Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 09:33:09
EUR 35.0222 09:33:09
USD 32.5582 09:33:09
ALTIN ONS $2318.9750 09:33:09

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

bu günkü son mum ne yaptı etti üçgeni ihlal edemedi sadık kaldı yarın bakalım nereye yönelecek fikirlerinizi bekliyorum :) ytd

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Çok teşekkür ederim

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Isi bilen senin gibi ustalara yapar tabii, oo dikkat et, afiyetle, Allah sifa versin. Ne beklediğimi biliyorsun, uyarıların olursa lütfen bilgilendir, sagolasin:)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yeni ay a kadar toparlanması beklenir ama herzaman öyle olmaz döngüler trende göre şekil alır belli trend rakamlarını kıramaz ise yukarı evet çekilme kaçınılmaz olur takip ederiz ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef hocam üzücü bir durum olmuş. Acele etmeden oturmasını bekleyip hareket etmek soğukkanlı olmak gerekiyor bazen. Çünkü sadece spekülatif manipülasyon yapılıyor. İlginç yanı dolar düşerken ons düşmüyor sonradan yansıtıyorlar. Neymiş aşıymış... Bu kaçıncı aşı allasen. Hepsi göz boyama. Mühim olan realize etmedikçe kar ya da zarar diye bir şey yoktur. Bekleyip duruma göre dikkatli yaklaşım gerekmektedir. O günlerde çok dedim bulanık suda balık avlanmaz hele bi seçim meçim ayağı bitsin her şey bir otursun yerine bakarım dediğim halde ben bile bir miktar yukarıdan alım yaptım. Ama işte nefs bu. Mantık her zaman daha önde olmalı. Oyunlar tuzaklar aslında belli de biz göremiyoruz. Ne kötü ki yükseliş falan h. sonuna geliyor genelde. Açılışta sert düşüşler bir iki tane haber kaynaklı... Lütfen dikkat edelim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Pazartesi dolarda sert dususu görünce ahanda beklenen bu düşüstü deyip - % 4 düzeyinde poliklinik gorevim nedeni ile full alim yaptım, akşam çıkışta onların da düşüşe katıldığını görünce olanlar oldu

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_50 ()

Hocam bu 5.50 hemen gelecek mi yoksa yine dalga dalga mı olur

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

atam sen rahat uyu yaz dizelir.
gene mi bildirim gelmiyor sana :/

HayalPerestt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olma ihtimali var. Kesinlik yok. Temkinli hareket edilmeli, ya önce yükselir düşer ya düşer sonra yükselir her şeye hazırlıklı olmak gerekli diye düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Nasılsın canım görüşmeyeli :)
Ne var ne yok

0BeğenmedimŞikayet

HayalPerestt ()

Daha dün gördüm yazdıklarını bildirim görmedim :)) bu karanlık ekran ne zaman düzelecek ya :/

GatsBy_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gann analizine gore onslarda 15 Kasıma kadar duzeltme, sonrasi yeni bir dusus beklentisi var gibi, ne dersiniz bu hususta?

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

iste senden bekledigim haber buydu ! sen benim önceki bildirimleri neden cevap vermiyon abi :D

0BeğenmedimŞikayet

HayalPerestt ()

Hahahhah abini dinle sen biraz aşağı kirarsa para da varsa topla satamadiysak alırız artık al sat devri başladı ; ))

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

valla bende güldüm :D

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Çok sağolun güzel düşünceniz ve niyetiniz için hocam. Biz acemiler sizlerin elinize bakıyoruz valla. :)

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

mehmet abi olayi aklima geldi bak ya :D

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Teşekkürler hocam kendim için yapıyorum analizleri çizimleri yapmışkende paylaşıyorum faydası olsunda bir şey bilmeyen arkadaşlar var onlar için buradayım bende acemiyken birilerine kapılıp çok hatalar yaptım ve bu hiç hoş değil di sonra azmedip öğrenmeye çalışıyorum halen tabi tekrar teşekkür ederim

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HayalPerestt ()

Çok güldüm :D

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

bayan ? :))

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HayalPerestt ()

Batu gitme bak ağlarım :D bayan da olmuşsun :/ :D

0BeğenmedimŞikayet

Saluman ()

Ne kadar güzel bir şekilde ima ettiniz. Bekleyelim görelim.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Bayan trip attı :)) 35$ gel lüten :))

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Bize 6 gelir mi usta full teldeyim

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Yok bekliyorum şuan aşağıdaki rakamlar arası alıp satmayı düşünüyorum kademeli alıp kademeli satacağım 6,20 civarı 6,43 arası

architect için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

ben gidiyom o zaman darıldım :/

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Dediğinize göre dolar bu kurda kalırsa 22 doların altına inicek diyorsunuz öylemi okadar salarmı

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Uzun süredir tahminlerini takip ediyorum yorumlarınız uc aşağı beş yukarı olumlu Takdir ediyorum sizi, başarılarınızın devamını dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben hatırlatıyorum 22 Eylül de uyardım en son 8 Kasım uyardım Gann trend döngü tarihleri ve ay döngüleri önemli tabi grafikle takip edeni genelde yanıltmaz

Ramazan_50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

5.50 civarı sanırım altı üstü 10 kuruş tolerans tabi yanıltabilir im yarın ve sonrasında belli eder diye düşünüyorum belkide olmaz

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum