Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 09:00:23
EUR 34.7885 09:00:23
USD 32.4960 09:00:23
ALTIN ONS $2376.4100 09:00:23

Konu: BTC Grafik 16.10.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Hayırlı Cumalar..

BTC dün 11250.01$ seviyesini gördükten sonra yukari yönlü bir ivme başlattıysa da bugün sabah itibariyle yeniden o seviyenin Altın da 11.200$ seviyesini test ettiği görülüyor.. btc 'nin son seanslarda ki 11731.70$'in üstünde kısacası 11.800$ ve daha üst seviyelere çıkması için öncelik saatlik grafikte gözüken 11.600$ civarını ve daha üstüne çıkması, tutunmasi ve bu seviyenin üstünde izlenimler gerekebilir.. BTC, 11.500$ seviyelerinin üstünde pozitif gözükse de gün kapanisi 11.500$ seviyesinin az üstünde kapatmış olsa da, boğa tuzağı, fake yükselişlerin devam ediyor olduğu ve bu da aşağı yönlü baskıyı uzatması anlamı taşımaktadır.. BTC şimdilik günlük grafikte bollinger üstbandi 11.670$ civarında ki bir dirençlede karşı karşıya, ve şimdilik saatlik grafikte gözüken yeniden 20-50-100 HO'larin altında kaldığı sürece nötr bir durumda olduğudur..

BTC'nin saatlik görünümünde 11.450$'a yakin bir seviye ile oluşan düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma gerçekleştirmiş olduğu BTC'nin saatlik grafikte direnci, 11.600$ ve sonrasında 11.670$ üzerinde başarılı kapanışlar gerçekleştirirse şayet, yukarı yönlü ivmesinin devami niteliğinde olması beklenebilir.. Dünkü 11250.01$ seviyesinin ve bugün kü düşüşün ardından ise BTC 11.200$ seviyeyi görmüş olduğu fakat, hala aşağı da doldurulmayan ve muallakta kalan bir CME GAP yani boşluğu 11.110$ seviyesinde olduğu bu şimdi veya başka bir zaman diliminde doldurulması öngörülebilir zamanı yok ama BTC'nin yine de 11.200$ seviyesinin üstünde kalması BTC'yi üst bölgeye ve dirençlere doğru taşıyacak en büyük nedenlerden birisi olmasıdır.. BTC'nin dün görülen en yüksek seviyesi 11623.60$ civarında oluşturmuş görünüyor ve şuan BTC hala bir düzeltmenin içinde olduğudur..

BTC günü 11.670$ seviyesinin üstünde kapatırsa işin rengi değişebilir dün ve bugün kü aşağı yukarı yönlü hareketlerin % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi olarak en düşük 11.200$'dan en yüksek 11623.60$'a doğru yükselen seviye ise (11299.97$) kısacası şuan altta ki bollinger bandı ve SMA200 desteğinede tekabül ediyor olduğudur.. Aşağı yukarı yönlü son hareketlerin % 0.786 FiB geri çekilme seviyesine ise (11532.95$)'dir kısacası şuan 4 saatlik görünümde ki bir diğer direnci de teşkil eder.. BTC SMA200'un kiriliminda ise yeniden 11.200$ seviyesi ve buranin kirilimi 11.110$ ve 11.000$ aşağıda bölgeleri hedeflemesi muhtemeldir.. BTC'nin yukarı yönde mutlaka (Saatlik 11.600$)- (günlük 11.670$) seviyelerinin üstünde günlük kapanış gerçekleştirmesi güç kazanması gerekiyor.. Bu bölgede başarılı kapanışların ardından kısa vadede 11.800$ ve ardından 12.000$ direnç seviyelerine doğru gitmesi sözkonusu olacaktir.. BTC kısacası özetle 11.600$-11.670$ direnç seviyelerinin üzerinde güç kazanmasi, düşüş riskini ortadan kaldırması olacaktır.. BTC 11.200$'lık destek seviyesinin üstünde kalamazsa düşüşler/düzeltmeler devam edecek olduğudur.. Saatlik MACD, yükseliş bölgesinden uzaklaşmış olduğu ve nötr bir durumdadir.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin oldukça altında negatif durumdadır, bol kazançlar..

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Çok şükür üstadım iyim. Eline emeğine sağlık teşekkür ederim

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@omer_3838 tşkler hamdolsun diyelim sende iyisin umarım? .. Zararının çıkmasına sevindim emir girerken çok daha dikkatli ve aceleli olmayalım, fırsatlar yine çıkar karşımıza, altta ki sabah yorumum CRV/USDT günceldir kardeşim, bilgin olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi çok çok tessekkür ederim saolasin bilgiler super

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aleyküm selam değerli kardeşim, CRV şuan günlük görünümde hala pozitif görünüyor (0.553$-0.532$) gibi çok önemli 2 destek seviyesinin üstünde tutunuyor.. Özellikle bu seviyelerin altında riskler çok daha aşağı yönlü uzayabilir.. 2 gün önce 0.91$ seviyesini görmüş ve şuan 4 saatlik görünümde ise 0.796$'in üstünde 4 saatlik kapanışlar yeniden asimasim 0.91$ seviyesini hedef alması sözkonusu.. 0.702$ ve bollinger altdesteği olan 0.684$'a tutunamazsa günlük görünümde ki desteklere ve onların altında 0.487$ seviyesine kadar düşüş riski oluşturacaktır.. 0.655$ seviyesi yukarı yönlü seyrin devami niteliğinde kırılmaması gereken seviye olduğunu da bilelim..

Seviyelibey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Selamun aleykum abi Bugun crv icin bir yorumun varmı dır? Durum negatif mi? pozitif mı?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Blue07 şimdilik 17.250$ seviyesinden sekti burası yani altta ki yoruma göre şuan saatlik görünümde 50 SMA desteği bu seviyenin altına sarkarsa şayet 17041.27$ ve 16.900$ seviyesine kadar riskler uzar.. BTC DOMİNANS hala çok yüksek aşağı yukarı altları ezecek..

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Onu piyasa yapicilari karar verecek ve vadene göre değişebilir, sabah BTC grafiginde uzun uzun önemli destek seviyelerini belirttim.. BTC 17041.27$ seviyesine kadar sabah bir düzeltme yaptı ve şuan 4 saatlik görünümde 16.900$'a kadar geri çekilmeler normal karşılanmalıdır.. 4 saatlik bu seviyenin altında kapanışlar yaparsa riskler aşağı yönde uzar ve her düşüşlerde BTC balinaları düşüşleri satın aliyor.. Saatlik görünümde ise 17.420$ civarı ve 17.270$ seviyesinde desteklerde mevcut ona göre en sağlıklı kararı kendin vermelisin..

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi daha fazla düşer mı yani? Satsam mı?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

A. selam kardesim, şuan BTC için bu hareketler gayet normal.. BTC hala besleniyor güç topluyor zirvesine doğru gidecektir diye düşünüyorum haftalık/günlük kapanışlar gayet olumlu pozitif diyebilirim.. Zirve seviyesinden RED yemesi muhtemel ve yediği gibi kar satışları olacak 2'li tepe düşüş trendi başlayacak diyecekler ve ardından BTC yeniden yeni zirvesini belirleyecektir bakalım görelim ama biz yine de stoplu bir şekilde gitmeyi ihmal etmeyelim çünkü 3 yılın zirve tepesinde olduğumuzu unutmayalım..

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi selamın aleykum dün bahsetmis olduğun düzeltme bu mudur? Yok sa düşüş trendi başladımı?

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Çok teşekkürler abi bilgilerin için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günlük görünüm ve kapanışı 0.824$ gibi bir seviyede gerçekleştirmiş belirttiğim seviyenincalrinda kalmış ve üstünde kisacasi 0.845$ gibi seviyede günlük kapanışlar gerçekleştirmesi gerekiyor aşağı doğru hala düzeltme yapma riski de bulunuyor.. Özellikle haftalıkta 0.779$ altında kapanışlar gerceklestirmedigi sürece altseviyeler beklenmemeli.. 0.91$ seviyesini test etmiş görünüyor ve ona yakın bir seviye 0.905$ seviyesinde direnç mevcut bilgine..

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi çok teşekkür ederim bilgiler için şu anda 0.90 bandına değdi değdi indi burdan düzeltme yapma olasılığı varmı satıp alttan almak icin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bugün BİNANCE LİNKUP/LİNKDOWN'u kaldırıyoruz derse ne olacakları zaten belli bunu en iyi sen biliyorsun o yüzden en iyisi bildiğimiz koinlerden şaşmamak ve en güzeli hareketlerini en iyi bildiğimiz koinleri tercih etmemiz olsun ki burada acı tecrübelerinle her defasında uyardığını ve ne kadar güçlükle toparladigini da görüyorum bu kadar basit gibi birşey yazdığımız ama maalesef ki terse kalındığında kişinin gerçekten hayatına bile çok olumsuz yansimasi illa olacaktır..

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Ben uyarımı yapayım da hocam kendileri bilir altlarda hacim olmadığından daha gerçek yüzleri ortaya çıkmadı o ne idüğü belirsiz coin demiyorum çünki onlar fon yöneticisinin elindeki alanı sıfırlamak üzere tasarlanmış istediği gibi ayarlabdığı fonlar orda hep küme düşmek var bir üst lige çıkmak yok, küme düşersende kaybettiğin sermaye kadar sermeye yatırman gerekiyorki belki bir şans kurtulma ümüdin artırsın benim endişem altcoinlerle karıştırılması terste kalınca beklenmesi

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynen öyle Oğuzhan, senin en iyi bildiğin jetonlar ve sonuçta geçtiğin bir yol ve gerekse acı tecrübelerinle arkadaşları da dostane bir şekilde uyardığını da görüyorum.. BiNANCE maalesef böyle oyunlarla yeni oyuncular arasa da fikrini her daim ortaya sunman en azından yeni oyuncuların nasıl davranması gerektiğini terse kalındığında çok fazla beklenti içine girilmemesi gerektiğini de bilmeleri gereken hususlardır diye düşünüyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Kurt bildiği dereye gider, bu tür coinlerde ava giderken avlanmak var yeterince tecrübe sahibi ettiler bizi sağolsunlar

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En iyisi bildiğimiz ve sürekli alıp sattığımız koinler tercih sebebimiz olmalı ki Oğuzhan, burada UP/DOWN/BULL ve yeni çıkan jetonlarin hareketlerini en iyisini sen biliyorsun ne olacağı belli değil oyun içinde oyun şuan defi koinlerini de takip ediyorsak şayet YFİ ile ivmelenen vetakip olarak altdefi koinlerinin ivme yapacak olduklarıdır.. Hayırlısı olsun BTC dominans hala yüksek seviyede ve çok sert düzeltme gelirse şayet altlar maalesef ki zatürre değil coronadan bile ölürler..

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

O crv beni usandırdı hocam alan satanlara bereketli olsun teşekkür ederim Sağolun bizim coinlerde dominance den kaynaklı pek ekmek yok ekmek aslanın ağzında(: bugün dash yorumunu gördüm gözüm kapalı aldım hayırlısı olsun bakalım

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

CRV USDT olarak ilgilenmek istersen alttaki yorumdan gerekli seviyeleri az çok belirttim @Oğuzhan_07©20 bakabilir, inceleyebirsin değerli @Mavi_Gezegen bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Elif hanım, şuan için takip ettiğim yok ama kısa vade DASH'i takip edebilirsiniz..

Elifelifgizemli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Hocam günaydın bugün için mana gibi yüksek hacimli bi coin var mı önereceğiniz alim için?

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aleyküm selam,
CRV/USDT günlük görünümde 0.499$ ve 50 günlük MA 0.542$ seviyesinin üstünde kaldığı sürece şimdilik pozitif ve bu seviyelerin üstünde haftalık kapanış olarak 0.779$ gibi bir seviyede kapatmış görünüyor.. 4 saatlik görünümde ise 0.688$'in üstünde tutunması önemli ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece 0.822$ ve dün test ettiği 0.845$ seviyesini test edebilir.. 0.688$'in altında 4 saatlik kapanışlar riskleri aşağı yönlü uzatabilir.. 0.845$'in üstünde günlük kapanışlar yaparsa şayet adım adım 0.90$-1.143$-1.40$-1.649$ seviyelerine dogru adım adım tepe seviyelerini takip etmemiz gerekir..

İCX/USDT haftalık görünümde MA20 seviyesi de olan 0.4244$ seviyesinin üstünde pozitif duruma geçecek olduğudur.. Altbölgede ise 0.3220$ ve 0.2911$ gibi önemli destekler mevcuttur.. Günlük görünümde ve grafikte ise 0.3403$ gibi seviyede tutunması önemli ve bu seviyenin üstünde 0.3679$-0.3763$-0.3853$ ve0.4318$ gibi çok önemli dirençler mevcut.. Günlükte bollinger altbandi 0.3043$ gibi bir seviyeden geçiyor ve 0.3403$ seviyesine tutunmak zorunda tutunamazsa 0.3043$ ve en son 4 Kasım'da en düşük test ettiği seviyeye doğru 0.2943$'i test edebilir.. 4 saatlik görünümde ise şuan 100 SMA 0.3422$ gibi seviyeye tutunmaya çalışıyor üstte dirençler ise 0.3555$-0.3583$-03618$ ve 0.3796$ seviyeleri göze çarpıyor olduğudur..

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi selamun aleykum crv icon yorum yapabilir mısın abi ikilemde kaldım dediginiz herşey gerçekleşti bu saatten sonra ne olur

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Seviyelibey altyorum size bir nebze olsun yön gösterir cinsten..

0BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Bu teşfik paketi bunları ne yonde etkiler abi

0BeğenmedimŞikayet

Nuri6504 ()

Teşekkür ederim ben ilk kez aldım paramı hepsini neo yatırdım 1 ay oldu halen bekliyorum şuan bu paraya ihtiyacım yok ben bekliyecem artık şansım fazla inşalla h bu neo silinmez yok olmaz ortada ıyi günler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

NEO Çin kökenli bir kripto paradır ve majörlerdendir kendini ispat etmiştir ve Kasım veya Aralık gibi NEO.3 güncellemesi olması bekleniyor son zirvesi 198$ civarıydı korkulacak bir durum yok sadece sizi bekletir en son 25.859$ seviyesini görmüştü altsezonda yeniden kendini ön plana çıkaracaktır ve bayadir düşüş trendinde idi buralardan yukarı yönlü bir trend başlatmış olabilir ve haftalık görünümde hala pozitif bölgede günlükte bazı dirençleri geçerse yeniden geçtiğimiz aylarda gördüğü 25.859$ seviyesini görecektir.. Günlükte 17.50$ seviyesinin üstünde kaldığı sürece 50 günlük MA 19.22$'a ve adım adım en son seviyesine doğru gitmesi sözkonusudur..

Nuri6504 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Daha da çok ekleme yapmani önermem kardeşim ve ekleme yaptığın yerlerde zararsız bir şekilde nakite geçmen senin için daha uygundur.. Zararkes dediğiniz yer yüksek seviyelerdeyse ve geçmişse artık o sizin kararınız ona birşey diyemem..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum