Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 13:17:44
EUR 34.7531 13:17:44
USD 32.2681 13:17:44
ALTIN ONS $2314.2950 13:17:44

Konu: yorumsuz

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Ustalardan yorum bekler...

SAYGILAR...

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah hemserım saolasın, cumlemıze ve hep bırlıkte hayırlı kazanclar ınsallah

Umut_digorlu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Pardon 470 olacakti teşekkurler uyardıgıniz icin

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1865 gorur altını 1847 belkı daha oncede demıstım 1800 altı bende yok

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Aynen abi bu gozler o zamanlar 350 den 280 den terse dusenlerı gordu :) TL fiyatının Bı onemi yoktur trendler onemlidir bugun ucuz yarın pahalı kısa vade para ile gırmesıgın surece kayıp sadece sanal ve zamandır bol kazançlar abi

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Bunun cevabini 1865 de vericem sana gelip gelmiyecegini simdi iddaa etmeyim :))o rakamin altindaki rakami hic soylemedim daha az daha olsa bir ihtimali bir rakam daha var..

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

370 mi 470 mi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kısa vade gram almam, gumus kısa orta ama altın orta uzun vade. dedıgın rakamı bana gore gorme sansı kalmadı coook extrem bır olay olmazsa, hayırlısı dıyelım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet, aynen oyle, azım ve sabır ınsanın yapamaıyca sey yok. madem bu ısle ugrasıyoruz, kazancımızı endımız yonetmelıyız, baska care yok.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Ya ikili tepe yapicak yada 370 civarina kadar geri gelip kulp takip yukariyi patlatip gecicek bunu ons ve dolarin analizleri ile cozmeye caliscaz.. dolarda bana gore onemli bir dirence geldi burdan geri cekilmesini bekliyorum onsda duzeltme sureci icinde devam ediyor gra icinde negatifim kisa vade icin biliyorsun zaten hayirlisi bakalim izliyelim biraz daha

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Eyvallah abi iyidir cok ilerletmısısn kendini tbrkler :) takipteyim sizleri

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hatırladım sımdı kardesım nasılsın kardesım

2BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık ustam herşey gönlünüzce olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

:) tanıdın abi kralıce hep hayranım olmustu sna o zaman demıstım kralıce uzmez evlatlarını

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Aynen sorma ya :) ama atlattim o donemleri artik daha saglamciyim

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Tmm ustam cansın :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yerkoyluöusun

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Belki beni tanırsınız cunku sizde eskısınız digorluyla burdaydık mazotcu ve sız ozanlar terste idiniz ne alsanız terste kalıyordunuz bol şans:)

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1 aylık yolu var bakalım olda durum ne olur

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Bi karar ver nerelisin :)

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Tşkler ama ben digorlu degılım :) eskiler varsa belki bilir @Negatif abi falan brent66 mazotcu66 vs vs 6 aydır takılmıyorum eskilerden kim var diye Bı gireyim dedim sizide aslında tanıyor gibiyim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

:))) yorumların sayfaya dusmuyo bıldırımden goruyom kardesım benım

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Eyvallah usta diye benide etiketlemişin de Usta olmak kim biz kim ; ) bir dost olarak fikrimi sorarsan onsdaki durumdan dolayi biraz zor gibi 500 ustu, 489 490 bölgesi benim kırmizi cizgim ustune atarsa dedigin yer rahat gelir ve ustune bile gidebilir. Haftayi bir kapatalim hafta sonu daha detayli bakariz beraber gramin grafiginde hala bir bozulma yok ons ile dolar surekli sira ile grama desdek oldugu icin ama olaki ikisi birden kösdek olmaya başlarsa eyvah eyvah..

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hepımız amatoruz en amatoru de benım dıgorlu, yazmasamda ıyı bı gozlemcıyım kım acemı kım usta kım benım gıbı amator bılırım az cok, :) saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Usta degılım bu arada amotor Bı yatırımcıyım bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Hayırlı geceler dostum

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

emeğine sağlık..

478 üzerinde..500 seviyesinin gelmemesi için..

bir sebep yok diyorum..

sağlıkla kal..

0BeğenmedimŞikayet

Giez ()

Sayın hocam usta olmayanlar neyapacak çözemedim saygılar

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah saolasın, hayırlı geceler

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum