Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 14:26:28
EUR 34.7862 14:26:28
USD 32.2805 14:26:28
ALTIN ONS $2320.2250 14:26:28

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

⭐⭐RiCHiE__RiCH__ ()
Dolar

Sabah alinan usd satildi

Gunluk kar yeterli tskler

Yorumlar (133)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bak cemas ve usak nasil toparlanmaya basladi. flapta toparlamaya girdi usakta cemas ta

Murat_0673 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

murat bu islerde sabir cok gerekiyor bazen sarkmalar daha asagi sarkbilir bunlar mevcut. bu iste sabirliolan asla kaybetmez. sarkmlarda zarar buyukse tek olay beklemek. maalesef bunlarda var borsada. bu kagit cok zorladi coktan yukari tasimasi gerekirdi bir acayiplik var cozmeye calisiyorum. coktan toparlamalara girmesi gerekiyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Ben burdayim ve hepte olacam.. sen kullandigim teknik 1 hafta oncesinden herseyi gosterir diyen kişi sen tahsin usta analizlerini ve teknigini iyice gelistir bence hadi ben ve benim gibiler acemi hata yapmaya musait insanlariz herseyi her neticeyi kesin konusuyorsun çok bile çok yanilir acisinida biz cekeriz sende beni anla

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Anladım abi o şekilde %100 garanti verir gibi tavsiyede bulunduysa ve bana benden habersiz iş yapma gibisinden konuştu ise gerçekten vebal almış oluyor.
Ben dolarda 8.26 ya kadar Senaralist111 ve @Maximus55 ile karar verdim. Daha sonra grafik paylaşan arkadaşlar ile bu seviyelere kadar satmadım. Şimdi en son kararı kendim verip yoluma devam ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

neyse banabir sure yazma. sana cok tepkiliyim.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

ben sana hic saygisizlik etmedim. yazdiklarini oku hic yakismamis. insanlarin iyi niyetini suistimal ettin farkinda degilsin.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

murat yarin bu kagit toparlandiginda kara gectigindene olacak. butun bu yazdiklarindan utanmiyacakmisin. soylediklerin kayitli burda. ben 24 saat ekran basinda degilim. kagit biraz daha falza sarkmayapmis. sana nerede duracagini ve nerden toparlanacagini yazdim. sen sabirliolmangerekirken, yazdiklarina bak bunu herkes okudu. bu laflarini sana yutturacagim. birsure bana yazma sana cok sinirliyim. merak ediyorumkagit toparlamaya basladiginda nereye kacacaksin.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Benden duymuş almiş diyor utanmiyorda aliş ve satişlari hep sordum benden haber almadan al sat yapma dedi sarkmalarda rakam verdi alin diye nasil bir adam bu ya

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

hayir retalb aldi benden duymus sarkmalaryapincakagitta zarari cokbuyumus o sebeten tepki yapiyor. aynikagittan ikikere giris cikisyaparak tahminim 6-7 yakinkar yaptirdim, simdi kagit cok sarkinca bana tepki yapiyor. bu isler boyledir para kazaninca senden iyisi yok. halbuki zararikagitta borsada sabirli olacaksin. kagitlarda sarkma olunca bekliyeceksin. para kaybetmezsin.

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Konuşmalarina dikkat et çizgini aşma şuana kadar saygimi bozmadim sarkmalar bu kadar derinlescekti neden millete daha ust noktalardan aldiriyorsun senin bildiklerin kandine yetmiyor ki hata bende sende sorun yok sana uyan yolda kalir bunu anladim senin teknik acik ve net boş hikaye insanlara yazik para kolay kazanilmiyor ben renk vermem karsinda adam gibi adam var ankara da herkez beni adamligimla bilir cizgini aşma

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Tahsin abi size neden bu kadar tepkili ortak mı bir şeyler aldınız

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

renginide belli ettin.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bak sarkmanin bittiginiyzdim okumadin herhalde . ve altina atmadi. sonrada burdan yavas yavas toparlamaya gecer dedim. ve toparliyacak. bumbir. ikincisi satmadiktan sonra zararinsadece kagitta. bborada bu mumkundurherkesin basina gelir. sabirla bekler karla cikarsin. simdisana sorumsu yarin bu kagit toparlamalara baslayip kara gecincebu soyledigin laflari nereye koyacaksin. bekle senle sonra grusecegim sirasi geldiginde. unutma kagittaki zzarargercek zarar degildir. bak cemas ve usak ne yapti bugun. cok erken ottun.

2BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Tşkederim malesef olan oldu inşallah duzelcek

project için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

project ()

Geçmiş olsun. Bazılarının üstadlık hevesi ne yazık ki böyle durumlara neden oluyor. Arkadaşlar kendini öven, sürekli kendi yorumlarına altyorum yapan kişileri ciddiye almayın, engelleyin.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Soylediklerini yaptirdiklarini ben sana yuttururum haddini bil adamligimi bozdurma bana

1BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Cebebime koydugum para nedir zararimin yaninda devede kulak nerde senin ustun teknigin zararim dunya kadar oldu beni yaktin ALLAH da seni yaksin insanlara yazik vebaldir bu inancın varsa hata bende

0BeğenmedimŞikayet

Lavinya1661 ()

Cemas son saatlerde ataga gecti bugun usakta iyi tutundu rtabl öldürdü

0BeğenmedimŞikayet

Dochka ()

burdaki çoğu kişi günlük kâr etmeye bakıyor. uzun vadede sabreden herkes kazanıyor zaten.

şizofren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Sabirsizlik degil hata bende onun aklina uydum uyardiklari halde flap usak cemas rtalp hep tavandan aldirmiş dunyada olmayan teknik bende diye diye dunya kadar zararim var butun kagitlarda

şizofren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bu isler boyledirinsan oglu nankordur bosuna dememisler. iki defa parayi cebine indirdigindehersey iyi idi dimi? sonra sana ayri yazacagim.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sana simdi cevap vermiyecegim. sonra gorusecegim seninle. bu soylediklerini yutturacagim sana.

0BeğenmedimŞikayet

şizofren ()

50 den almışsın 46 ya düşmüş benim aldığım kağıt 34 ten 28 e düştü düştü diye batacağın anlamına gelmiyor kağıt şuan 32 oldu neredeyse bu iş sabır işi sabırsız insan batar.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf_kenan ()

Aynen öyle güzel insan. Hep uyardık ama dinleyen kim?

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Selam güzel insan
tanıyan tanıyor dimi:))

yusuf_kenan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Umarım bundan desr almışsınızdır. Çünkü bu nick ile gider hasan56_ bilmem kaç ile gelir.
Engelleyin kurtulun. Yazık gerçekten nasıl bir zihniyet sahibi insanlar var. Bundan mutluluk duyuyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

şizofren ()

Ne aldınız hocam sabırsız insanlar zarar eder aslında

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Allah düze çıkarsın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Ocagimi sondurdu dunyanin zararini yaptirdi bana duzelir diye bekle sabret herseferinde yine buna inandim allaha havale ettim boyle insanlari burda barindirmamak lazim

0BeğenmedimŞikayet

yusuf_kenan ()

Ben ilk günden yaptım o işi :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum