Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:37:14
EUR 34.7748 07:37:14
USD 32.4684 07:37:14
ALTIN ONS $2337.9850 07:37:14

Konu: gü- müş bayrak formasyonumuz frından yeni çıktı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
geçen hafta gram da verdiğimiz bayrak formasyonumuz çalıştı dostlar bu grafikte gü_müş formasyonumuz oluştu üst çizgi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış bizi dirğin boyu kadar yükselişe götürecektir. diye düşünüyorum. üst direnç destek orta destek ve alt destek seviyeleri grafikte verilmiştir. destekler kademli alım yerlerimdir. 7.1 formasyonun tamamlandığı en yüksek direnç. olacaktır. burada yeni formasyon ve grafik ve yeni yorum hasıl oacaktır. üst çizginin Altın da kaldığı sürece formasyon direnç seviyesine gitmeyecektir.yatırım tavsiyesi değil ön görümdür çalışma fikir alış verişi içindir. bu formasyonu yetiri kadar beğeni alması dahilinde güncel 4 saatlik kapanışlarla takip edip formasyon hakkında gramda olduğu gibi fikir düşünce beyan edebilirim. göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca teşekkürederim

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

şu an nerde değerlendirosunuz peki?

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sivasli_058 ()

Abi sen gramda guzelsin bosver doları:)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

evet gümüş yatırımcısı olsam oradan %50 lik tl yatımıma girerdim daha altı gelmesi durumunda %50 pozisyonumla kademeli girş yapabilirdim ancak gümüş yatırımcısı değilim 10 gündür. nedenine gelince rasyodur 2 hafta önce rasyo ile ilgili grafik ve düşüncemi paylaşmıştım rasyo ile ilgili çalışma talebi olursa yeterince rasyo çalışması yapabilirim

hellokitty için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

~~~ETZEL~~~ ()

Hocam grafikten ziyade mb müdahale konusunda ne düşünüyorsunuz yıl sonuna kadar faiz geleceğini düşünmüyorum ben ama sizin görüşünüz ne

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bayrağı oluşturan çizgiler bir direk var birde bayrağın üst ve alt çizgisi bayrak görselini oluşturan üst çizgi 6.35 seviyesi üzeri bu anlatımlarım ve açıklamalarımla öğrenebilirsiniz

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

6.15 gelse girilir

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

teşvik gelse bu rakamlar hayal çoşar tüm emtialat

Krosske için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetshn ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dolar için grafik yeteri kadar talep oluşursa bunun için çalışma yapabilirim

Mehmetshn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Kardeş eline sağlık.
Üst çizgi üzerinde derken hangi rakam biz grafik okumayı bilmiyoruz maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

6 gelse iyi bir takviye yaparım. Teşvik paketi gelirse her şey değişir

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetshn ()

Dolarda bu hafta öngörünüz nedir bol kazançlar olsun

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

grafikte orta destek ve alt destek rakamlarını belirttim. kardeşim. tabi gelecek diye bir kaide yok ancak gelirse benim alım yerlerimdir. kademel olarak

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

ben de 6 civarı bekliyorım

Krosske için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

6.2 bence ama göremedim. En düşük 6.22 yakaladım

1BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

gümüş alım fırsatı nedir sizce?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum