Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 12:02:33
EUR 34.9577 12:02:33
USD 32.5234 12:02:33
ALTIN ONS $2327.1750 12:02:33

Konu: 66vip risk herkese ait

⭐⭐66vip ()
Gümüş

GRAFIKLER ICINDE ACIK- LAYICI BIL- GILER MEVCUTTUR,

Abd se- cim ler- ine kadar yükselemeyen bir emtia ile karşı kar- sıyayız, YUKARI gitmek isteyen ancak gidişi ertelenen emtia mevcut jeo po- li- tik gündem teş- vik, pake- ti belir- siz- ligi, Bas- kan- lık se- ci- mi belir- siz- ligi yükseliş onun- dekı du- var olarak gorunuyor.

3 Kasım sonrası yuk- se- lış ongoru- yorum ancak bundan once o zamana kadar mavi kanal alt çizgisine kadar (MAVİ DÜŞÜŞ KANALI İÇİNDE- GÜMÜŞ 6.21 ALTI- GRAM 485 ALTI) o aralıkta alım fır- sat- ları sayıla- bılecek geri çekilmeler olabılır ve bunlar alım fırsatı olarak degerl- endırıle- bılır.

Yani gr Altın da usd ve ons aya- gına da baglı olmak sar- tı ile 470 lere dogru bır cekılme yasana- bılır,

Gümüş tl de de aynı sekılde mavı kanal alt bandına kadar yani 5,593 lere dogru bır cekılme yasana- bılır.Bu sadece gaz re- zer- vi yada faiz indirimi ile ilgili degil abd belir- sizligi sebeiyledir.
Bu her ıkı emtıa da cekıl- meler 3 kasım sonrası ıcın yukselme bekledıgımden alım fırsatı olarak degerlen- dırebılır.Bu rakamlar illa gorulecek degıldır ancak bu rakamlara dogru o aralıklarda olma ıhtımalı yuksektır.

Genel anlamda onunun acık oldugunu ve her gerı cekıl- menın alım fırsatı olarak deger- len- dırılmesı gerektıgını dusunuyorum.

Rakamları ve hangı kanal ıcınde oldu- gumuzu grafıkten ara ara takıp edıp alım- satım yada bekleme yonundekı karar- larımını bu grafıklerden takıp edebılır- sınız.

Grafıkler temel ana- lız- ler, ver- ıler, haber akıs- ları dun- ya gun- demı vs baz alınarak teknıge doku- lmustur.Önu- muz- dekı 2 hafta ıcın son alım fırsatları olarak on- goruyor ve elınız- dekı emtıaya sahıp cıkmanızı mumkunse dususlerı alım fırsatı olarak degerlend- ırmenız uygun ola- bılır dıye dusun- uyorum.
Za- rar- kes , zararına satıs ta- vsıye etmem ancak, alım ımkanı olanlar ek yapa- bılır.

Yatırım tav- sıyesı degıl- dır, sahsı hareket planım ve öngo- rumdur.

SAYGILARIMLA...

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Evet yazmış

hrn6789 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hrn6789 ()

5,593 yazmışsınız oradan söyledim

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sanırım oyle, klavye hatası yapmıs olmalı.

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

5.93 yazmak istemiştir. Mavi alt çizgi 5.93

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

5,59 nerden buldunuz grafıkte,6,21 ara ve asıl ana dırenc ana rakam oldu, altına sarkmalar parcalı alım ıcın kullanılabılır grafıge gore

hrn6789 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Vesile olduklariniza dua aldiklariniza bakın kendinizi yipratmayin diğerlerini direk engelleyin anlamadilarsa anlamayacaklardır zaten

0BeğenmedimŞikayet

HammerSickle ()

Bahsettiğiniz 23.10 direnç değil destek olmalı eğer gözünüzde 23.10 direnç ise hedefinizde sanırım 22.80 , 22.50 destekler olmalı dolara bir müdahale gelmediği sürece hedef gözetlediğiniz desteklerinizin gelme olasılı azdır ayrıca lütfen 66vip hocamızla uğraşmaktan vazgeçin

mrerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hrn6789 ()

Gümüşü kaçtan almak gerekir sizce. 5,59 mu bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

@66vip siz eldeki verileri grafiğe işliyor ve ona göre yorum yapıyırsunuz. Yanılabilirsiniz de gayet normal. Bazen olağanüstü durumlar oluyor grafikler işlemiyor. Sizin o attığınız grafiğin fotosunu kaydetmiştim. Gayet başarılı bir grafik çizmişsiniz tebrikler. Kim ne derse desin takmayınız. Canınızı sıkanı engelleyin gitsin.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

anlamadım kı sebep yokken ıftıra ettı, kandıl gecesı, anlayamıyorum, prım ıcın saldıran saldırana, hemde ALLAH ıcın yaptıgımız ıs ıcın , vallahı anlayamıyorum

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Aldırmayın abi basın konfor tuşuna gitsin. Bu tarz yorumlara cevap verme nezaketi bile göstermeyin lütfen. Siteye üyeliğimden beri takip ediyorum tanıyorum sizi yeterince.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Y ALLAH askına cıkamrımız nedır, paramı alıyoruz, sitenın maaslı calısanımıyız, yıldız vs zaten bos ıs hemde olanıda saklamısım ınsanlar yıldızdan etkılenmesın yorum tutarlılıgına baksın dıye. ALLAH rızası ıcın yaptıgımız ıse dua ıle karsılık verılecegıne ıftıra sacma yorumlara maruz kalıyoruz. yazmayım dıyorum yorum yapmıyorum, dunden zırveden al yazanları gordum, yazmamama kararı almısken uyardım zırveden alınmaz dıye uzunca bır yorum.

YETER ARTIK AMA YA

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

glsnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

abı sana daha once sosyal medyadan ulaşmıştım sen boylelerine niye uyuyorsun canını sıkıyorsun bırak onlar cok bilsin cok kazansın sen az bil az kazan az kazandır

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Vip takılma sen arkadaşım bu arada su hanımla neden tartıştınız aranız iyidi

1BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Lütfen cvp bile vermeyin herkesin aklı var iradesi var kullansınlar bir de nasip meselesi tabii.. sizlerin vesileleriyle yol ciziyoruz.. Hayırlı kandiller ALLAH razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tutmayan bırtane yorumda soyleyemezler, bosuna ıftıra ederler,

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Arkadaşım işine bak. İşine gelmiyorsa görme yorumu. Her yorum tutacak diye bir şart mı var. Sataşıp durmayın artık şu site sakinlerine özellikle üstad olmasalar da bir şey yapmaya çalışanlara salça olmayın. Ne demiş atalarımız biliyorsan konuş arif sansınlar bilmiyorsan sus da ... Gerisini yazmaya gerek yok arif olan anlar.

1BeğenmedimŞikayet

Serkan__bjk ()

Kendi adıma söyleyeyim bize katkınız oldu teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Toprağam bas tuşa kafanı karistirmasin

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Konfor tuşunu kullan @66vip

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Burak uğraşma başkan şunlarla. seninle uğraşıp pirim yapmaya çalışıyor çogu. Cevap vererek onları değerli kılıyorsun. Boş ver...

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alım satımlarımı yazsam rakamları gorsen ıspat ıstersın, dekont atsam nbaskasının dersın, bankaya elınden tutup gotursem muduru ayarladın dersın, ustumden prıme devam, sayanızde ne yazasım ne cızesım var nede sayanızde sıtede adam kaldı hıkaye masal anlatan ben demıstımcıler kaldı sagolun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yanlıs yazdım kusura bakma

sana geldı yanlıslıkla yorum

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

Hocam degerlendirmeleriniz çok faydalı teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dolar, cıkar ons duser, bos yapma bır grafık paylas bakalım ogrenelım, işte sızın gıbı boslar yuzunden yazma bıle ıstemıyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o sekılde bakılmaz kac saat dıye degısaat 01 den baslayan 4 saatte bır acılan mumlar vardır, mum kapanıs saatler 01 den baslayarak gunde 6 tanedır,4h mumlara bu sekılde bakılır

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum