Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:25:19
EUR 34.8238 21:25:19
USD 32.3379 21:25:19
ALTIN ONS $2301.8900 21:25:19

Konu: ons altın beklentim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
kanalın dip seviyesinde 5. danganın sonu diye düşünüyorum.

Yorumlar (243)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

487 ortalamam var. Zaman sıkıntım yok biraz daha beklemelimiyim karar bana aittir. Yardımcı olursanız sevinirim. Paylaşımlarınız için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğlu_ ()

Volpann hocam, Slave hocam gibi sizinde öngörü, analiz ve grafikleriniz fevkalade ve çok kıymetli . Sizede çok teşekkür ederim. Allah 1 kazancınız bin etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

HDD7 ()

Grafik obo yapmasında :)

1BeğenmedimŞikayet

xray44 ()

Size like verdim ve takipe aldım sizde alın takipe ve Like verinniyi günler bol kazançlar efendim ::)

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Tesekkurler.
Sevgiler

xray44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xray44 ()

Bende size like veriyorum 3 adet sizde bana verin ve sizi takipe aliyorum sizde alın:))hayırlı gunler

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

geceugur ()

yine kar yazdı sana :)

Cankat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Like mi verdin.
Mobilim goremedim.
Bende sana verdim

1BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Eyv :)
Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

herkez kendi seçiminin sonucunu yaşar

Ş_yılmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Garamı olan zaten satmasın hemde asla hele hümüşe geceyim gibi hatta asla yapmasınşar. Benim dek kızdığım nokta uçuk noktlar söleyip insanları bu tepedelerden aşdırmak

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Elhamdulillah.
Ama sevinmedinmi simdi.
Gozlerime bak soyle :)
@Nurnasip sevinmistirrr

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

öyle hemen belli olmaz. 1 hafta bile sürebilir net sonuç. tabi ki an sonuç yarın belli olur. akşam haberler gelmeye başlar şuan adamlarda yeni sabah oluyor

heo_yekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

secim sonucu kacta belli oluyor

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

benim yanağımda herzaman bir tebessüm vardır gülleri soldurmayan mevlama şükürler olsun.. :)

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

volpann ()

öngörüleri ve fikirleri sonra zamanlarda 12 den vurmuş biri olarak ve çgecen seneden söylediklerimi 2. çeyrek için yorumlarımı 1. çeyrekten bilenler 3. çeyreğe şahit olan sizler. daha önce 2 hesap kapattım ikiside bir hayli takipci sayısına sahipti. istediğim takipçi sayısı değil dostluk fikir alış verişi ve kaliteli sohbet ortamında keyifli zaman geçirmek... zira gerek takipçinin gerekse likeların bir öneminin olmadığını eski takipçilerim bilirler arada bir reset attım. ki benim için önemli olmadığını bilsinler. ancak bu hesabımı kapatmayı düşünmüyorum bunun yerine bir süre ara vermek daha mantıklı geliyor. zira bunun nedeni ral hayatımda yoğun çalıştığım günler bu sene pandemiden dolayı sahne ve eğitim işlerim sıkıntılıolduğundan çok boş vaktim oldu. birilerine fayda sağlamaya çalıştım Allah için... değerli arkadaşlıkar dostluklar oluştu... hepinzden Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

@Nurnasip sen @volpann in ole dedigine bakma. Yanaklarinda guller acti :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

nasip diyelim

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Bende uygun durakta binmek istiyorum trene ama hep kaçıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yokkk oleee :))

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Sirf koltugum bos kalmasin diye. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum