Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:22:51
EUR 35.0432 18:22:51
USD 32.2173 18:22:51
ALTIN ONS $2384.8450 18:22:51

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

orta vade beklentimdir ytd.

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Eee kardeşim gram almadın gümüş te almadın sana çok söyledim senin para fazlaydı parça al dedim. bizim sermayemiz 100gram . işte sana çok dokunurum bilirim. ama kardeşim ne dediysem hiç yaomadin. acigi kapatmam için 170twn platin al dedim almadın 6200den gümüş al dedim onuda almadın.460tan beridir gram al diyorum onuda yapmadın. daha ne diyeyim kardeşim.

_dolores_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

onsda olmaz olmaz olduğunu gördük. o yüzden burada çok kesin konuşan arkadaşlar hep mahçup olmuşdur. bizde bu yüzden kesin demiyoruz. ama 1800 lü rakamlar. bize göre bitmiştir. şayet o rakamlra düşerse. sadece zaman kaybımız olur.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim USD TL'ye ve ons durumu önemli iplikçi arkadaş grafikler üzerinden yorum yapar ... ben gelen gelişen ve gelebilecek her türlü habere göre ... Grafikler bende sadece yan eleman... Şu sözü bir düşün kardeşim... En uzman analistler Bir trendin ancak üçte birini yakalayabilir yâda hesalayabilir... ytd

0BeğenmedimŞikayet

_dolores_ ()

Ya mesut ben napıcam ya aklım almıyor 1,5 kilo alacakken şuan bir kiloya düştü yavaştan 800 gr a düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Yön belli derken?

Altıntakipediyor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim birgunde buraya geldi bakarsın bir saat sonra yine 1800lere gider :)

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

O en son abi hala aynı geçerli ama malesef düzeltme bitmedi farkındayım yıldık artık biraz daha sabır. ( O aylık grafikti)

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

1947 kırarsa yukarı gider kıramazsa 1800 lere yolculuk fed bu yönü belirleyecek ki yön belli gibi umarım tam tersi olur..

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

Biz şimdi c ye gidicez sanırım uçurumdan atlamak gibi bu bildiğin

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Şimdi ben anlamadım yani yukarı gidecekse almalı. eger iplikcinin dediği olacaksa beklemelu

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

bizde tl azaldı. iyi bir pik yapsa. ufak bir parçayla al sat yapmam lazım. ama şu an gözüm kesmiyor. satıp arkadan bakmak istemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Daha önceki grafiklerinden farklı görünüyor kardeşim ... Daha önce önce yükseliş sonra da sağlam bir düzeltme bekliyordun sanki ?

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

1932- 1938 noktalarını kırması yükseliş haritasını onayladı hatta 1952 iğne attığı için 1997- yönlü hareketi kuvvetli oldu... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Bekleyip göreceğiz kardeşim ...

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

kardeşim bizim için önemli nokta 1921 . bunun üzeri 2 gece kapanış yeterli. tekrar bir aşağı basabilirler.1921 altında kapatmadıkça sorun yok.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Rica ederim

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

1848e kadar indi ondan dolayı hani yukarı diyen var.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Altında eski trend değişti kardeşim. Yukarı yönlü hareketi daha başlamadı. Başladığı zaman büyük ihtimalle herkesi çok şaşırtacak... yeni yol haritası oluştu ve oluşmaya devam ediyor... Canlı gibi mübarek ytd..

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

olmaz kardeşim. millet bezdi artık. artık uçması lazım. tek korkum arkadaşların ilk rokette satması. çünkü çıkışlar genelde 2 veya 3 tepeli oluyor. şeytan bazen benide dürtüyor. satarsam yazarım buraya.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

iyide kardeşim sağlıklı yukarı yapması için bu gerekli. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hadi bakalım. insallah demek istemiyorum çünkü yukarıya gitmesini isteyene çok kardeşim. bekkeyecegim sabırla sende bir rakam bekliyordun. sende soyleyiver olmazmi

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

grafik senin istediğini söylüyor. bir aşağı yapacak diyor:)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Inşallah gönlünüzce olur hayırlısı diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Valla çok sevinirim ben ama sizler için birşey demek istemiyorum. gerci sonuç aynıysa iniversin benide alsın gidelim. bir gün bana nelere mal oldu

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Onsta 1800 edogru gider diyo ... genellikle doğru grafikler paylaşıyor. bakalim hayırlısı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Son bir aşağı yapsın benim için olmazmi:)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Grafikte ne diyor kardesim

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

hayırlısı olsun kardeşim. yeteri kadar milleti silkelediler. burdan artık hızlı yukarı bekliyoruz biz.

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Gidecek evet ama benim gördüğüm buraları görecek sonra son dalgaya gidecek ytd.

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

1800 lü rakamlar artık zor kardeşim. okları yukarı çevir. hedef doğru 2000 ler çok yakın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum