Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 07:17:14
EUR 34.7446 07:17:14
USD 32.4632 07:17:14
ALTIN ONS $2327.8150 07:17:14

Konu: 66 vip gumus/TL

⭐⭐66vip ()
Gümüş

4 Dalga sonuna gelmış,
Herkes kendı rıskını alır, yatırım tavsıyesı degıldır.

SAYGILAR...

Yorumlar (93)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mevoo ()

@66vip selamın Aleyküm abi hayırlı günler. Gümüş alımı konusunda ne söylersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip kademe Alımları için yerler 6.15- , 6,10 , 6,00 , 5,95 gibi rakamlar çok düşük müdür? veya destek noktalarına göre siz kademe alım yerleri yazabilirmisiniz..

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Alt destek 5.80 mi abi?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Son dalga sonraki beklentiniz nedir?

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt destegı test etmek zorunda degıl, o rakama dogru bır cekılme olabılır, zaten dunden berı 200 bazın bır kısmını fıyatlamıs gorunuyor, faız oranına baglı olarak alt destege dogru gelır anlamındadır grafık, nerden doner bılınmez usd ve ons a baglı olarak

Kamurann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@66vip 4. dalga mutlaka alt bandını test edecek diye bir şart var mı? Diğer bir sorumda faiz kararının önceden fiyatlandığını düşünürsek gümüşün olası gelebileceği bant aralığı nedir? YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Sevdiğim bir abimdir ondan hocam burdaki yazılanlara göre yatırım yapma sende... bol kazançlar

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

her cümlenin sonuna ytd yazınca iş bitiyormu sizce... " 5.80 gelse iyi, 5.40 lara kadar düşerse ne demek... gibi cümleler okuyanlarda ne yapar düşünebiliyormusunuz... ne gereği var... bunu okuyanlar paniklemezmi... hem onasöylemişim... siz niye araya giriyorsunuz

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam Günaydın
Bir durum değerlendirmesi yapabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hasaltınal ()

Latife yaptım kardeşim bozarmıyım ben hiç..

okan9806 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mevoo ()

Emeğe teşekkür...

1BeğenmedimŞikayet

karmafelsefesi86 ()

Bende kisa. ve net. konusayim bu belirsiz piyasada heran herdey her yer gelir bunuda gumus bize cokkez gosterdi

Hasaltınal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

inşallah dediğiniz gibi olur ama yıllardır gümüş al sat yapan biri olarak kesin konuşmayın derim zamanında 2 tl den alıp 1 tl ye yakın terse kaldıgımı bilirim gümüş ün hareketleri sert dir ne yapacagı belli olmaz )

0BeğenmedimŞikayet

Hasaltınal ()

Kısa ve net bir cvp yazacağım size.. 1 liralık düşüş beklemeyin artık. Ytd..

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

illa çıkacak orası kesin ama şuan ki tepkiler düşüş trendindeki tepkiler gümüş güçlü olsa şimdiye 7 üstüne atmıştı mantıken düşünüyom çıkacak olan gümüşü bu fiyatlardan bu kadar alıma fırsat vermezlerdi genelde yüksek çıkışları yüksek düşüşlerden sonra oluyo 29 doları görmeden önceki 10 dolar düşüşü hatırla yine aynı oyun dönerse çoğu arkadaş üzülür ben kimseyede satın demedim yakınımdaki arkdaşlara bile sattırmadım 2 aydır bekleyen var zamanında varsa bekle diyom düşerse ilave yap gümüş öyle veya böyle 50 doları görecek sabırlı olanlar kazanacak

0BeğenmedimŞikayet

Hasaltınal ()

Kasıma kadar ve kasım ayında dahil ufak düşüşler olabilir ama yön yukarı.. Ytd.. Görünen köyde kılavuz istemez.. Düşecek diye diye millete satırdınız.. 5.50den beri... Sonuç ortada..

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

bence şuan beklentiyi fiyatladı dolar daha altı için 400 puana yakın artış yapmamalılar o zman 7 50 lere kadar gidebilir ters köşe yapıp hiç arttırmazlarsa o zman kayış kopar cuma kapanışa kadar 8 i test ederiz

cagatayonur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cagatayonur ()

Dolar 7,70 belki diğer sıkılaştırma tedbirleri ile 7,50 lere gelir mi ki

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

niye sizin iradeniz yokmu al desem alcakmısınız arkdaşın grafiği yorumladım tutarsa 5 20 lere kadar yolu var bir önceki düşüşteki hacmi gözlemle sende orayı bulucan ; ) benim elimde de gümüş var faiz kararına kadar beklicem karara göre elimden çıkarabilirim dolar dahada gevşeyebilir ons larda düşerse çok kötü terse kalırız

0BeğenmedimŞikayet

okan9806 ()

kimseye göre işlem yapmayın üzülürsünüz

0BeğenmedimŞikayet

Hasaltınal ()

Bak bozuyorum gümüşleri çok kesin konuştun şimdi seni görüp zararkes yapanların vebali boynuna bilesin..

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Gecende hasaltın 64500 aLdırdı millete ve burdan aLan yarın bana dua eder diyodu ama GeLgörki adamda yüz yok

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan02 ()

Yok canım 2.20

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Bitmiyen kim siz benim hangi yorumumda ucacak kacacak veya 4ler 5 ler gelecek gordunuzki oyle bir yorum yapiyorsunuz

bmks021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Adam grafik atmış onun yorumluyor neden bunkadar takıldın ytd yazmış sonuna?

0BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

önce fitili ateşleyip, sonra böyle deyince kurtuluyorsunuz değilmi... ne güzel...

Xpress için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Ben demiyorum grafik diyor bak gelmezse bana saldirmayin :)))

Ferit6336 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bmks021 ()

Bi bitmediniz

0BeğenmedimŞikayet

Ferit6336 ()

ne güzel şeyler söylüyorsun öyle. insanın iştahı açılıyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum