Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 06:43:48
EUR 34.9095 06:43:48
USD 32.5252 06:43:48
ALTIN ONS $2326.2200 06:43:48

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüşons ve Altın ons ların yukselıs kanalları sıyah yukarı cıkan kanallar

Kanalın kesısme noktaları kar satıslarının ve olası kucuk duzeltmelerın yerleri

Bir önceki grafıkle bırlıkte ınceleyınız yorum aynı yanı eskı grafık hala gecerli ancak bu yenı grafıkte olası gerıcekılme noktaları kanal bırlesme noktaları gorunmekte

Altın ve gümüşte cok teknık bılgıye gırmeden garfıklerde yükseliş sinyalleri goruyorum,21 ema ortalaması ustunde olması, ikimochi bulutu içinde olması , rsi vs gibi indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.Olası kar satışları ve düzeltme noktasını belirttim.

Takip arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se cım le rıne kadar yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sartı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını, küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını, panik yapmadan SABIRla beklemelerını tavsıye ederım.

Abd se cım ın den sonra asıl yukselısın olacagını, şu an belırsızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor ve ongoruyorum.

Bır cok gosterge ıle cızılmıs anlasılması basıt olsun dıye en kolay anlaşılır halde cızılmıstir.

1 HAFTA ONCEKI GRAFIGIMIZ CALISIYOR, DONUS NOKTASI ICIN YANILABILIRIMDE.

SAYGILAR...

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tam o noktadan kar satısı geldı

Ülkü_MNDRS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Kar satışı yiyp umarım bizide tekrar alır trene abim

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülkü_MNDRS ()

Yine tahminleriniz doğru çıktı 1892-1897 bandını çok zorladı ama duramadı bakalım 480-484 aralığı ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Eyvallah üstad duruşumuz hiç bozulmadı bozulmayacak inşallah. Önce insan olabilmek mesele insan olmadıktan sonra canı çıksın paranın..
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah sener ızlıyorum senı, devam durusun ve yorumların
saygılar

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ruberu ()

Abi fiziki var ve uzun vade düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hıc dokunma 3 kasım sonrasına hatta mumkunse ocak ayına kadar sayet hem fızıkı hemde uzun vade dusunuyorsan

ruberu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ruberu ()

Abi ben uzun vadeciyim aslında ama kafamda karışık değil desem yalan olur öylece dursun mu fizikçiler yoksa belki bir hedeften sonra satıp alım için beklesem mi arada kaldım:)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıge gore mantıksız,
yorumları dınlemeyelım
kendımıze uyanı yapalım,
bu yorumlar buranın klasıklerı , o zaman burda olmamızın anlamı nedır

saygılar

Reis2534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

~~~ETZEL~~~ ()

Ons atarmı sizce 1900e bu durumda

0BeğenmedimŞikayet

asision ()

Sonuc ne olur tahninen peki

0BeğenmedimŞikayet

GM3406 ()

çıkış başlar o zaman

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Veriler kırmızı geldi

Alt yorum...

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Teşekkürler üstad eksik olma

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat tut yorumu yapmam, genel degerlendırme ve grafıkte gorduklerımı belırtırım, gerısı bıreylerın kendılerının kararı olmalı nıhayetınde kar ve zarar kısıye aıtse kararda kısıye aıt olmalıdır,
al- sat dıyenlerıde cıddıye almamanızı tavsıye edebılırım.
saygılar

Ülkü_MNDRS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülkü_MNDRS ()

Eğer satış yerse düşmeye başladı mı satalım mı?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kasım ıcın zaten yukselısler ongordugumu hemen hemen her grafıkte , yorumda hatta profıle sabıtledıgım yorumda belırttım, ancak kısa ve kucuk dalgalar yanı belırttıgımız % 1-2 ler ıcın konusyoruz su an.

Cem2501 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ağ_tut ()

Zor bir karar 487 hedefim var
Burdan çıkıp alttan alma da var
Bekleyip üstten satma da :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1903 ons 484 gr/tl onemlı
ustunde kapanıs mumlar yapması gereklı,
yoksa kar satısları gelecektır.

Cem2501 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

Ustam sanki kar satışları olur gibi geliyor bana bir süre... Ama sonrası ve özellikle Kasım ayında ons destekli <gram 550 lere yaklaşacak gibi geliyor

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alttaki grafik ve yoruma göre, karar anı gelmiştir,

Ya uzun bir yolculuk baslıyor yukarı dogru, yada kar satışları ile küçük bir kar realizasyonu ve alım fırsatı,

İzleyip görelim,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

ogrencibeyyyy ()

Size göre altın artar mı? Bence artar 490 olur 2 haftaya diyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

al- sat kararları size ait, ancak ben teknıkte gordugumu belırtmeye calsıyorum,

samedgunduz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samedgunduz ()

dediğiniz gibi 484 civarında parçalı çıkış yapacağım her ihtimale karşı hocam sağolun cvp için

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorum ve grafıge bak istersen dikkat cekmeye casıstım kardesım, tesekkur ederım haklısın goruntu oyle

samedgunduz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samedgunduz ()

hocam gram 4h rsi negatif uyumsuzluk var gibi bakar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

Ağ_tut ()

Eyvallah üstat

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

37 dk USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

İzlenmesi gereken günün en önemli verisidir.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

son grafıklerı ve yorumlara bı gozat, detay vermıstım, bıraz uzun ve detaylı sımdı tekrar yapmayım malum sayfa kırlılıgı ve mesajlarım zor dusuyor. :)
@ruberu

ruberu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum