Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:53:54
EUR 34.9460 07:53:54
USD 32.5566 07:53:54
ALTIN ONS $2334.9800 07:53:54

Grafiği gönderen: RiCHiE__RiCH__

⭐⭐RiCHiE__RiCH__ ()
Dolar

Sabah alinan usd satildi

Gunluk kar yeterli tskler

Yorumlar (133)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Morcho ()

Dediğim 25 sene kadar önceydi.

FON_CU_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FON_CU_ ()

Şuan 1220 lerde kardeş hisse

Morcho için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morcho ()

Demem o ki Bistte spekülatif hareket çok. Durup dururken bir hisse 5 gün tavan yapıyor ve bunu önceden bilenler var. Vezir de eder rezil de... Gireceklerin işten iyi anlaması lazım. Aa millet çok kazanıyor ben de kazanırım diye girersen donunu alırlar ayağından.

sbars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

Bistte kendi düşüncem döviz gibi kasmıycan karı gördümmü yapıştıracan

Morcho için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morcho ()

Seneler seneler önce müşterim aracı kurumda çalışıyordu, bana dedi ki paran varsa Egeen al, şu an 15 lira 35 olunca da sat dedi. O zaman para pul yok ama merak ettim hisseyi takip ettim. Ertesi günden itibaren 5 gün üst üste tavan yaptı kağıt ve 35'e geldikten sonra çakıldı. Kıssadan hisse bist böyle bir şey.

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Uyarınız için teşekkürler. Dediğim gibi 10 bin tl ile başlayıp hangi hisse daha güvenli olduğunu kavrayıp ona göre uzun vade yatırım yapacağım

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

Bist trendinde girersen döviz, altın, gümüş vs gibi bütün ürünlerden daha karlı yanlış ata oynarsanda el sallatır gibi kardeş

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Teşekkürler hocam sizede bol kazançlar dilerim. Geçen gün gümüş alacağım dedim bazıları hep bir ağızdan bu seviyeden gümüş alınmaz asla tavsiye etmem gibisinden konuşunca gümüş almayı o gün için erteledim.
Şimdi bakıyorum gümüş 7 tl yi geçmiş. Elimde 15000 tl civarı bir para vardı almadığıma pişman oldum.

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Sizi anlıyorum zarar etmenize üzüldüm. Bende bist alacağım için sizin tartışmaları görünce aşırı derece çekindim. Bist bu kadar kazanç sağlıyorken bir anda üç beş kuruş paramda yok olmasın gibisinden. Ben 10 bin tl ile başlayıp zamanla daha yüklü miktarda alım yapacağım. Şu an bist konusunda bilgi sahibi değilim.

Murat_0673 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

dolar ıcın ne dersınız düşme veya düzeltme olurmu düşse bıraz hıc fena olmaz borc cok dolar

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bak bakalım elındekı kagıtlara onumuzdekı haftadan ıtıbaren neler yapıacak. ben olacakları cok ıyı goruyorumda sen haybeden sallayıp duruyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bana bak yazacagın bırsey varsa bana yazdın sana soylıyeceklerımı ben senın yuzune yazdım. hala dedıkodu yapmaya devam edıyorsun. sen susacakmısın. resmen beddua ettın bende yazdıkların kayıtlı. sen nankorsun. hemde beddua edecek kadar nankorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_0673 ()

Ben beddua etmem kardeşim benim kizdigim nokta en iyi ben bilirim teknik bende bilgi bende. benden iyisi yok dunyada konuşmalariyla bana aldirdigi hisseler alim noktalari tepe noktalari oldu ve elimde patladi hepsi en teknik sahibi adam borsanin geri vites yapacagini bilmezmi nerde bu bilgiler en iyi teknik sen karar ver bizim gibi acemi insanlara bu soylemler hata yaptiriyor..

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bol kazanclar kardesım. gumus cok yol gıdecek.

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Çok sağolun hocam Allah razı olsun sizi takip ediyorum şu an için dolarda beklemedeyim

1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sıkıntın olunca sorarsın. gumustedolarda platınde bıstte parıtede fark etmez. bol kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Full 7.22 den dolardayım hocam
Dolardan bir miktar çıkınca gümüş ve bistte alacağım.
Dolar 8.55 gördüğünde full çıkıp Euro ve Gümüş almadığıma pişman oldum.
Bu arada Bistte çok iyi getiri sağladı

1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sagolasın tesekurler. gumustemısın

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Anladım hocam çok teşekkürler bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

borsa tehlıkelı degıl asla kaybetmessın. bu yenı gırmıs dunyadan bır haber . bak almısoldugu kagıtlar bırı flaptı bak ne yaptı bugun otekıde cemastı usaktı onlarda toparlandı yakında kara gececek.

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Teşekkürler hocam ben bistte değilim ama Murat isimli arkadaşın beddua içerikli yorumlarını görünce bu kadar mı borsa tehlikeli diye düşünmeye başlamıştım

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

yazdıgın yazıaları hepsını bır bır buraya atacagım. sonrada sana konusacaklarım olacak. su konumda usakta flapta zarardan cıkıp kendılerını kurtardı. ve cokda guzel kar zamanları geldı. bu bır retalb kendını kurtarmaya gıdıyor oda yakında cok guzel kar getırecek bu. ıkı.

ıkı defada retalb dan guzel paralar kaldırdın sayemde bu uc. zaman sımdı benım kanusma zamanım. yazdıklarından utanman gerekır. cok yazık sen cok nankor bırısısın. bunu herkes bılsın.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

usakta flapta kara gectı daha bu baslangıc. ratlab da yukselmeler basladı devam edecek. sonra konusma vaktı bana gececek. umarımburaları terk edersın. yazdıkların kayıtlı hepsı. sız ınsan oglu nankorsunuz. karla cebe ınınce bızden ıyısı yok kagıtta bıraz sarkmalar olunca bızden kotusu yok. agza alınmıyacak kadar asaglamalar baslıyor. hadı buyur usak ve flapta toparlandı kurus zararın yok. sıra retalb da onuda onumuzdekı hafta yakından ızle. oda kara gecınce sana ayrı yazacaklarım olacak

0BeğenmedimŞikayet

Kry_Gnd ()

Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

5.81 dip yapmis 6 lara tasimis durumu pozitif sabirla bekle.

Kry_Gnd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kry_Gnd ()

Tahsin bey bir hdfgs yorumu yapabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

şizofren ()

Yanlış etiket yaptım k.b

0BeğenmedimŞikayet

şizofren ()

İhlas gazete yürür şuan çok ucuz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

dun thy ve pagasusu takipe alin dedim bak bugun pegasus neler yapti. thy da iyi.

0BeğenmedimŞikayet

AliKızılcahamam ()

Banada adese aldırdı hocam tam alma zamanı diye 2.92 de aldım 2.60 larda sürünüyor zararım 10 binden fazla bekleyecez artık yapacak bişey yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum