite olmasıyla sonuçlandı iyi geçen bir ayda totalda 9000 usdt yi geçmişti karim 14500 lerden beri duvara tosluyorum ancak çok şişti artık illa biryerden o eski düzeltme hareketini yapacak sabırla bekliyecegim

Karagece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

aslında hepsı yuruyor kımısı % 20 kazanclı kımısı % 2 lı ve az olanlar kazancı az dıye aldırmıyor ama ufak ufak gıdıyor. bana göre boga tuzagı var . stopsuz gıtmemelı . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Ben de al tuşuna basamiyorum kaldıraç bile denerken bir anda kendimi sat (short) kısmında buluyorum dün 2.3 bnb yi likite ettim yine longa elim gitmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Tek yurumuyen xtz var o da kırık bir sandalye gibi üzerine otursan yıkılacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

matic graf. paylaştım giremıyorum işte bu yuzden. 22 sıne kadar tedırgınım bende :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Canın sağ olsun usta, herşeyde bir hayır vardır

1BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Teşekkürler ustam. İnşaallah belirttiğiniz gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

İyi bir düzeltme gelse gerçekten al yata gecicegim üç gün önce BTC sadece 250 dolar saldi altlar mahvoldu sadece ltc dimdik durdu sıçrama yapacağı belliydi dedim bir 15300 e uğrar full ltcye dalarım bı senedir bu piyasadayim hiç bu kadar kendimi mal gibi hissettiğim bir an hatırlamıyorum hayata küstüm resmen sabırla bekliyorum kaçan kaçtı artık mizirdamaya gerek yok bana ait olan fırsatı bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cekılmesını beklıyorum 1 ve 2 hareketini yaptı buraya gelerek. ytd

Karagece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sırf bu rakamların sıralamasından gıremedıgım işlemler var benımde.

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Bu hareket gelmezse kacirdigim fırsatlar yüzünden balkondan atlarım 20 gündür bekliyorum tık yok ama çok şişti biryerde yapacak

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Düşüşten sonra mı çıkış bekliyorsunuz btc de hocam

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dimi dimi :)) ama yılan dansını nasıl yapıcak baska :)))

BzkrTR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

aslında yanlıs numaralandırmısım. 1 ve 2 yukselıs hedeflerıydı onlar egale oldular zaten :)) ytd.

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kimin ne bekledigi önemli degil elımdekı hedefler bu sekılde sadece. ytd

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Bunu beklediğimiz için izledik ya hatta 14 binlere düşurelim en azından beklenti öyleydi..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum