Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:46:26
EUR 34.8238 01:46:26
USD 32.3379 01:46:26
ALTIN ONS $2301.8900 01:46:26

Konu: Kısa zamanda

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Omceden dussede tepki yükselişi olurdu bu defa cok kötü aldıkça düşüyor ve yataya bağladi cok zarar verdi budefa herkese

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Bugunku butun beğenileri sizin yorumlara attim bitti. en mantıklı düşünenlerdensiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Risksiz kazanc olmaz abi zaten , arada risk olsun ki adı ticaret olsun ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Evet düştü abi ytd bende aynı abi aldım bekliyorum , sonsuza kadar düsmeyecek bi sekidle tekrar çıkacak öle inaniyourm. ben :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alt yorum dustumu yarcan

0BeğenmedimŞikayet

yaşlı_teyze ()

teşekkürler bende memnun oldum, bir miktar gümüş var onun hakkında ara sıra size soru sorsam rahatsız olmazsınız inşallah.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ticaret rısktır, al orta vade yat, aldıktan sonra ne jadar dustugu benı cok ılgılendırmez, kardan zarara uzulecegıme kazandıgıma sevınırım.

oyle beklıyorum bakalım 1 hafta sonra ne kazanacaz

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Anladım hocam lakin faizler zaten 1. viteste son gaz 2 ye attıkları zaman sonuna kadar gazlama şansları yok mu umarım anlamışsınızdır ara faizlerden bahsediyorum nasıl anlatıcam bilemedim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi millet ole korkmus ki almak istemiyor kimse aldikca asagi iniyor :) normalde alinan malın fiyatı artar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

Bakıyoruz hocam ellerinize sağlık. millet psikolojik men çöküşte para fazla duygusallastiriyor insanları:))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

19 unda mb faız kararı var , mb toplantısı,

ama 200 250 bazı fıyatladı zaten20 ustunde gelırse duser,250 ve altında gelırse yukselır

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Emeğinize sağlık hocam, her fırsatta bakıyor ve inceliyorum grafiklerinizi hocam.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

su an 24,300 ons, ilerleyen donenlerde mumkun tabı, memnun oldum bu arada hemserım

yaşlı_teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam yatay seyretmeye başladı gümüş bi haber mi bekliyor yukarı veya aşağı için

0BeğenmedimŞikayet

yaşlı_teyze ()

hemşeriliğim 66 dan geliyor.

yaşlı_teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok ınandırıcı gelmıyor mıllet hep tertste oldugundan ama, butun hesaplara gore cızılmıs garfık

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Milletin ümidi ne kadar kırıldı ise bu dususun bır yukselısı olacagına ınanmadıgından grafıge bakan bıle olmamıs, :))

Ne düşüler ne cıkıslar oldu,

Bu pıyasada ne tren bıter ne ıstasyon, sakin ve sabırla kanal ıcıne gırmesını bekleyın, hemde YAKIN ZAMANDA

saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

yaşlı_teyze ()

iyi akşamlar hemşerim, gümüş ons ne kadar şu anda, bir yorumda 34 olacak diyordu da?

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Olası bir faiz artışı bu grafiği nasıl etkiler hocam, teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

85-90 lara denk gelıyor ama yanılabılırım tabı.

dıger ustalarında yorumuna acık, sahsı goruum bu yonde

cmdmrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Hayırlısı abı beklemedeyiz ama çok bekletmez inşallah

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Selamın Aleyküm kardeş 5.80'ler gibi mi beklenti?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

zigzaglarla hedefı yenı zırveler olur

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abı eline sağlık bi sorum olsa, kanala tekrar girdiğinde rekor mu yapar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum