Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 22:37:23
EUR 34.7934 22:37:23
USD 32.5876 22:37:23
ALTIN ONS $2392.2550 22:37:23

Konu: gü- müş bayrak formasyonumuz frından yeni çıktı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
geçen hafta gram da verdiğimiz bayrak formasyonumuz çalıştı dostlar bu grafikte gü_müş formasyonumuz oluştu üst çizgi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış bizi dirğin boyu kadar yükselişe götürecektir. diye düşünüyorum. üst direnç destek orta destek ve alt destek seviyeleri grafikte verilmiştir. destekler kademli alım yerlerimdir. 7.1 formasyonun tamamlandığı en yüksek direnç. olacaktır. burada yeni formasyon ve grafik ve yeni yorum hasıl oacaktır. üst çizginin Altın da kaldığı sürece formasyon direnç seviyesine gitmeyecektir.yatırım tavsiyesi değil ön görümdür çalışma fikir alış verişi içindir. bu formasyonu yetiri kadar beğeni alması dahilinde güncel 4 saatlik kapanışlarla takip edip formasyon hakkında gramda olduğu gibi fikir düşünce beyan edebilirim. göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca teşekkürederim

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

tabiki herkezi bir çalışması hedefi vardır. hedefinize ulaşmanızı canı gönüden temenni ediyorum bol kazançlar

Mekanik06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Onu anladım da 35 üstü dört saat nasıl anliycam hocam :)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

paylaştım grafik herşeyi anlatıyor yorumladımda aynı zamanda

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekanik06 ()

ben buradan %15 düşmeden almam..

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Elhamdulillah hocam
İyi diyelim ki
RABBİM iyi etsin

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Dört saat kapanış olup olmadığını da yazarmisiniz hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Sinir oldum gitmiyor mesaj ısrarla göndericem alt yorumu :)) @Umut_digorlu

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dün paylaştığımız bu grafik için ne demiştik 6.35 üzzeri 4 saatlik kapanışlar gelmesi gerekiyor demiştik altında çok güzel çalışan bayrak formasyonumuzun gümüş içinde oluştuğunu takip ettiğimizi söylemiştim peki 6.35 şan gm- s makalım şimdi nasıl bir yorumlayalım mı

https://altin.in/fiyat/gumus

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Ooo umut olacaktı:) nasılsın doktorcum:)

Umut_digorlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam bu alt yorumu size bir türlü ulaştıramadım sayfaya düşmedi :) @Umut_digorlu

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Günaydınlar
Oto umut mu?

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Alt yorum geldimi @Umut_digorlu

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Oto umut hocam günaydınlar

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Buyrun umut hocam mesajınızın bildirimi gelmemiş tesadüf gördüm.

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Hocam bişey soracam size:)
Mahsuru yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Öylemi... tam üstüne bastım yani:) tamam umut hocam izleyeyim ne olacak bakayım.

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Şu an tam dirençteyiz:):)
6.39 ( Kars kalesi gibi)
4h üstünde kalırsak
Biraz daha yolumuz var

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Umut hocam günaydın şuan destek ve direnç kac acaba?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

geleceğinize eminim. ben teşekkürederim, hayırlı geceler kardeşim

YAKIN_BATI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@volpann
Emeğinize sağlık...
7,1 inşallah:)
Zamanlama olarak kasım ayı mı? ...

0BeğenmedimŞikayet

YAKIN_BATI ()

Teşekkür ederim söylediğiniz çıkarsa tebrik için gelirim buraya hayırlı geceler :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

size katılabilirdim ancak pandemide basılan trilyonlarca do- lar olmasaydı bol şans dilerim ve hayırlı kazançlar

YAKIN_BATI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YAKIN_BATI ()

Benim şahsi beklentim altın ons ve gümüş onsun aşağı çekilmesi. Gümüş için 21 belki 19 dolar civarı sert bir kırılım bekliyorum. Mart ayindaki gibi bir çakılma olacağını oradan 30 dolara gidecegini düşünüyorum. Muhtemelen bir hafta içinde yön belli olacak. O zaman göreceğiz aşağı mi yukarı mı gidecegini. O sebeple size katilamayacagim. Ama ne olacağını zaman gösterecek tabi ki. Grafik için teşekkürler. Emekleriniz zayi olmaz inşallah. Hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Merhabalar

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Hemşehrim merhaba

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Merhaba grafikteki 6.35 i kırmış oldumu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

~~~ETZEL~~~ ()

Teşekkürler hocam Evet bencede faiz artırsaydı millet alttan toplayıp yine aynısı olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bunun için bir çalışma yapmadım önceki düşüncelerimi korumaktayım geçmiş yorumlarımdan grafikten rasyoya bakabilirsiniz.

hellokitty için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dolar dünyada değer kazanırken bizim mb miz küresel yükselişin önüne geçip bunu durduracak değil. mb do- lar endeksi düşerken bizde tl değer kaybediyorsa mudahale edebilir. faiz ile en fazla 0,60 gelebileceği ön görmüştüm. ve gelmemesini umut etmitim nitekim öylede oldu. faiz gelmesini istemem bu swap hareketlerini başlatır ancak ülke içine giren dövizle o dovizin eflasyonunu bize ödetir. biz kendi eflasyonumuza dayanırsak yeter. mb bence çok doğru bir karar aldı.

~~~ETZEL~~~ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum