Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 07:43:34
EUR 34.9442 07:43:34
USD 32.5224 07:43:34
ALTIN ONS $2332.3750 07:43:34

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

orta vade beklentimdir ytd.

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

@Tahsin_34_36 sanki dediğim oldu gibi hocam :)

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Noktasına virgülüne kadar diyorsun :))) Yani inşallah demek istiyorum ... Başka ne diyeyim bilemiyorum ...

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

evet kardeşim. bekliyorum:). xx=66. :))

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

ONS için 24xx beklentin 2021 yılı içinde mi kardeşim ? Ama önce tekrar 182x mi bekliyorsun değil mi ? @omubu

0BeğenmedimŞikayet

Blackandred ()

Peki üstat şu anda hangisindeyiz onu anlayamadım inşallah C dir :)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Eyvallah teşekkür ederim

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Yahu arkadaş gerçekten grafiklerine hayran kaldım... gelen veriler haberler takipteyim bir grafikte bu kadarına rastlamak zor tabiki bu benim fikrim yatırım tavsiyesi yapmıyorum ytd. :))

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Hadi bakalım inşallah kardeşim ...

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sizede iyi aksamlar. sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

dolar da 8 cok onemli yerdir. sarkma nin bunun altina atmamasi gerekiyordu tam yerinde durdu. bunun yani 8 altina atmadigi surece ve 8.22 uzerine tasidiginda burdan cok cabuk yukselmlere gorulecektir.

https://yorum. altin.in/tum/dolar

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

İzleyelim ozaman hocam :) hayırlısı bol kazançlar

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

hatta 8,22 buralara gelirse ordan itibaren cok seri yukselmeler baslar geri donusude yok.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

8.35 seviyesine gelirse oralari o kadar guzel yer ki burdan tepelere ucurur.

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Dolara pek bakmam ama oda düşüşünü devam ettirecek ilerisi günlerde ama şimdilik ilk parçayı tamamladı 835 bölgesine doğru yükselip ordan düşecek gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

teknikten anlamaiyanlar ve teknige saygi duymayan arkadaslar 50 tane temel nedenler ortaya atiyorlar. halbuki bilseler sadece teknikten kaynaklandigini . her zaman soyluyorum yuzlerce bahaneler ariyorlar acaba neden dustu diye. teknikte cok acik ve net tepe noktalarinda her zaman cok tehlikeledir ve her zaman her an dusebilir. simdi dolara baktim 8 altina atmadigi surece toparlanmalar basliyacak. teknikte kilit yer,8.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Geçici yükseliş olacak tahsin bey ama düşüş devam edecek zaten grafiktede geçen hafta gösterdim orası öylede asıl mesele ordan gelecek yükseliş nasıl olacak yine bir x dalgası yapıp onun duzeltmesimi gelecek yoksa impals olup 2xxx lere giden yolun başlangıcı mı olacak ama eninde sonunda son yükselişi yapacak 2xxx ler gelecektir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bu dusus bir saate yukari gidecek dusus degil. gorunusude hic ic acici degil bunda ilave edeyim.

https://yorum. altin.in/tum/ons

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abiii hiç bir şey zor değil rahat ol biraz bu düşüşler yükselişin habercisi bunlar olacakki yükseliş olsun demi . Az sabır

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Sabretmek zorundayım zaten zararına satamam ... Bekleyeceğiz mecbur ...

1BeğenmedimŞikayet

omubu ()

dostum ne diyebilirimki. ben sanada hak veriyorum. bu yaşadıklarını bende yaşadım geçen sene. ama sabrettim martta 17K $ karla çıktım.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Açıkçası benim inancım kalmadı... Bana pozitif gelen bir şey yok maalesef ... Sen neye dayanarak 246x dedin kardeşim ? Balyozu indiriyorlar ...

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

işte şimdi 246x in geleceğine inancım tam oldu. istediklerini alıyorlar. herkesi bezdirecekler. sabreden kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

2000 imkansız gibi ... Ben kendi adıma konuşuyorum... @İplikçi

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Buradan yukarısı kaç dostum

1BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

ons bugün . şelalecileri bile şaşırttı kardeşim. şahsen yarın bir yerden para gelecekti. bugünden 20 cumhuriyet bağlantısı yaptım. böyle bir düşüş beklemiyordum. yarında heralde yatay devam. çarşambadan sonra yükseliş başlar diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Maalesef bugünkü şoktan sonra ihtimal vermiyorum ... Umarım yanılırım kardeşim :((( @omubu ONS benim için bitmiştir ...

2BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Evet en doğru ifade buydu uçurumdan atlamak gibi

Altıntakipediyor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Zor değilmiş ömer hattap :)

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Ama hala durmadı ... Duracak gibi değil henüz :((

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Yeni açıklama yokmuş ne demişti?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum