Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:46:18
EUR 34.8238 03:46:18
USD 32.3379 03:46:18
ALTIN ONS $2301.8900 03:46:18

Konu: 66vip risk herkese ait

⭐⭐66vip ()
Gümüş

GRAFIKLER ICINDE ACIK- LAYICI BIL- GILER MEVCUTTUR,

Abd se- cim ler- ine kadar yükselemeyen bir emtia ile karşı kar- sıyayız, YUKARI gitmek isteyen ancak gidişi ertelenen emtia mevcut jeo po- li- tik gündem teş- vik, pake- ti belir- siz- ligi, Bas- kan- lık se- ci- mi belir- siz- ligi yükseliş onun- dekı du- var olarak gorunuyor.

3 Kasım sonrası yuk- se- lış ongoru- yorum ancak bundan once o zamana kadar mavi kanal alt çizgisine kadar (MAVİ DÜŞÜŞ KANALI İÇİNDE- GÜMÜŞ 6.21 ALTI- GRAM 485 ALTI) o aralıkta alım fır- sat- ları sayıla- bılecek geri çekilmeler olabılır ve bunlar alım fırsatı olarak degerl- endırıle- bılır.

Yani gr Altın da usd ve ons aya- gına da baglı olmak sar- tı ile 470 lere dogru bır cekılme yasana- bılır,

Gümüş tl de de aynı sekılde mavı kanal alt bandına kadar yani 5,593 lere dogru bır cekılme yasana- bılır.Bu sadece gaz re- zer- vi yada faiz indirimi ile ilgili degil abd belir- sizligi sebeiyledir.
Bu her ıkı emtıa da cekıl- meler 3 kasım sonrası ıcın yukselme bekledıgımden alım fırsatı olarak degerlen- dırebılır.Bu rakamlar illa gorulecek degıldır ancak bu rakamlara dogru o aralıklarda olma ıhtımalı yuksektır.

Genel anlamda onunun acık oldugunu ve her gerı cekıl- menın alım fırsatı olarak deger- len- dırılmesı gerektıgını dusunuyorum.

Rakamları ve hangı kanal ıcınde oldu- gumuzu grafıkten ara ara takıp edıp alım- satım yada bekleme yonundekı karar- larımını bu grafıklerden takıp edebılır- sınız.

Grafıkler temel ana- lız- ler, ver- ıler, haber akıs- ları dun- ya gun- demı vs baz alınarak teknıge doku- lmustur.Önu- muz- dekı 2 hafta ıcın son alım fırsatları olarak on- goruyor ve elınız- dekı emtıaya sahıp cıkmanızı mumkunse dususlerı alım fırsatı olarak degerlend- ırmenız uygun ola- bılır dıye dusun- uyorum.
Za- rar- kes , zararına satıs ta- vsıye etmem ancak, alım ımkanı olanlar ek yapa- bılır.

Yatırım tav- sıyesı degıl- dır, sahsı hareket planım ve öngo- rumdur.

SAYGILARIMLA...

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma ek

6,21 kalıcı olmazsa solugu 6,14 te alırız

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam 6.21 üzeri çıkalı kaç dakika oldu görebiliyormusunuz.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

GUMUS TL DE
6.21 onemlı ana dırenc ustunde kalıcılık (min 4h) bızı 6,25 e goturur

6,25 cok dırenclı degıldır 1h bıle ustunde kalıcı olunması 6,31 saglam dırence goturur,

sayet pivot olma ıhtımalı yok ıse usd destegı vs 6,49 ana dırenctır kı asılması PİVOT demektır.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Surhay kastettıgım grafık alt yorumda.

0BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

Grafiğe göre bitmedi

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Bize laf değil sizin gibi üstadların verdiği rakamlar(destek- direnç) lazım ustad.. Teşekkürler grafikler için

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Kurunun yanında yaşta yanıyor misali:(

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

ben gidiyomm biri bişe derse tencereyle vur kafasına :::))

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Ya ama ne olur ya size şu an daha ihtiyaç var siz izliyosunuz ordan oldumu yani :( başka insanlar yüzünden bizi niye mahrum ediyorsunuz tecrübelerinizden bizim ne suçumuz var :(

0BeğenmedimŞikayet

Jokerlice ()

Buradan sonra yol nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sadece laf eden ve teknıgı kucumseyen masalcılara grafıgın teknıgın calısygını gostermek ıcın gırdım, izliyorum ısardan

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Bazen grafikteki rakamları unutuyoruz sen tekrar yazsan bizi uyarsan şuradan dönebilir şurdan çıkabilir gibi. Biliyorum sana ters ama idare et bizide

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Elinize sağlık sizi aramızda gördüğümüze çok sevindik hayırlı kandiller :)

0BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

Tamamdir abi anladim tsk. ler
Sizinde kandiliniz mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Büyük adamsın başkan. Teşekkürler. siteye küsmek yok paylaşıma devam. Kuzuları kurtlara emanet etmemen dileklerimle hayırlı kandiller

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam sende sağol hayırlı kandiller.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@çekirdek22
@Tigerrr
Alt grafıge bak yorumları oku.

Küçük sapmalarla saat gibi çalıştı grafik, bununla hareket eden 6,49 da donecegını gormus - altta da en dıp rakamı usttede tavanı yakalmıstır.
tum detaylar vardı garfıkte, hala calsıyor

KANDILINIZ MUBAREK OLSUN SIZIN NEZDINIZDE TUM ALTIN IN ALILESININ.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam tekrar emeğinize saglik demekten başka birşey gelmiyor elimizden grafik yanılsa bile bu değişmez elinize emeğinize saglik Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

bozyasar ()

Super analiz!

0BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

6 altini bekliyorum abi iyi mi yqpiyorum bilmiyorum

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Tigerrr
Alt grafıge bak yorumları oku.

Küçük sapmalarla saat gibi çalıştı grafik, bununla hareket eden 6,49 da donecegını gormus - altta da en dıp rakamı usttede tavanı yakalmıstır.

Teknık, haber verı akısı ıle harmanlanıp yapılırsa yanılmaz,

Zirveden aldıranlar bu gece rahat uyusun, uyuyabılırse...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Su durumda net konusmak mumkun deıl, dedıgınızın calısma ıhtımalıde var ama yerını koruması zor gorunuyor, zor yada ımkansız bu pıyasda yok, olmaz denılen her rakamı gorduk

Alaaddin26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alaaddin26 ()

@66vip hocam globalde usd düşüş yönünde daha doğrusu avro, sterlin paritelerine bakıldığında usd daha stabil güçlü tutmaya çalışıyor. yani türkiye mb bankası agresif davranır ciddi faiz arttırımına giderse usd düşüş yönlü hareket ettirecek. peki gms onsa ne derecede etki eder?
usd ile gms ons ters kolaresyona sahip diye biliyorum. Globelde yani genel anlamda ons yerini koruyamaz mı? Bilginizi alma amaçlı soruyorum hocam. Bol kazançlar. Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Hocam faiz kararından sonraki öngörünüz nedir düşüş/yükseliş?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sadece ons a bakmak dogru sonuc vermeyebılır, usd ayagı var bırı dıgerıne ters hareket edıyor, sayet ıkısı bır hareket ederse ons hesabı yapılabılır, kısaca soyle dıyeyım daha oncekı egıtım garfıgı dıye paylastıgım grafıkte de gorunuyor 6,21 karar yerıdır.

Alt yorum

@42hakan42

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Eyvallah ustad.. gümüş ons gene tehlikeli sularda geziyor. Acaba usd de bekleyip gümüş onsun daha aşağılara gitmesini mi bekl3sem mantikli midir sizce?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum