Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:06:55
EUR 34.8238 03:06:55
USD 32.3379 03:06:55
ALTIN ONS $2301.8900 03:06:55

Konu: günlükte daha net görebileceğimiz flama

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
bu formasyon genelde flamanın direk boyu kadar yükselip oluşursa o direk boyunca yükseliş flama üst çizgisini aşmasıylao direğin boyu kadar yükseliş gösterir. bu flama aralığın sonunda yada ocak sonu şubat başı gibi olabilir. günlükte baktığımızda dün şubat başını gösteriyordu. günlükte ise aralık sonunu... aralık sonunda beklentimin 570 olduğunu defalarca yazdım. dayanağımı bu formasyona borçluyum büyük ölçüde zira ons kanadının yükselişe geçeceğini düşünüyorum. dolar için ayrı çalışıp bakmak lazım... yatırım tavsiyesi değildir... bu sadece bir ön çalışmadır... fikir vermesi açısından. herkeze bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

faiz artırarak nereye kadar durdurabilirki...

Hüseyin_İzmir_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hüseyin_İzmir_ ()

Başkan bugün demiş faize karşıyım diye. Peki faizi aynı bırakırsa Doları nasıl tutacağını da söylemiş mi? Dolar cuma akşamı 9 TL olursa cumartesi günü bu yeni Bakanı ve başkanı da mı gönderecekmiş onu da söylemiş mi?

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

faiz artırımı kısa bir süre düşüş yaratır ancak fazilerin ödenmesi fiyatlaması oluşturduğu enflasyon ve yeni paketler busefer dovizi dahada hızlı pozitif yönde etkiler. kısa çağreli çözüm uzun vadede büyük zarar ve ziyan getirir. bunu geçmişte test ettiler. nasılmı 2018 örneğinde döviz tavan yaptıkca verdiler faizi uzun vadede sonuç ne oldu kasadaki dövizler uçtu eksiye gitti sonra denildiki altın yatırımımız arttı 500 ton altımız 25 milyar dolar etsin ya cari açığımız nekadar ... diye sormzlar mı :(

Skrya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ozaman arkadşım bir ata sözüde ben söyleyim.. sakla samanı gelir zamanı :)

____Su______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

1) Paylaştığım destekleri takip edebilirsiniz, parçalı alım için.
2) Faiz kararını bekleyebilirsiniz.
3) Yarın ki faiz kararı öncesi hareketler izlenerek, uygun destekler gelirse parça alım düşünebilirsiniz.
Full TL de olmakta bir risktir.

Adn0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skrya ()

Aslında yapılması gereken katılıyorum yoruma. Diyelimki 600-700 faiz artırdık dolar oldu 6 lira . e nolcak bu dolar artmayacak mı artık , faizi nereye kadar artıracaksın ki

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

:)) görünen köy kılavuz istemez , ne güzel atasözleri var demi arkadaşım:)) seviyorum o ataları ben, hemde Cook

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

malesef bendede güven yok ama gerçeklere göre fikirlerim var

Buket_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bence öyle olur

Sey3142 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LEONPARS ()

valla belli olmaz bakarsın faiz artar dolarda yükselir bakarsın faiz indirilir dolarda düşer bu ters piyasalara alışkınız biz söz konusu tl yse gerisi teferruattır.

Sey3142 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adn0001 ()

Evet elimde sadece TL var şuan

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sey3142 ()

200 puan olursa dolar 8mi olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Haklısınız yine bir yanıltma panik yaratılmak istenebilir bu konuşmayla . Herşey beklenir güven sıfır

0BeğenmedimŞikayet

İzmir_gül ()

Katılıyorum seçimler var millet bunu unutmaz, inşallah dediğin gibi olur

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

daha önce yapılmışlığı var.. ancak seçimlere fazla zaman kalmadı. halk bu ters köşeyi unutmaz... odabunu düşünüyordur diye düşünüyorum... 200 puan max seviyemdir. 200 puan ne şiş yakar ne kebap :)

Kranih için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kranih ()

Üstad aynen dogru bu açıklamayı bende okudum vatandaşı yatırımcıyı faiz karşısında ezdirtmeyiz diyor ne dersin ters köşe yapıp yüksek faiz aciklanirmi

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

konuşma ne kadar gerçekci yarın göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Çok haklısınız hocam aldım unutum moduna gectim düşsede uzülmem sizin hedef 556 gelene kadar yine bekliyecegim ben size güveniyorum 265 te böyle olmuştu siz altı yok demiştiniz olmadı

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Full TL mi?

Adn0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Horoz1420 ()

Çok haklısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Yaa kaçırdım konuşmayı umarım faiz olmaz. İçime su serpiliyo sizden gelen yorumlarla . tabi ki vadem uzun olduğu için zararda olmam ama insanoğlunda daha fazla düştüğünde daha fazla gram alabilirdm düşüncesi oluşuyor. ama panik havası yaratıldı ve insanlar panik içinde zarar etti.

0BeğenmedimŞikayet

Adn0001 ()

Hocam şuan almalı mıyım bir parça en azından, yoksa yarını mı beklemeliyim lütfen yardımcı olun

0BeğenmedimŞikayet

kara71 ()

Vallahi çok doğru yorum senin gibi yorum yapani insana güven vereni bulmak zor birde @tarbaz5101 var tüm yorumcuları yildizlilari kapattım iki üç kişi var takip ettiklerimi dinleyeceğim bugüne kadar zarar ettim ama sizin yorumlarınız bana iyi geliyor umarım budefa karına satacağım biliyorum al sat demiyorsunuz ama küçük bir işaret cakarsaniz iyi olur ?

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yoruma ek olarak, her zaman söylüyorum bir şeyi satacaksan yeni zirvelerde satacaksın, önemli desteklerde parça alım yapacaksın 541 den 457 ye yaklaşık 84 TL. düşüş oldu, geçen hafta 456-461 aralığı alım dedik 457 gördü 474 e kadar çıktı geri düştü 460 gördü.
451 de gelebilir yine parça al , 442 de gelebilir yine parça al hadi son 430 geldi diyelim fulle o zaman tabi TL. si olanlar için.
Bu arada benim 456 destek noktam geçerlidir ve en fazla 451 e sarkma ihtimali olabilir. Uzun vadede bu sevyeler iyi kar bırakır, belkide kısa vadede, kesin olan bir şey var sabreden kazanır. @Gold87

0BeğenmedimŞikayet

Ömer_antep ()

Tamam hocam teşekkür ediyorum çok sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Elifft_82 ()

Uzun vadede altının varsa onu altın olarak goreceksin tl olarak gördüğümüzde yükseltmek istedigimizden gr kaybi yasiyoruz sanirim. Nacizane:)

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

aynı dediğiniz gibi 2 defa zarar ettim. 90 grm önce 69 sonra 60 grama düştü :) kesinlikle haklısın.

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Vade sorunu yoksa beklemek daha mantıklı, neticede Gram 430'a da düşse gramdır şayet vade sorunu yoksa. Ancak, gramı 460 dan sattın gram yükseldi bir anda ha düştü düşecek geri gelecek diye beklerken dirençleri bir bir çıkmış bir bakmışsın 481
üstüne atmış almakta tereddüt edeceksin 492 - 500 derken yeter deyip 500 üstünde alacaksın, dönde bir bak bakalım kaç gramın kaldı? YTD

Ömer_antep için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

başkan bugun açıklamasında faiz istemediğini söyledi... yarın faiz açıklaması gelmez ise yarın düşüş değil yükseliş görürüz... elinizdeki pul değil altın düşerse düşsün satmadığınız sürece zararı resmiyetleştirmiş olmazsınız

0BeğenmedimŞikayet

Ömer_antep ()

Sayın hocam merhaba elimizde şuan kar yazan gramı bozmak mı mantıklı yoksa beklemek mi fikriniz nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum