Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:58:05
EUR 34.9058 02:58:05
USD 32.5403 02:58:05
ALTIN ONS $2330.8600 02:58:05

Konu: @Math42 saatlik destek noktası 2.28

Bu rakam Altın da kapatırsa gunu saatlik destek kırılmış olacak bugün ve ben satarım haberin olsun günlük ye hiç bir sıkıntısı olmamasına rağmen ytd ne

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Amin teşekkür ler duaya ihtiyaç vardır herdaim dua alınır

Math42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Teşekkürler abi her sorduğumda cevap verdin, destek oldun herşey için Allah razı olsun. Bol kazanç nasip etsin inşallah.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Hayırlı olsun Allah kazancını daim etsin inşallah:)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Hocam ben yeniyim öğrenmeye çalışıyorum yardımlarınızı eksik etmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben onu yazdigimda 2 kusur liraydı ve aldırmaz heralde ama hala ucuz

ASAFRONİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Hocam aksgy hakkind ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dzgyo vardı biraz kardaydi sattım yukselmedi onun yerine gsdhol az miktar avgyo bir miktar gerisine ful hdfgs alınmıştır 6.04. Den hayırlı olsun alırım :)) ortaklar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Daha yolu var onun şuan bölünmeyi fiyatladi kardeşim polhoda düşeni kaldırdı sıkıntı yapma

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

2.34 direnç demiştim grafiğe bak hedefi yukarilar geri gelmeler aldatmasın

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Sizin vesilenizle girmiştim bu hisseyede abi girdiğim miktara göre bi haftada kar güzel benim için. Teşekkür ederim Allah razı olsun. 2,06 dan girmiştim devamı gelir mi yoksa riskli midir? Var mı bi tahmininiz tabi ytd olmadan:)

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Abi t. Finans bankasıyla çalışıyo bu banka biliyosundur. Bazen de al sat yaptığım hisseleri az karla da olsa satıp tfx üzerinden gümüş alıyorum. Başka kuruma geçince bu sefer gümüş alamam. Benim için vade sorun değil yeterki hedef gelecek olsun. Siz çıksanız da ben uşakta beklicem ha endeks düşerde daha da düşerse kısmet derim abi sonuçta kendim karar veriyorum zararına da satmam kar edene kadar beklerim inşallah. Bide uşakta kar açıklamasını bekliyorum demiştiniz ya onu herkes bildiği için şimdiden fiyatlamış olabilir mi? 1,67 den çıktı ancak buraya kadardı diye düşünebilir miyiz? Yada karın fiyatlamasını kasım- aralık gibi mi yapar?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Cemas kafa attı zirveye

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yazdimya ara görüş arama motoruna goggle numarası var ara oradan onlar yoendiriyir seni

fırsatçı34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

BAŞKA güvenilir aracı kuruma nasıl geçicem şuan tfx kullanıyorum çok kesiyor

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kaç gündür takıldı kaldı buraya yardiracak ama nezaman nereye kadar sıkıştı iyice buraya

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Profilimden grafikler bolunmunde var hocam hedefin hedefi oradan bakabilirsiniz rakam yazınca tepki oluyor ytd

Dalrs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Hdfgs de hedef ne üstad sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aracı kurumunu değiştir melela benim info yu veya osmen i ara hesap açtır ben osmen kullaniyorum ve aracı kuruma 10. Bin tlde sadece 4 lira ödüyorum alım satımda sizinki yüksek

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Tamam abi sağolasın ben uzun vade beklicem artık benim aracı kurumda hdfgs yok satsam da alamam onu. İnşallah beklediğiniz hedef gelirse bana yeten bi kar olur bu sermaye ile bu kadar yani:) az az da başka hisseler var onlarla al sat yaparım

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hayırlı olsun

Bozoklu66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smslu ()

hayırlı olsun. bendede var keşke cuma biraz daha alsaymışım

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

1,700 lot hdfgs 6,02 alındı hayırlı olur inşallah @Alton

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

A. selam bu arada

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Kardeşim marka hakkında düşüncelerin nedir

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sermaye artırımı ve kar etkisi %25

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hdfgs grafikte var hedef bakiver hocam grafikler bölümünden akenerji müsait olunca bakayım hocam

0BeğenmedimŞikayet

fırsatçı34 ()

dostum sa akenerji hakkında görüşün varmı birde hdfsgy hedef kaç burdan alsak

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

bntas almadık tavan oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sabır eden kazanır benim gibi sabirsizlar değil

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

sabırla bekleyeceğiz ... ! @Alton

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum