Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:11:32
EUR 34.8238 17:11:32
USD 32.3379 17:11:32
ALTIN ONS $2301.8900 17:11:32

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş ons üst trend direncine yaklaştı.Bu direnç bölgesine yaklaştıkça satışlar başlar.Ama kırarsa satan için geçmiş olsun.Üst bant asya piyasaında test edilebilir.Bazıları satış yapamayabilir.Ben üst banttan dönecegini yeni dip yapacagını düşünüyorum.Satıp satmamak Siz'in elinizde.

Yorumlar (125)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Kırması durumunda bir sonraki direnç 26.12 mi oluyor yani?

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

İşte grafiğe göre karar noktasındayiz hocam. Haklısınız ama burası karar için çok önemli ve zor. Birde zaman kisa

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

25.22 ve 26.12 önemli seviyeler.

Akdeniz_kent için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_islahiyeli ()

Eyvallah abim öğrenmek istediğim buydu eline sağlık

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teknikte bazı kuralar vardır. Bunlar fiyat ilerledikçe bazı sayımlrın iptal olmasına sebep ulur. Fiyat ilerlemeden yapıyıy anlayamıyoruz. Uzaktan gelen adam gibi mesela.

Kral_islahiyeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akdeniz_kent ()

Peki tehlike noktası tahmini kaç ons olur

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bizde muhabbet ediyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Kusura bakmayın hocam emeğinize saygısızlık olsun istemem yanlış anlamayın lütfen

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sıkntı yok. Muhabbet ediyoruz :)

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Siz'in gibi düşünmeyenler de var. Onların takibi benim için önemli. Siz e tavsiyem beni takip etmeyin. Hatta engelleyin.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_islahiyeli ()

Orasını bilemem sadece güncelleme sebebini öğrenmek istedim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Belki olmuştur da Siz görememişsinizdir. Daha dikkatli takip etmenizi tavsiye ederim. Yada hiç etmeyin.

hakankaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

B planını son kademeli satışa harcadık tamamen TL deyiz , senin planın işlemesini bekliyoruz :)))

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

tesekkürler bilgilendirmeniz icin , üstad..

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

peki hocam nereye kadar bır duzeltme beklıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Helal olsun nedemek sizde yorumlarına bakın bilgi sahibi olursunuz

Mereciyan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hıı tamam takip edelim. Çok sağolun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam boş verın sız mılletı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Her çeşit insan var. Yapacak birşey yok.

Cesaretli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Abi sen ne diyorsan o dönecek diyorsan döner sattım ben zaten gümüşü altın grama dokunmuyorum
Aşı denendi onaylandı haberi gelince düşer diye düşünüyorum o zaman full altına gecerim uzun vadede beklerim elime tl geçtikçe de gümüş alırım

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Başka yapacak birşey var mı?

Kral_islahiyeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaya6060 ()

Trendi kirarsa hocam onla alkali grefik yokmu ? Teşekkürler bu arada

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Az daha yükselme ihtimali var. Sonra derin düşüş bekliyorum. Ama bu bir tahmindir unutmayın. Herzaman bir ''B'' planınız olsun.

Empati28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mereciyan ()

Eyvallah değeerli üstadım hakkınızı helal edin

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam bunu size söylemek istemezdim ama yaklaşık bir aydır grafik atıyorsunuz ve bir tanesi bile tutmadı ama hala yılmadan devam ediyorsunuz tutsa bile neye yarar ki? Attığınız günden bugüne üzerine yaklaşık olarak 1 lira geldi tutsa bile bu saatten sonra bi önemi kalmadı bence

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Ben inanıyorum hemde fazlasıyla varmı sıkıntı @super_conqueror

0BeğenmedimŞikayet

Sewgi60 ()

Teşekkürler direnç kirilsasa üzülmem şahsi görüşüm Kasım ayina tl de geçmek 7 olsada üzülmem açıkçası zararda olmak sahada hüsran çünkü nasibimizdeki neyse o olsun duasıyla tekrar teşekkür ederim bekleyelim bakalım :)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

25.15 25.20 gibi direnç hattı.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

bir şey yapmak değil ben daha önce yükselişle alakalı iyi bir kelime sizden duymadım sebep bu :) yoksa tanımam etmem ismini bile bilmem bir derdim sorunum yok allahın kuluyuz hepimiz

0BeğenmedimŞikayet

kerbelaa ()

@super_conqueror hocam bu arkadaşa ğüvenebilirsin nazik bir arkadaş dogru analistcidir ama burda uzak durman kişin KETENKRAL dikkat et.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum