Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 12:18:57
EUR 34.9456 12:18:57
USD 32.5010 12:18:57
ALTIN ONS $2326.7500 12:18:57

Konu: BTC Grafik 16.10.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Hayırlı Cumalar..

BTC dün 11250.01$ seviyesini gördükten sonra yukari yönlü bir ivme başlattıysa da bugün sabah itibariyle yeniden o seviyenin Altın da 11.200$ seviyesini test ettiği görülüyor.. btc 'nin son seanslarda ki 11731.70$'in üstünde kısacası 11.800$ ve daha üst seviyelere çıkması için öncelik saatlik grafikte gözüken 11.600$ civarını ve daha üstüne çıkması, tutunmasi ve bu seviyenin üstünde izlenimler gerekebilir.. BTC, 11.500$ seviyelerinin üstünde pozitif gözükse de gün kapanisi 11.500$ seviyesinin az üstünde kapatmış olsa da, boğa tuzağı, fake yükselişlerin devam ediyor olduğu ve bu da aşağı yönlü baskıyı uzatması anlamı taşımaktadır.. BTC şimdilik günlük grafikte bollinger üstbandi 11.670$ civarında ki bir dirençlede karşı karşıya, ve şimdilik saatlik grafikte gözüken yeniden 20-50-100 HO'larin altında kaldığı sürece nötr bir durumda olduğudur..

BTC'nin saatlik görünümünde 11.450$'a yakin bir seviye ile oluşan düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma gerçekleştirmiş olduğu BTC'nin saatlik grafikte direnci, 11.600$ ve sonrasında 11.670$ üzerinde başarılı kapanışlar gerçekleştirirse şayet, yukarı yönlü ivmesinin devami niteliğinde olması beklenebilir.. Dünkü 11250.01$ seviyesinin ve bugün kü düşüşün ardından ise BTC 11.200$ seviyeyi görmüş olduğu fakat, hala aşağı da doldurulmayan ve muallakta kalan bir CME GAP yani boşluğu 11.110$ seviyesinde olduğu bu şimdi veya başka bir zaman diliminde doldurulması öngörülebilir zamanı yok ama BTC'nin yine de 11.200$ seviyesinin üstünde kalması BTC'yi üst bölgeye ve dirençlere doğru taşıyacak en büyük nedenlerden birisi olmasıdır.. BTC'nin dün görülen en yüksek seviyesi 11623.60$ civarında oluşturmuş görünüyor ve şuan BTC hala bir düzeltmenin içinde olduğudur..

BTC günü 11.670$ seviyesinin üstünde kapatırsa işin rengi değişebilir dün ve bugün kü aşağı yukarı yönlü hareketlerin % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi olarak en düşük 11.200$'dan en yüksek 11623.60$'a doğru yükselen seviye ise (11299.97$) kısacası şuan altta ki bollinger bandı ve SMA200 desteğinede tekabül ediyor olduğudur.. Aşağı yukarı yönlü son hareketlerin % 0.786 FiB geri çekilme seviyesine ise (11532.95$)'dir kısacası şuan 4 saatlik görünümde ki bir diğer direnci de teşkil eder.. BTC SMA200'un kiriliminda ise yeniden 11.200$ seviyesi ve buranin kirilimi 11.110$ ve 11.000$ aşağıda bölgeleri hedeflemesi muhtemeldir.. BTC'nin yukarı yönde mutlaka (Saatlik 11.600$)- (günlük 11.670$) seviyelerinin üstünde günlük kapanış gerçekleştirmesi güç kazanması gerekiyor.. Bu bölgede başarılı kapanışların ardından kısa vadede 11.800$ ve ardından 12.000$ direnç seviyelerine doğru gitmesi sözkonusu olacaktir.. BTC kısacası özetle 11.600$-11.670$ direnç seviyelerinin üzerinde güç kazanmasi, düşüş riskini ortadan kaldırması olacaktır.. BTC 11.200$'lık destek seviyesinin üstünde kalamazsa düşüşler/düzeltmeler devam edecek olduğudur.. Saatlik MACD, yükseliş bölgesinden uzaklaşmış olduğu ve nötr bir durumdadir.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin oldukça altında negatif durumdadır, bol kazançlar..

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nuri6504 ()

Mrb size birşey sormak istiyorum ben bir ay önce neo koini aldım hayatımda ilk aldığım kripto para yüklü aldım. baya zararım. var tl olrak ortalama 160 te aldım bu neo koin sağlammi bunun hakkında bir bilgin varmı yada bana ne önerirsiniz ben yeniyim burda şimdiden Teskkur ler

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Öyleyse 1.0700 çok uzak bende 97000 dan almistim bekletmeyecm . cokk teşekkür ederim yorumunuz için.

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Yarısını vermelimiyim sizce daha alttan yakalayabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

3 gün önce 0.9169$ seviyesini görmüş bugünde 0.92$'a yeniden dokunmuş çift dip sayilirsa şayet, buralardan bir geri dönüş yapmış olma ihtimali var ve günlükte MA20 1.10$ seviyesinden geçiyor bu seviyenin üstünde günlük kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntılı ve şuan BTC/USDT paritelerinde altlarin canını çıkartıyor bu paritelerde olan tüm altkoinler istisnalar hariç eziliyor BTC düşmesin sabit kalsın yukarı çık aşağı in böyle hareketlerine devam ettiği takdirde altlara geçiş olmaz olsa da tamamen risklidir bilmenizi isterim.. BTC kısacası aksiriyor altlar zatürre oluyor diyebilirim..

Elifelifgizemli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Evet biliyorum ve daha dikkatli yim suan bel e girmenin sebebi sadece al sat yapmak 1.07 olur mu olmaz mi die bilemedim sadece. ufak kar bıraksa da iyi olur benim icin suside baya zararım var zaten onu unutmadım hala bekletiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Elif hanım, SUSHİ'de sizi uyardigimi hatırlıyorum geni cilan koinlerden uzak durmaniz sizin faydanizadir.. BEL/USDT Günlük grafikte 1.10$'da bir direnç sözkonusu burasının altında kaldıkça 0.80$ hedefte olduğunu bilmeniK isterim.. 1.10$'i geçtiği takdirde 1.40$ kısa vade hedef hedefi olabilir ve şuan bu seviyelerden yukarı dönmezse aşağı bölgelere doğru düşüş riskini daha da uzatması olacaktır.. 4 saatlik grafikte ki dirençler 1$-1.07$'dir.. 0.98$'in altında kaldikca 0.86$-0.80$'a ve riskleri daha aşağıya çekmesi olacaktır..

Elifelifgizemli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Merabalar hocam bel coin hakkında Bilgi alabilir miyim mümkünse @CoDeX©

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Umarım fazla bekletmez ve eğer ki alım bölgeniz iyi bir noktada ise pek fazla zarariniz yoksa kurtulmaya bakmanizi ve geçmişi olan koinleri tercih etmeniz sizin yararınıza fayda sağlayacaktır bilgine, bol kazançlar..

Seviyelibey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hemen hemen hepimizin başından geçen durumlardır ve bu sebeple geriye baktigimiz zaman bunlar her ne kadar acı bir tecrübe ve zaman kaybı olsa da ileride önümüze daha sağlıklı bir şekilde kararlar vermemiz olacaktır, fırsatlar yeniden çıkacaktır dert etme, bol kazançlar..

RedWolf38 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RedWolf38 ()

Keşke bu yazıyı 1 ay önce okumuş olsaydım FLM fena çarptı beni bilmeden düştük fena terste kaldım

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi teşekkür ederim yorumun için benim vade sıkıntım yok beklerim ne kadar olursa olsun beklerim inşallah düzeltme yapar kurtarırım ben ve diğer terste olan arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

Ugurdr ()

Allah razı olsun...

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tradingview'dan bununla ilgili grafiğe bakabilirsiniz.. BTC. D yani kısacası BTC dominance piyasa hakimiyeti paranın yüzdelik kismi BTC'de % 60 civarı ve bu seviye yükseldikçe BTC/USDT paritelerinde olan altkoinlerin ezilmesi anlamina gelir BTC yükselirse bu oran gittikçe daha da yükselir ve altkoinde olanlar BTC'ye geçiş yapar.. BTC dominance düştükçe altkoinlere geçişler daha çok olur ve bu seviye düştükçe altkoin piyasa hakimiyeti yükselir vs. vs.. uzar gider diyelim..

Markazanli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aleyküm selam değerli kardeşim bu piyasa diğer piyasalardan çok farklı olduğu ve manipulasyonlarla dolu olduğu için herşey beklenmelidir yeri gelir grafik bile işlemeyebilir şuan büyük ihtimal CRV'yi BİNANCE'dan aldınız ve ZHAO'nun yani BİNANCE'in CEO'sunun hergün yeni yeni koinler çıkartıp piyasaya sürdüğünü ve kendine işi bilmeyen kişileri terse bıraktığını ve yeni çıkan koinlerden uzak durulması gerektiğini öncelikle bilmeni isterim ilk çıktığı vakit al ve kar'i gördüğün gibi satman senin faydana ve düzeltme yapmasını beklemek bir süre izlemek önemlidir.. Yeni çıkan bir koin olduğu için şuan haftalık verileri bile yok ve günlük grafikte en az 0.565$ seviyesine tutunması ve ardından adım adım üst bollinger bandı 0.815$ ve 50 günlük MA 1.29$ civarı seviyesi ve direnci göze çarpıyor olduğudur.. Şuan senin için ekleme yapmanı istemiyorum maalesef beklemek zorunda kalacaksın ya da zararına satacaksin.. 0.565$ seviyesinin altında kaldığı sürece bollinger altdesteği olan 0.315$ seviyesine kadar düşmesi sözkonusudur.. 4 saatlik görünümde nötr durum ortadadır ve en önemli dirençler 0.435$-0.472$-0.485$-0.538 ve 0.807$ seviyeleri göze çarpıyor.. Öncelik tepe bölgelerini takip edilmesi gerekiyor ve 0.485$-0.514$-0.60$-0.647$'dan sonra adım adım 4 saatlikte gözüken 200 SMA 0.845$ seviyelerine çıkması ve ardından günlükte ki 50 günlük MA seviyesinde ki kapanışlari dikkate almak gerekir.. 23$ civarına bir iğne atmış görünüyor buralardan alın yapan olduysa çok bekletmesi olabilir ve yeni çıkan koinler YFİİ- YFİ- UNİ- CRV gibi koinlerin mutlaka düzeltme yapması beklenmelidir ve sizde maalesef yükseliyor diye aldığınız ve piyasa yapısını incelemediginiz için terse kalmış olduğumuzdur ve böyle jetonlara ASLA ama ASLA FULL girilmemesi gerektiğini bilmemiz önceliğiniz olmalıdır.. Kural-1: Herkesin korkup sattığı yerde siz alım yapın.. Kural-2: Parçalı ve kademeli olarak desteklerin takip edilmesi ve desteklerden alım yapilmasidir.. Kural-3: Sakin olun panik yapmamak.. Kural-4: Açgözlü olmamak destekte aldığınız malı dirençte satmak öncelik stratejinizi bilmeniz sizin için en önemli konu olduğudur kısa/orta/uzun vade gibi.. Direnci kırarsa tekrardan almak.. Kural-5: Stopsuz işleme girmemek ve BTC'nin hareketlerini yakından takip etmek ve altkoin alırken mutlaka BTC'nin desteklerini gözlemlemek ve destek kırılırsa zararı göze alıp çıkmak.. BUNLARI UYGULARSANIZ KAZANMA ŞANSINIZ % 70 oranında olması beklenebilir ve piyasayı iyi analiz etmek gerekir..

Seviyelibey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

Herzaman söylüyorum üstadım allah emeklerinin karşılıgını fazlasıyla versin .
Güzel bir konuya deyindin BTC odaklı bu piyasada BTC yükselişte fakat alt coinlerde hiç hareket yok hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım sebebi nedir
Bu durum normalmidir

1BeğenmedimŞikayet

Seviyelibey ()

Abi selamun aleykum alt coinlerden CRV hakkında düşünceniz nedir çok sağlam zararım var ve halende zarar yazmaya devam ediyor sürekli düşüyor ne yapmam lazım bana bir fikir verin

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

İnşallah buluşmak dileğiyle diyelim abim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli kardeşim, ince düşünmeniz ve düşünceleriniz için Bursa'ya gelirseniz siz misafirim olursunuz ve ben size yemek ismarlarim hiç sıkıntı yok, önemli olan dostlukların ve güzelliklerin devam etmesi temennisiyle inşAllah..

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Keşke elimizden daha fazlası gelse değerli kardeşim, kişinin öncelikle genel olarak alıp satacağı ve stratejisine bağlı kısa/orta/uzun vade gibi alacağı emtianın mutlaka altyapisini geçmiş verilerini ve kaç adet olduğunu bunun ne kadar piyasada dolaşımda olduğunu toplam adedi gibi ve BTC'ye odaklı bir piyasanin hareketlerini yakından takip etmemiz gerektiğini bilmemiz araştırmamız bize sağlayacak en önemli konulardan sadece birkaçıdır.. Bir Allah razı olsun demeniz yeterlidir gerisi sadece teferruat bol kazançlar kardeşim..

1BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Aynen hocam bursa yakın Kocaeli gebzedeyim bende fırsat olursa gelip tanışmak isterim sizinle emeğiniz çok en azından Bi yemek ısmarlarım size

1BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

Cok teşekkür ederim üstadım zaman ayırdın emek verdin allah razı olsun uzun vade düşündüm . Sizin engin bilgilerinizle güzel işler yaptım yakından tanıma fırsatım olsada yüz yüze teşekkür edebilsem keşke.

0BeğenmedimŞikayet

Fearless212 ()

Hayırlı akşamlar hocam acaba ethereum yorumunuz varmı ya da yapabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

VECHAİN/USDT genel olarak bakıldığında haftalık grafikte 0.014067$'in üstünde pozitif duruma geçecek olması ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece adım adım Ağustos'ta test ettiği 0.022990$'a doğru kademeli yükselişlerin gelecek olmasıdır.. Günlük görünümde ise en son 7 Ekim'de 0.009681$ dip seviyesini test etmiş görünüyor ve şuan 200 günlük MA seviyesinde tutunuyor olduğudur o seviye de 0.010976$ seviyesidir.. Günlük orta ortabollinger bandi MA20 seviyesi yani kisacasi 0.011544$ seviyesi ve üstünde kaldığı sürece pozitif görünüme geçecek ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece şuan 50 günlük MA 0.012692$ seviyesi ve üst bollinger bandı 0.013117$ ve 100 günlük MA seviyesi 0.15444$ hedef hedefi gözüküyor ve aynı zamanda 0.015895$ tepe seviyesinin üstünde yukarı yönlü ivmesine devam etmesi beklenebilir..

4 saatlik görünümde ise bollinger altbandi 0.010323$ seviyesi ve desteği göze çarpıyor ve şuan 4 saatlik grafikte ise 20-50-100 SMA seviyelerin de üstüne çıkmış gözüküyor ve pozitif durumda olduğu 0.011606$ direnci ve seviyesinin üstünde kaldığı sürece üstte 200 SMA seviyesi 0.012178$ seviyesi ve direncinin de mevcut olduğudur.. Bu seviye gecilirse şayet, 0.013600$ seviyesinde 3'lü bir tepe bölge mevcut burayı geçtiği takdirde adım adım yukarıda belirttiğim gibi 0.015$ civari tepesi ve ardından 0.018670$ tepesinin de mevcut olduğudur ve bu seviyenin üstünde kapanışlarda ise 0.022990$ seviyesi mevcuttur.. 0.009681$ seviyesinin altında kapanışlarda ise en kötü senaryo olarak şimdilik 0.008750$-0.006969$'a doğru risklerin aşağı yönlü uzayacagini da bilelim.. Kısa vade olarak çokta birşey beklememek gerektiğini de unutmayalım, uzun vadeli düşünebilirsiniz bilginize..

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC SP 500 ile korelasyon içinde gibi gözüküyor.. Bazen de altın ons fiyatı ile parelel hareket ettiği görülüyor.. ABD'de teşvik paketi belirsizliği hem bu piyasayı hem de küresel piyasaları etkisi altına almış görünüyor.. Teşvik paketi görüşmelerinin olumlu sonuçlanması halinde başta altının onsu olmak üzere diğer metaller bile yükseliş yaşayabilir.. BTC'nin de altın ile olumlu korelasyonu göz önüne alındığı zaman BTC'nin de bu teşvikle beraber yükseliş yaşaması beklenmelidir.. Şu anda görüşmeler çıkmaza girmiş gibi duruyor.. Bu durum da piyasaların kararsızlaşmasında en büyük sebeplerden sadece birisi.. Paketin geçmesiyle beraber altının onsunun 2.000$ ve üzerine bile çıkacağı tahmin ediliyor.. Hal böyle olursa eğer bu BTC ve bu piyasa için de yükseliş sinyali olarak kabul edilebilir ama görüşmelerin olumsuz sonuçlanması durumunda altın/BTC‘de düşüşler bile yaşanabilir.. Tarihsel olarak bakıldığında ise genel itibariyle 4. çeyreklerin sıkıcı geçtiğine örnek 2018-2019 senesinde 4. çeyreklerde BTC'de düşüşler yaşanmıştı.. Ancak bu noktada BTC'nin rekor zirve yaptığı dönemin 2017'nin 4. çeyreği olduğunu bilelim ve tarihsel teknik verileri 4. çeyreğin uzun bir konsolidasyon süreci olarakta geçebilir.. Ayrıca BTC'nin piyasa dominansinin son günlerde yükseldiği bunu da yakından takip etmek gerektiğini dolayısıyla bir altcoin sezonunun yakın zamanda başlamayacağını ve hatta BTC ralliye başlarsa bu sürenin daha da uzayacağını da bilelim şimdilik yeter..

Bu arada yalan söylediğiniz için bu mesajdan sonra sizi engellemek zorundayım @mahir1835 nickini kullandığınızı tespit ettim..

Serkan1867 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

Merhaba üstadım VET coin için birkaçgün önce yorum yapmıştın hala gecerlimi yoksa yeni bir grafik yorumun varmıdır teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Serkan1867 ()

Çok çok teşekkür ederim ara ara ltc hakkında sizleri tanışsın edilen maruz görünüz efendim . Son bir sorum olucak ons ile hareket ediyordu Btc artık ayrıştılar merkeziyetsiz diye bu piyasaya girmiştim bineği borsa gibi diye . Alıcı yükseltir kafası ile. Sizce tekrar kolerasyon olurmu ons ile halving sonrası bogalar 1 sene yada 1.5 sene sonra oluşuyormuş btc halvinginden sizce tekrar Btc ve diğer majörleri en yüksek seviyelerini görücekmidir efendim.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tam olarak Ağustos zirvesinden almışsınız umarım çok bekletmez.. BTC bu piyasanın kralıdır BTC altın ise LTC'de gümüştür, korkulacak, tedirgin olunacak bir durum yok zamana dayalı yeniden yükseliş sergileyecektir ama sadece zaman kaybettirecektir diyelim.. BTC'ye odaklı her altkoin gibi istisnalar hariç diyelim LTC'de yükseliş yolunda önemli birtakım güncellemeler yapmakta ve şuana kadar pek bir etkisi olmadı.. BTC dominance yükseliyor ve bu piyasa birçok şeye bağlı ve her şeyden ötesi bağlı olduğu şeyler ve analizler asla % 100 çalışmaz olduğunu da bilelim.. Öyle olsaydı herkes zengin olurdu zaten ama kar etmek veya zararı telafi etmek için öncelikle piyasayı ve etkenleri iyi takip edip riskleri minimalize etmek zamanınız varsa al- sat yapmak alttan ekleme yapmak ortalamayı düşürmek ve mutlaka BTC'yi yakından takip etmek ve gerisi ise stratejinize kalmış bir durumdur..

0BeğenmedimŞikayet

Serkan1867 ()

Abim bu ltc 68$ çıktı sonra sert düştü . Çıkar diye tekrar satamadım sıfırlanma olayı vs olurmu piyasada yeniyim atak abi falan majör diyordu burda bi arkadaş ile konuşmasını okumuştum majör coin olduğu için korkmamak lazım mı?

0BeğenmedimŞikayet

Serkan1867 ()

4 aydık bu sayfayı takip ediyorum abim yalnız hiç üye olmadım bilgisizim diye şimdi zararda olduğum için üye oldum . Kayıt oldum abim daha önce hiç gelmedim . Bu arada tekrar çok teşekkür ediyorum yardım ettiğiniz için

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil kardeşim, bu arada hiç yabancı gelmiyorsun bana önceden değişik bir rumuzla gelmiş miydiniz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum