Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:49:41
EUR 34.7748 20:49:41
USD 32.4684 20:49:41
ALTIN ONS $2337.9850 20:49:41

Grafiği gönderen: super_conqueror

İlk takip ettigimiz grafikteki kırmızı bölge malesef aşılamadı.Çunku önemli fibo direnç bölgeleri trend dönmeden aşılamaz.

Bu yolun sonunda hep düşüş bekledigimi söyledim.Ara ara yükselişler olsada bunun satış fırsatı olacagınıda söyledim.Düşüş dalgası bitmedigi için 26-27 lerin gelmeyeceginide söyledim.Ara yükseliş dalgalarını tahmin etmek zordur.O yuzden trende bakmak herzaman daha dogrudur.Görüldügü gibi kısa vade düşüş dalgası sonrası nasıl satış yaptlar.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam ne olur sizce

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kaçtan aldın ki?

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Yok kardeşim burada herkes girafikci çıkarken bir bakıyorsun bir dünya paylaşım var suraya çıkacak buraya çıkacak ya adam gibi bir ikitane takip ettiğimiz bize yön vermiyor ozaman ne işin var bu sayfada milletin parasına gozmu diktin takip ettiğimiz kişilerde bakıyorsun kaybolup gidiyor düştüğü zaman çıkıp geliyor ben demistin oluyor

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Şubata kalacagını sanmıyorum.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Usta param zaten azdı iki parça alacak şekilde başkada yoktu

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam ortalama hangi aylarda yukselis baslar sizce. Şubata kadar vadem var sonrasindan emin degilim cunku.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Amacım tepki yükselişini degerlendirmekti. Olmadı nasip degilmiş. Çıkış tepkisi yeterli gelmedi. Ama Siz de iyi takip etmelisiniz. Gerektiginde aldıgınız ürünü satmalısınız. Direnç bölgeler bunun için vardıri. Bakalım şimdi bir umut ışgı var mı?

Heybetlim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heybetlim ()

Üçgen desteği kırılmadan aldırdınız

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yukselincede sat demiştim. Özellikle kırmızı bölgede...

Heybetlim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Amaa Siz full mi girdiniz?

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Net cvbi bilebilse evini arabasini satar, bukadarda haksizlik yapmayin teknik bilgisi olan ben kendi adima grafiklerden cok faydalndm sadece hocam 25den dönebilir dedi onu beklemedim yada alitken dibi aramayacam

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Ne arıyor acaba buldu sanki

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

Adam kesşn düşeceğini bilse kredi çekip alır müneccin mi bu yarın kaç olacağını bilsin tahmin eder düşüşüde yükselişide ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Süper fatih Düşüş destek ve direnç noktaları nedir grafikte

0BeğenmedimŞikayet

Heybetlim ()

Düştükçe al, yükseliş fırsatını kaçırma! Bu mesaj yaktı bizi hocam.

0BeğenmedimŞikayet

manuş_baba ()

Anladığim kadarıyla yükseliş dalgasının d3vamı yok gözüküyo grafikte doğru mu yorumlamiş

0BeğenmedimŞikayet

Haamid ()

Düşüşleri zaten söylediniz hocam. Biz biliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Usta sana sabah mesaj atmıştım boşver ben almayayım 21lerde alırım demiştim hatirladinmi. ama grafik yukarı gösteriyor değerlendir dedin . eldeki TL lerde gitti kaldık öyle umarım yükselir varmı ufukta gunes

1BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Kimse bir şey bilmiyor bugün paket onaylasaydı ve bu düşüş olacakmiydi

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kendi tahminini kendin yap. Kafanı kuma gömmüş neyi arıyorsun?

6BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben çok söyledim. Bu yükselişlerin ardı derin düşüşler dedim. Daha fazlasını beklemeyin. Ben orayı geçerse yada burayı geçerse demem. Beni tanımadan yorum yapıyorsunuz. Ben direkt hedef verdigim için hep topun agzındayım zaten. Bu işleri böyle kolay mı sanıyorsun? Herkesi nasıl memnun edebilirim?

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Inisin sonu nerede biter net cevap

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

kırmızı y bitmeden mavi x bitmez.Mavi x bitmedenden de mor x bitmez.Hepsi sırayla devam ederler.Aşagıdaki orta vade grafigini ihmal etmeyelim.

4BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Kısacası sat kurtul yada 16 doları görmeden çıkmaz düşüncesi içindeyiz desenize açıkça yok şöyle yok böyle bu ya herkes bir yorum yapıyor bilen de bilgini söylemiyor bu ne ya kelin ilacı yok kardeşim tek cevap verin ya satın kurtulun diyeceksin yada yok kırmızı çizgi yok yeşil çizgiyi geçerse ya ya geçmezse nere gidecek

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bun zamanla ögrenecegiz. Adım adım takip etmeden bilemeyiz.

Bahtsız_bedevi06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

@super_conqueror öncelikle yaptığınız çalışmalarla bizi aydınlatıyorsunuz teşekkür ederiz. Bakın "Grafikte yükseliş devam edecek diyor. Yani düştükçe al. Yukseliş hareketini kaçırma:)" bu cümle size ait. Oysa "önemli fibo direnç bölgeleri trend dönmeden aşılamaz" bu yüzdende beklediğimiz seviyede yükseliş gelmeyebilir bu yolun sonundaki düşüş beklentimize her an hazırlıklı olun" denebilirdi. Yinede her türlü teşekkür ederiz. son kararları biz kendimiz veriyoruz bütün sorumlulukta bizlere ait.

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Belliki deniz dalgalı

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_bedevi06 ()

Hocam bu yükseliş trendi ne zaman başlayacak peki?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum