Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 10:41:08
EUR 34.8017 10:41:08
USD 32.5997 10:41:08
ALTIN ONS $2388.4750 10:41:08

Konu: gü- müş bayrak formasyonumuz frından yeni çıktı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
geçen hafta gram da verdiğimiz bayrak formasyonumuz çalıştı dostlar bu grafikte gü_müş formasyonumuz oluştu üst çizgi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış bizi dirğin boyu kadar yükselişe götürecektir. diye düşünüyorum. üst direnç destek orta destek ve alt destek seviyeleri grafikte verilmiştir. destekler kademli alım yerlerimdir. 7.1 formasyonun tamamlandığı en yüksek direnç. olacaktır. burada yeni formasyon ve grafik ve yeni yorum hasıl oacaktır. üst çizginin Altın da kaldığı sürece formasyon direnç seviyesine gitmeyecektir.yatırım tavsiyesi değil ön görümdür çalışma fikir alış verişi içindir. bu formasyonu yetiri kadar beğeni alması dahilinde güncel 4 saatlik kapanışlarla takip edip formasyon hakkında gramda olduğu gibi fikir düşünce beyan edebilirim. göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca teşekkürederim

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Siz yazın hocam

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Üzüldüm hocam dediğiniz gibi sağlık olsun. Yapacak birşey yok ama tuhaf yani herkesin kişiseline yazdığı bilgiler görülüyor normalde.

Umut_digorlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Sağlık olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Ama hocam benim kişiselimde nasıl olur anlamadım sizin kişisellere bakıyorum standart yazı var boş yani

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Ben görüyorum hocam:)
Tuhaflık sistemde hocam

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam bende mi tuhaflık var ne sizde ne kendimde kişisel yazılar diyorsunuz değil mi ikisinide boş görüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Kişiselinize pardon sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Siz yazın profilinize ben göreyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Okumadınız mı hocam
Ben görebiliyorum ama

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Umut hocam olmamış bilginiz olsun

0BeğenmedimŞikayet

Vedmania ()

Abla tlde kaldık ne yapsak

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Alla alla orada da çıkmamış hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Tamamdır bakayım tekrar çok teşekkür ederim. Aminn sizinde bereketli kazançlarınız olsun. Sevgi ve saygılar benden Umut hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Ben kişisellerimden yazdım sana hocam

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Çıkmıyor bir kaç mesajda size gelmemiş profilimden bakarmısınız umut hocam @Umut_digorlu

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Kişisellerimde var hocam
Burda çoğu mesaj düşmüyor
Saygılar hocam
Tekrardan bereketli kazançlarınız olsun inşallh

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Mesaj yine çıkmadı galiba umut hocam. Alt yorum gelmiş miydi? @Umut_digorlu

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Allah razı olsun, sizde hocam hep gülün inşallah:)) tamamdır umut hocam tekrar teşekkür ederim. Allaha emanet ol.

1BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Hocam ben profilimde paylaşırım
Size bilgi veririm

1BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Hep gülün inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

:))) güldürdünüz beni, doğru söylüyorsunuz. Şimdi şöyle planlasam, 6.37 için sizde öyle diyince onları bekletmeye alayım diğer paranın yarısıyla destek direnç takiple bakayım kalan çeyrek parça tl de bırakayım diye düşündüm peki bu şekilde doğru hareket olurmu sizce.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Zaman konusu şöyle hocam bu para bir ev yatırımı param yani yıl sonuna kadar bekleme planım var daha fazlasını beklemek beni sıkıntıya sokar.

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

6.37 çok yüksek değil hocam
Zaman sıkıntınız yoksa
6.37 gelse de alsam yeri olabilir
Bi düşünün :)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Hocam Vallah size özel eğitim gerekiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Şuanlık durumum olarak elimde yarısıyla 6.37 cıvarı girdiğim gümüş var ama yüksek giriş işte yarısı öyle tl de

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Geldi hocam geldi:) esas benim mektub olmuş. :)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim bol kazanççlar

Mekanik06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekanik06 ()

teşekkür ediyorum hocam iyi çalışmalar :)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Benim mektup şeklinde yazdığım geldi mi size hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

her 4 saatte bir yeni mum oluşur ben bu mumlar oluştuktan sonra gramda olduğu gibi gm s dede paylaşacağum yada bir grafik açarak gram altın da 4 saatlikleri kendiniz izleyebilirsiniz

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum