Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 21:36:26
EUR 34.8411 21:36:26
USD 32.3416 21:36:26
ALTIN ONS $2297.9100 21:36:26

Konu: ons grafıgı - 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
21 gunluk ema ortalaması 1893,771 yanı ortalama Altın dayız
su ankı ons 1878, xx alt sınıra yakın.
bır altta 1868,74 ve dıpte 1848,8 var.
ancak 1881, xx -18891, xx ten sonra 1901, xx ana sınır rakamımız.
grafıkteı cızgılerden anlasılacagı gıbı altta gıdecegı yer az ıken
yukarı 1985,51 e kadar genıs ve acık alan var.
2072 onsu onumuzdekı 2-3 ay ıcınde test eder gorunuyor.

Ufak tefek (%2-3) asagı yukarı oynamalar olsada onu acık.3 kasım sonrası belkı belırsızlık nedenıyle bır sure asagı test etsede asıl yon ıyı gorunuyor.

YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR, risk kişilere aittir.

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1848 e kadar cekılme payı mevcut, daha oncekı yazısmalarımızda da soyledım kamıl altı bende gorunmuyor, yukarı alanı, asagı alanından cok. ama en dıp oraları gorme ıhtımalı azda olsa var tabı

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Benim dikkatimi ös çekti paritenin bu kadar düşmesine rağmen doların düşmesi hakkaten düşündürücü!

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hiç sorma. Bir söylüyorsak zaten onu içimizde kalıyor. En iyisi sen yazmamış ben de mesaj bana gelmemiş gibi yapalım:)))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

mantıklı olabılır ama ben dovız almam satmam tavsıye etem, karar sızın

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Doların düşmesi parite ile mi ilgili...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kardeşim eline saglık birde haftalık bak isdersen orda BB orta noktası 1893 civarı yarında o seviyenin altında kapatırsa hedefi ne olur peki?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

parıte kımsenın dıkkatını cekmıyor,1,19 lardan 1,16 lara geldı,

her sey yazılmıyor malesef bılıyosun

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Satmaya satamadim bakalim olmassa eklerim biraz daha oyle satarim nasip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sana yazdıgım senle kalsa, bellı ıyı bır arkadassın ama, burda yasanan seyler bunlar,
rakam vermem al- sat demem. hem yasal degıl hem etık degıl

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun. Dolar kafamı kurcalıyor. DXY habire yükseliyor. Bizde dolar azda olsa geri çekiliyor. Çaktırmadan Merkez fonlamaya geçti gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Başkan ben ağzımı açmam ne kıyameti. Olur mu öğle şey... Sen sadece satıyorum de isteyen satar isteyen tutar. Herkez kendi kararını alır. Sayende mis gibi yerden aldık. Mis gibi yerden satalım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

nasıpten ote yol yok kardesım, hayırlısı olsun, bı dahakıne alırsın ınsallah, daha buaraldayız ne tren bıter ne ıstasyon

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah hakanım yazıyorum dusmuyor sanırım sana, senın emeklerın odenmez cok emek verıyosun ınsanlara.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Ayni ben bereketini gor bende oyle yapicam

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Grafik için emeğine sağlık kardeşim. Sağol varol.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

rakam vermem, uc kurus ıustune atar kıyametler kopar. yeterlı dedıgınız yerden cıkıs yapılabılır, yada paylasımlarımda rakamlar olur kar satıslarının olacagı yerler

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Başkan satarken haber et gözümsün. Şu rakamda satıcam de gerisi bize kalsın

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

biliyorum hocam rakam vermezsiniz beklemedeyim buralarda olacağım inşallah en azından 2 sine kadar sıkayım dişimi iş güç iptal edeyim takipte olayım kaçırmamak dileğimle inşallah. aksi bir durum olduğunda paylaşımlar yaptığınızda okurum. sizlerin işleri nasıl keyfiniz sıhhatiniz?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

buralardan kar satısları gelebılır rakam vermem bılıyosun ama ızle alım satımın cok oldugu bır surecteyız, nerdeyse gunluk ıslme acıyorum

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

teşekkür ederim iyiyim. telefonum arızalı girmedim de elime geçecek para geç geçti derken üç gündür sessiz takipçiyim. bugün gümüşe niyetlendim ilk kez ama arızalı telefonla alım gerçekleştiremedim. biraz da gram alacağım dolar sanki riskli gibi. grafiklerinizi inceledim. alım için yeniden bir beklemeye girmeli miyim sizlerin düşüncesi ne yönde? her alttan alım yapacağım bunu biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

antepli27_27 ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın kardesım sen nasılsın uzun zamandır gorusemedık

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

selamlar hocam nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım, haklı soze ne denır.

antepli27_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antepli27_27 ()

Haklisiniz hocam aslinda sebeb şu meyve veren ağaç taşlanir derler ya o şekilde işte. Karakter olarak her zaman o insanları görmeye devam edicez. Siz de bilirsiniz ki güzel olan Allah rızası yoksa insan rizasi için olsaydi birşey yapilmazdi.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

estagfurullah kardesım,
ALLAH hakkımızda hayırlı olanı nasıp etsın,

yıldız gızlıyoruz kı kımse ondan etkılenmesın, yorum tutarlılıgına ve bılgıye baksın dıye ama bazen cok mutavezılık bılmeyenden akıl almayı ve asagılanmayı getırıyor, üzücü yonu bu
kaldı kı burda bır cıkarımız yok, maaslı elaman degılız, tek beklentımız var oda bazen olmuyor, o kadar emege karsı dua cok goruluyor,

saygılar

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

antepli27_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antepli27_27 ()

Saygıyı fazlasiyla hak ediyosunuz hocam. Rabbim işinizi rast getirsin hayırlısıyla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum